Şimdi Ara

sizce kimler gidecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih Terim sever döküntü adamları, bize Gabriel Tamas'ı topçu diye getirdiği, Felipe gibi adamı harcadığı zamanları unutmadım, yine gelip, bu takımın kalitesi çok kötü değil demeye başladı, Fatih Terim de malesef ego var, "geçen senede aynı takım vardı, bu senede, bakın bikaç transferle, yine aynı takımla nerelere geldik" dedirtmek isteyecek.

Ayrıca geçen gelişindede bu "ruh" meselesine takmıştı, yenilgilerden sonrada "G.Saray ruh çağırıyor" diye manşetler atılmıştı, yine ruhtan muhtan bahsetmeye başladı. 2000 li yıllardaki adamları geri getircekmiş antrenör olarak, ruhu geri getirsinler diye.

Bana göre;

1) Arda'dan kaptanlık alınmalı, bana göre çok büyük zarar veriyor Arda'ya. Bu yaşta böyle sorumluluğa gerek yok.

2) Mustafa Sarp, Barış, Ayhan, Zapata, Cana, Mehmet Batdal, Aykut, Serkan Kurtuluş, Aydın bunlar sorgusuz sualsiz gönderilmesi gereken adamlar, bana göre Stancu, Culio, Colin Kazım gibide dünya kıyamet kadar adam var piyasada, gönderilseler hiç üzülmem şahsen, kötünün iyisi üçüde. Kewell ve Neill' i ise kesinlikle göndermem, bana göre ikiside iyi takımda iş yapabilecek kalitede adamlar, ilk geldiği zamanlar Neill için söylenen, yazılanları çok net hatırlıyorum. Pino'ya gelince, kesinlikle takımda tutulması lazım, kaliteli bi adam.

3) Çok iyi bir kaleci, iyi bir sol açık, iyi bir stoper, oyunu çift yönlü oynayabilen, oyun kurabilen kaliteli 2 ön libero, Lincoln vari teknik, asist yapabilen, futbol zekası olan, adam eksiltebilen bir 10 numara ve de forvet lazım 1 yada 2 tane yine bana göre.

Umarım Fatih Terim konusunda yanılırım, yanılmayı çok istiyorum gerçekten iyi bir G.Saray lı olarak, bakalım zaman ne gösterecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Fatih Terim sever döküntü adamları, bize Gabriel Tamas'ı topçu diye getirdiği, Felipe gibi adamı harcadığı zamanları unutmadım, yine gelip, bu takımın kalitesi çok kötü değil demeye başladı, Fatih Terim de malesef ego var, "geçen senede aynı takım vardı, bu senede, bakın bikaç transferle, yine aynı takımla nerelere geldik" dedirtmek isteyecek.

Ayrıca geçen gelişindede bu "ruh" meselesine takmıştı, yenilgilerden sonrada "G.Saray ruh çağırıyor" diye manşetler atılmıştı, yine ruhtan muhtan bahsetmeye başladı. 2000 li yıllardaki adamları geri getircekmiş antrenör olarak, ruhu geri getirsinler diye.

Bana göre;

1) Arda'dan kaptanlık alınmalı, bana göre çok büyük zarar veriyor Arda'ya. Bu yaşta böyle sorumluluğa gerek yok.

2) Mustafa Sarp, Barış, Ayhan, Zapata, Cana, Mehmet Batdal, Aykut, Serkan Kurtuluş, Aydın bunlar sorgusuz sualsiz gönderilmesi gereken adamlar, bana göre Stancu, Culio, Colin Kazım gibide dünya kıyamet kadar adam var piyasada, gönderilseler hiç üzülmem şahsen, kötünün iyisi üçüde. Kewell ve Neill' i ise kesinlikle göndermem, bana göre ikiside iyi takımda iş yapabilecek kalitede adamlar, ilk geldiği zamanlar Neill için söylenen, yazılanları çok net hatırlıyorum. Pino'ya gelince, kesinlikle takımda tutulması lazım, kaliteli bi adam.

3) Çok iyi bir kaleci, iyi bir sol açık, iyi bir stoper, oyunu çift yönlü oynayabilen, oyun kurabilen kaliteli 2 ön libero, Lincoln vari teknik, asist yapabilen, futbol zekası olan, adam eksiltebilen bir 10 numara ve de forvet lazım 1 yada 2 tane yine bana göre.

Umarım Fatih Terim konusunda yanılırım, yanılmayı çok istiyorum gerçekten iyi bir G.Saray lı olarak, bakalım zaman ne gösterecek.

Arda'dan kaptanlığın alınmasından önce eğer ciddi bir teklif varsa bu fırsat kaçırılmadan direkt satılmalı yoksa gelecek sezonda aynı muhabbetler dönmeye başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Fatih Terim sever döküntü adamları, bize Gabriel Tamas'ı topçu diye getirdiği, Felipe gibi adamı harcadığı zamanları unutmadım, yine gelip, bu takımın kalitesi çok kötü değil demeye başladı, Fatih Terim de malesef ego var, "geçen senede aynı takım vardı, bu senede, bakın bikaç transferle, yine aynı takımla nerelere geldik" dedirtmek isteyecek.

Fatih Terim 2. dönem geldiğinde Özhan Canaydın kendisine anahtar teslim yaptı...transferde tek sorumlu Fatih Terim idi...şimdi öyle bir düzen yok...
    futbol komitesi karar verecek...iş Fatih Terim'e kalsaydı, dediğin doğruydu...

• terim 2. dönemden ders çıkarmadıysa yine fantazi yaparsa zaten baştan kaybederiz bencede ... ama kadromuz iyi diyen sadece terim değil ... aili dürüst , aysal falanda diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

terim 2. dönemden ders çıkarmadıysa yine fantazi yaparsa zaten baştan kaybederiz bencede ... ama kadromuz iyi diyen sadece terim değil ... aili dürüst , aysal falanda diyor :)

eee demek zorundalar

13 tane adam göndersen bu takımdan yerlerine yeni oyuncular ile takviye yapmaya çalışsan

13 x 3.5milyon euro ortalama bonservis diyelim : 45.5 milyon euro yapar böyle bir maddi yükün altına Ünal Aysal'da olsa giremez, Galatasaray SK'da giremez...

işte 4-5 yabancı / 4-5 tane yerli takviye ile transfer tamamlanır toplam 8-10 u geçmez yeni gelenler gidenlerde 9-10 u geçmez

• Fatih Terim in "Aslında kadro o kadar kötü değil" açıklamaları açıkçası tüylerimi ürpertti. Eğer hakkaten böyle düşünüp hareket edecekse ayvayı yemiş durumdayız hiç abartısız.

İsimlere gelince..

Kesin gitmesi gerekenler:

Barış: %100 gitmeli. Ne yetenek var, ne karakter. Hiçbir yeri olamaz bu takımda.
    Ayhan: %100 gitmeli. Emeğini zamanında verdi. Zarar vermeye başlayalı çok oldu.
    Mustafa Sarp: Direk şut. Ne çekti taraftar bundan be.. Ne ofansa faydası oldu ne de defansa. Sorumluluktan her zaman kaçar, umursamazların başında gelir.
    Hakan Balta: Bu da umursamazların, vurdumduymazların başta gidenlerinden. Bu saatten sonra kendisinden futbol beklemek hayalcilik olur. Direk şut.
    Servet: Tam bir karakter yoksunu daha. Her hocayla sorun yaşadı. Canı istemeyince bilerek oynamadı,takımını resmen sattı. Bu saatten sonra isterse Rio Ferdinand tan iyi oynasada bu şekilde futbolcularla hiç bir yere varılmaz, yola çıkılmaz.
    Stancu: Bize bu Stancu kazığını atanlar başta Polat yönetimi Allah ından bulsun. 300.000 € etmeyecek futbolcuya 5.500.000 € verdik. Şimdi bu adamı satmaya çalışsak 1 Milyon Euro veren çıkar mı? Kesinlikle büyük takım kapasitesinde bir futbolcu değil. Kalması zarar.
    Aydın: Artık kimse bu saatten sonra Aydın dan futbolcu olacağını beklemiyordur heralde.

Bunlar haricinde,

Culio: Bence kalmalı. Dev bir futbol zekası olmasada, yeterince mücadeleci ve yetenekli sayılır. Şu aşamada daha iyisini bulmakta zor,gerek te yok.
    Pino: Gitse de olur, kalsa da..

Neill: Bence kalmalı. Yerine gelecek yeni yabancı stoper daha iyi olacak mı ki? Neill in şu ligdeki performansı yeterince iyidir diye düşünüyorum

Kewell: Durumuna göre hazırlanmış kontratı ile oynadığı takdirde ben onu hala takımda görmekten çok mutlu olurum.

Kesinlikle kalması gerekenler,

Arda: Taraftarın ve yönetimin arkasında durduğu bir Arda, etrafındaki futbolcular da belli bir seviyenin üstündeyse her zaman bu ligdeki en yetenekli Türk futbolcudur.
    Sabri: %100 kalmalı. Yerli alternatifi kesinlikle yok.
    Baros: Kaybetmeye tahammülü olmayan ender futbolcularımızdan, yeteneği tartışılmaz. Bu kadar çok kazma arasında en son gitmesi gerekenlerdendir.

Uzun lafın kısası bu seneki performansımızı en çok etkileyecek unsur gelecek değil, gidecek futbolculardır. Artık yalama olmuş bazı oyuncularla devam edilirse kim gelirse gelsin kanser iyileşmez, bu takım da düzelmez.

• Kesinlikle gitmesi gerekenler,

Arda,Baros,Kewell,Neill,Cana,Pino,Culio,Yekta

Kesinlikle kalması gerekenler,

Servet: Sarı kart yemiyor, Türkiye'de ondan daha iyi stoper var mı?
    BAM: Siz daha önce , böyle süper anlaşan bir orta saha göbeği gördünüz mü?
    Hakan Balta: Sol beki otoban yapıyor, git-gel enerji tavan, kademeleri düzgün.
    Sabri: O ne frikikler , ne ortalar öyle, aman Allah'ım.
    Gökhan Zam: Cam adam deniliyor ama Terim onu demir adam yapar.
    Stancu: Geleceğin über forveti size deyin R9 ben diyeyim Eusebio.
    Kazım: Kelepçe seviyesine tavan yaptırır Fatih Terim.

Bu takıma transfere gerek yok Fatih Terim gelirse %40 daha iyi oynarlar , o derece yani

• zapata kesin derim.yabacılardan kuşkuluyum.bizim ultra uber sonik orta sahamız ise kalır.
  • arda muhakkak gs de kalmalı..galatasaray zaten yaratıcı oyuncu sıkıntısı çekiyor..birde arda giderse gs açısından çok kötü olur...
  • Mustafa Sarp, Barış Özbek, Aydın, Stancu, Neill, Kewell, Cana ve İnsua gönderilir.
  • Arda giderse takımda adam akıllı kanat oyuncusu kalmıyor.Sağ kanat zaten var yok gibi soldanda ardayı çık geriye birşey kalmaz.O yüzden arda kalmalı sağ kantada keita tarzı hızlı gerçek bir kanat oyuncusu daha alınmalaı.Bu iş kazımla v.s. ile olacak gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protagonist

Mustafa Sarp, Barış Özbek, Aydın, Stancu, Neill, Kewell, Cana ve İnsua gönderilir.

+1 zapata tamamdır işte 1/3 gitmiş olur
  • şuan bizim takımda kademe anlayışı yerinde , defansif özellikleri olan kanat oyuncusu yok ( hem defans hem orta sahada ) , onun içinde kanatlar koridor oluyor hep bu sorunu çözmeden fatih hoca yine husrana uğrar malesef
  • Zapata Ayhan Mustafa sarp Gökhan zan barış kewell neil Aydın
  • Serkan Kurtuluş, Arda, Musatafa Sarp, Barış, Neill, Kewell, Emre Çolak, Aydın Yılmaz, Zapata , Ufuk, Aykut, Pino, Cana gitmeli

Baros, Culio, Stancu kalmalı. 2 kaleci alınmalı biri yerli olmalı. Hepsinden önemlisi herkesin kendi yerinde oynayacağı bir takım oluşturulmalı. Biri sakatlanınca ceza alınca rezil olmamalıyız. Teknik direktör ön liberosu sakatlanınca stoperini onun yerinde oynatmak zorunda kalmamalı.
  • konya maçından sonra ayhan ı dinledim gayet rahat , gelecek seneden bahsediyor kalmış gibi konuşuyordu
  • Mustafa Sarp giderse şampiyonuz. bkz: Bursaspor
  • Ayhan'ı sever Fatih Terim bende kalmasına kesin gözüyle bakıyorum.Detaylı bir temizlik yapılıp yerlerine kaliteli oyuncular monte edilmezse yine hüsranız bu sene lpg futbolu oynarız Fatih Hoca ile

Barış Özbek ve Mustafa Sarp gitmezse harbiden kapatırım Ligtv yi bu sene.Bunun dışında Neill,Kewell ve bu sene aldığımız yabancı transferlerinden maksimum 2 oyuncu yolcu gibi gözüküyor.Baros konusunda ise muallakta kaldım gidebilirde gitmeyebilirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

Mustafa Sarp giderse şampiyonuz. bkz: Bursaspor

M.Sarp giderse Şampiyonlar Ligini bile kazanabiliriz
  • Gitmesini istediklerim

Mustafa Sarp
    Ayhan
    Aykut
    Balta
    Servet
    Kazım
    Zapata
    Kewell (yaşı geçti)
    Neill (Yaşı geçti+gitmek istiyor)
    Pino
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.