Şimdi Ara

risperdal 'i bıraktım ( aklımı yitirir miyim ? )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
7.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asosyallik yüzünden 2 senedir risperdal iğne , largactil ve akinaton içiyordum bu ilaçlar beni mahvetti çok kilo aldım ve hiçbir faydasını görmedim
    ve 2 ay önce hepsini birden içmeyi kestim ve son 2 gündür yataktan kalkamıyorum yatakda yılan gibi kıvranıyorum başımın arkası ve önü patlıycak gibi ağrıyo ve arkasında yanma oluyo elimle deyince çok sıcak olduğu anlaşılıyo avuç içlerim terliyo ellerim uyuşuyo kalbim sıkışıyo ön dişlerim sızlıyo
    midem bulanıyo ve kova kova kusuyorum kıvranarak yerleri tırmalıyorum

csb falan değil yardım edin
    bu yoksunluk hisleri ne zaman geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extravaganza06 -- 17 Temmuz 2013; 2:05:41 >

• hocam resmen fiziksel bağımlı olmuşsun eroinin yoksunluğundan bi farkı yok bu belirtilerin
  • Hemen hemen aynı ilaçları kullanıyoruz bende de kilo yapmıştı ama bırakmadım şu anda iyiyim bi sıkıntım kalmadı birden bırakmasaydın keşke bu ilaçların pek şakası yok aniden bırakılmaz.
  • Hocam risperdal şizofreni tedavisinde kullanılıyor ben anlayamıyorum insanları sen bu ilacı kullanırken hiç araştırdın mı.

İkinisi bu ilaç pat diye bırakılmaz doz doz azaltılır 60 mg alıyorsan 40a düşürürsün sonra 20ye sonra tamamen bırakırsın.
  • beyler ilaçsızlığa alışana kadar çıldırırmıyım yada fiziksel olarak bi sıkıntı çıkarmı kalp falan iflas edermi şimdi yatağa geri gidiyorum oturur pozisyonda duramıyom
  • keşke doktor a danışarak bıraksaydın.

git marketten bi uzun parliament al . ıctıkce keyif almaya bak . rahatlarsın
  • beyler bu ilaçları içmezsem aklımı yitirir miyim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.