Şimdi Ara

SİZCE KAZAK KIZIYLA EVLENMELİ MİYİM ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
15.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 33 yaşındayım. 35 yaşında bir kazak vatandaşı kızla tanıştım, yaklaşık 1 yıldır beraberiz. Burada çalışma izniyle ithalat-ihracat sorumlusu olarak bir şirkette çalışıyor. Ancak işi çok iyi değil. Evlendikten sonra türk vatandaşıda olacak. Çok iyi derecede rusça ve ingilizcesi var. Benim maaşım 3 bin tl. Sizce evlendikten sonra ekonomik olarak geçinebilir miyiz ? Kızın yaşı var, sizce türk vatandaşıda olduktan sonra kolay iş bulabilir mi?

• Çorap bul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçim sıkıntısı olur çok büyük ihtimalle. Ancak Kazak-Türkmen-Özbek'lerde yamuk olmaz. Tıpkı çerkesler gibi. Gelenek göreneklerine ve ailesine bağlı,sadık insanlardır. Tam evlenilecek kadınlar onlar.
  • Türk vatandaşlığını aldıktan sonra kız sana gg wp

• Kazakistanda yaşayın hocam. Güzel memlekettir, soğuk olur biraz ama alışırsınız.
  • Hazır kış geliyorken bence kaçırma

• Daha geçen video izledim kazaklar kaya kartalıyla bozkırda tilki avliyordu kızda da varsa öyle maharetler direk bas nikahı

• Niye hocam kazak mı giycen

• güzel bir ayakkabı ve mont kombiniyle giy derim.
  • Bana türk vatandaşı olmak için seninle evlenmek istiyor gibi geldi.

• Kış da geliyır sıcak tutar hem.

• Türkiye'ye gelenler para yemeye gelir. Yarın öbür gün dolandırıldım deme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rusça ingilizce biliyor vatandaşlığı alınca felan beni ne yapsın sepetler diyorsan hiç bulaşma yol ver gitsin al bir türkiye kızı rahatına bak biraz dallamalar felan ama yine de dünyada ki en merhametli kızlar bizde. kafan rahat olur .acaba yol verecek mi düşünesiyle kendini yiyeceğine hiç bulaşma yol ver gitsin . sana kız mı yok. maaşın bence iyi o paraya akıllı bir türk kızı alırsan seni çekip çevirir tek maaşla bile gül gibi yaşar gidersiniz
  • söyle rus arkadaşı varsa ayarlasın sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Geçim sıkıntısı olur çok büyük ihtimalle. Ancak Kazak-Türkmen-Özbek'lerde yamuk olmaz. Tıpkı çerkesler gibi. Gelenek göreneklerine ve ailesine bağlı,sadık insanlardır. Tam evlenilecek kadınlar onlar.

Hayatında kac tane özbek türkmen tanıdın lan masabaşında türkçülük yapan ergenler sizi.. bunlar kadar ückağıtcı orası burası oynayan cahil bi millet daha görmedim sen git türki cum.lerde yaşayan türklere bi sor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskunnn01 -- 23 Eylül 2016; 14:03:08 >
  • Hem senden büyük hem kazak? Saçmalama bence.ilişkilide erkek büyük olmalıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Hem senden büyük hem kazak? Saçmalama bence.ilişkilide erkek büyük olmalıdır

Böyle diyenleri ıslak odunla dövesim geliyor, kendinizden büyük birisine aşık olun kız da küçük diye size yüz vermesin görün bakalım. 1-2 yılın önemi sadece kağıt üzerindedir

• quote:

Orijinalden alıntı: radamelfalcao

quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Hem senden büyük hem kazak? Saçmalama bence.ilişkilide erkek büyük olmalıdır

Böyle diyenleri ıslak odunla dövesim geliyor, kendinizden büyük birisine aşık olun kız da küçük diye size yüz vermesin görün bakalım. 1-2 yılın önemi sadece kağıt üzerindedir

Uavheheheheehhehehehehehéeeeeeeehheehe

• Kazak kiziyla evlenme mont kiziyla evlen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest87628 -- 23 Eylül 2016; 15:1:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suskunnn01 S kullanıcısına yanıt
    Malum irktan misin? Ne bu asabiyet?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.