Şimdi Ara

Sizce vodafone mu ? Turkcell mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
11.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea hattım var ve yeni hat alacağım sizce hangi operatör daha mantıklı düzgün kampanyalar var mi yardım eder misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

Avea hattım var ve yeni hat alacağım sizce hangi operatör daha mantıklı düzgün kampanyalar var mi yardım eder misiniz ?

en iyi hat bulundugun bölgelerde en iyi çeken internet hızı olarak iyi olan hattır. bunu da çevrendeki insanlara sorarak ögrenebilirsin hocam.
  • yerimseniDH kullanıcısına yanıt
    Bittikçe dolan tarifeleri mantikli secim olur.Eger bulundugun bolgede vodafone iyiyse vodafone derim.
  • Önce bölgedeki çekim durumundan emin olun. Çünkü bölge bölge alacağınız cevaplar değişir.
    Benim bulunduğum yerde Avea ve Vodafone şebekeleri ikide bir kapanıp duruyor, ondan dolayı tek çare Turkcell. Ama bölgenizde Turkcell çekmez Avea çeker mesela.
    Genel olarak Avea ucuzdur, 3G'de 900 MHz frekansı da aktif ettiler ve 4G ile iyi işler yapmasını bekliyorum...
  • Bence vodafone ..
  • #vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugrul420

#vodafone
    turkcell pahalı gsm şirketidir hocam, vadofone'de fatura daha makul gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

turkcell pahalı gsm şirketidir hocam, vadofone'de fatura daha makul gelir.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim cevaplarınız için peki vodafone de uygun tarifelerden neler var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

Sizce bu kampanya nasıl mantıklı mı ?

http://www.vodafonefreezone.com/faturali-esnek-tarifeler-vodafonea-gelecekler
    Türkcell zengin işi çok pahalıya veriyor paketleri vodafone daha makul.
  • Bölge önemli tabi, Evde avea,okulda Vodafone,Uzun yolda turkcell benim için daha iyi
  • Neye göre bu kıyaslama
    İnternet hızına göremi
    Çekim gücüne göremi
    Paket çeşitliliği ve fiyatına göremi
    Satış sonrası desteğe göremi
    Kriter çok bi anda şudur diyemezsin
  • Turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

Bu mesaj silindi.
    Bursa'ya gittiğimde yolda bütün operatörlerde kesilme olmadı dersem yalan olur denizin ortasında Türkcell full çekerken diğer operatörlerin sinyali bir anda inmişti.
    Gittiğim lokasyon'da Türkcell 3G bırakın 2G bile çekmiyordu.Vodafone 3G Sinyali 1-2 bazen 2G'ye düşüyordu.Avea ne hikmetse 2G ve 3G full ve interneti bir o kadar hızlıydı gerçekten şaşırmıştım.
    Burdan Bu sonucu çıkarabilirsiniz pahalı diye her yerde full çekecek diye bir durum yok yolculuk yaparken bir sıkıntı yaşamamıştım ama gittiğim yerde aşırı derece sıkıntı yaşamıştım sizde neye göre hattınızı alacağınıza karar verin.
    Çok yolculuk yapmıyor evden işe , işten eve gidiyorsanız Avea işinizi görecektir ama çekiyorsa mevkinizde bir problem yok ise sıkıntı yaşamazsınız.

Samsun/Merkez Ve Diğer İlçeleri ve köyleri hakkında test ettiğim yerler işim dolayısıyla:
    Devamlı yolculuk yapıyorsanız kesinlikle Türkcell diyorum.100 Köye gittiğimde beni yarı yolda bırakmayan tek operatör 3G'si o konuda iyidir.
    Vodafone Orta sınıf diyelim Full çektiğini nadir gördüm telefonumda ama sizi yarı yolda bırakmaz.100 köye gittiysem 52'sinde 3G vardı ilçeye yakınlık ile alakalı birazda.
    Avea Memleketimde 3G'si aşırı derece kötüydü köylerde hiç 3G çekmiyordu ama yatırımla bu sorun aşılır.
    3G Vınn vardı elimde onu 3G alabileceği en iyi konuma getirip işlerimi görüyordum.Her yerde çekmiyordu 3G emin olun.
    Operatör seçerken bölgenizi dikkate alınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 29 Ocak 2016; 13:15:10 >

• Paran varsa turkcell yoksa vodafone. Türkcell çoğu yerde daha iyi çekiyor zaten. Ben turkcellden vodafone a geçtim pahalı olduğu için, şimdi fiyat olarak daha memnunum ama çekim kalitesinin farkını hissediyorum çoğu zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Paran varsa turkcell yoksa vodafone. Türkcell çoğu yerde daha iyi çekiyor zaten. Ben turkcellden vodafone a geçtim pahalı olduğu için, şimdi fiyat olarak daha memnunum ama çekim kalitesinin farkını hissediyorum çoğu zaman.
    suanki imkanlar dahilinde vodafone.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

suanki imkanlar dahilinde vodafone.

Alıntıları Göster
    Vodafone hiç düşünmeden geçebilirsin ve çok memnun kalacaksın
  • bu ikilemi bende yaşıyorum bu aralar. prime tarifesi diye türk telekoma geçtik 45 tl ye 1500 dk 1500 sns 6 gb internet. şu an bakıyorum vodafone 55 tl ye 2000 dk 2000 sms 6 gb internet turkcell ise 1000 dk 1000 sms 4 gb interneti 49 liraya veriyor çık işin içinden çıkabilirsen
  • Turkcell
  • Vodafone ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.