Şimdi Ara

Sizce Metallica'nın en iyi şarkısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
2.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakın işte böyle tipleri ve yorumlarını yabancı platformlarda çok seyrek görürsünüz. "Benim zevkime uymayan herşey kötüdür" motivasyonuyla dinlediği müzik üzerinden sidik yarıştırıp, kahvane kokan mesajlarla dinleyicilerini irrite etmekten zevk alan empati mahrumu bir insan. Bakalım ne zaman bitecek bunlar. İnternet ilk çıktığı zamanlarda daha yaygındı bunlar şu an daha az. Umarım biter. Ayrıca BLOK

Arkadaş haklı Metallica şarkısı değil ama bunu düzgün bir üslupla da belirtebilirdi.
    Bir link atmak bu kadar zor olmamalı.

• Turn the page
  • Hic biri metallica,hasan black sabbath, megadeth,dream theater,iron maiden gibi gruplar o kadar abartılmış ki gördüğüm en igrenc gruplar one lan album kapagina azraili koyup korku OOOO hissi vermek sacma sapan gruplar dream theater az da olsa iyi Digerleri çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kas adam -- 17 Ekim 2019; 11:29:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1:36 daki the unforgiven

• That was just your life

• no leaf clover

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 17 Ekim 2019; 11:53:39 >
  • Bence en iyisi enter sandman

• Enter sandman ile unforgiven II arasında kalıyorum hep.
  • Müzik cahilliği bu olsa gerek. Downfacele o son yarışmada attığının grubun elemanları şu yorumunu görse gülmekten bayılırlardı herhalde.
    Anlamadığınız şeyler hakkında yorum yapmayın be kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

Hic biri metallica,hasan black sabbath, megadeth,dream theater,iron maiden gibi gruplar o kadar abartılmış ki gördüğüm en igrenc gruplar one lan album kapagina azraili koyup korku OOOO hissi vermek sacma sapan gruplar dream theater az da olsa iyi Digerleri çöp
    diğerlerini gene anladım da dream theater ve metallica ya laf etmek için kulaksız olmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unforgiven 2,Turn the Page,The Day that never comes

• astrofuzzy kullanıcısına yanıt
    Dream theater az da olsa iyi de metallica nedir alice in chains metallica kadar ünlü olamadi ona yanıyorum

• quote:

Dream theater az da olsa iyi de metallica nedir alice in chains metallica kadar ünlü olamadi ona yanıyorum
    metallica dünyaya farklı bi müzik tarzını herkesin sevebileceği bir biçimde sundu, alice in chains de ünlü ancak metallica kadar ünlü olmasına gerektirecek bi fark ortaya koymadı. umarım metallica dinleyen birisi olarak bunları söylemiyosundur, özellikle metallica'dan daha kaliteli introları olan ne metal ne de rock grubu gördüm.
    O kadar var ki sen görmemişsin ayrica bana cokta farkli gelmiyor yukarida saydgim gruplarin hepsi metallicaya benziyor tool metallicadan 138383x daha iyidir

• quote:

O kadar var ki sen görmemişsin ayrica bana cokta farkli gelmiyor yukarida saydgim gruplarin hepsi metallicaya benziyor tool metallicadan 138383x daha iyidir
    tool zaten çok kaliteli bir grup, ama metallica geniş kitlelere hitap edebilen bi grup. herkes 10dk tool dinleyemez ama sadece introsu için 10 dk to live is to die, fade to black dinleyen metalden anlamayan bi sürü arkadaşım var
  • ufaklıklar grup savaşına başlamış
    Sadece toolun 10000 days sarkisi bile metallicanin butun sarkilarindan guzel geliyor bana zevk meselesi degil ayrica adam jones ve danny careyden saglam gitarist ve baterist oldugunu dusunmuyorum iced earth da mesela metallicaya bin basar

• quote:

Sadece toolun 10000 days sarkisi bile metallicanin butun sarkilarindan guzel geliyor bana zevk meselesi degil ayrica adam jones ve danny careyden saglam gitarist ve baterist oldugunu dusunmuyorum iced earth da mesela metallicaya bin basar
    o albümde en sevdiğim şarkı rosetta stoned, sonu efsane
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.