Şimdi Ara

SİZCE JB Lİ 8.3 MÜ 8.4 MÜ KULLANMALIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARKADASLAR TELEFONUMU JB YAPACAM SUAN 8.3 VERSIYONU YUKSELTIP 8.4 MÜ YAPIP JB YAPAYIM YOKSA 8.3 TE Mİ JB YAPAYIM BI AKIL :)

• Guzel soru yorumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yap gitsin muzik haric fark yok

• Bence de yap gitsin bi fark yok

• 8.3 imzası kapandı diye biliyoruz ama..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.3 stabilite yönünden daha iyi ama şarj yönünden 8.4 önde

• "Efective power" ile aranın nasıl olduğuna bağlı.
  • 8.4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.3 jb daha iyi ikisini de test ettim.
    8.4 biraz daha ağır

• 8.4 JB yapmanız daha iyi olur, hem son sürüm hem JB.
  • Batarya performansı hangisi iyi ise onu tercih edin gerisi çok elzem değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 8.3 jb kullanıyodum. Bi aksilikten dolayı zorunlu olarak 8.4 e geçmek zorunda kaldım taig jb yaptım. 8.3'e göre bana daha bir akıcı geldi ama bilemiyorum

• Dün restore yapıp 8.4 jailbreak yaptım, şuan sorunsuz stabil çalışıyor ve şarj durumu çok iyi bir sıkıntı yok. Cihaz iphone 6.
  • CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRER ARKADAŞLAR 8.4 SARJ YONUNDAN DAHA İYİ OLDUGUNA KANAAT GETİRDİОİM VE SİZİN CEVAPLARINIZ SAYESİNDE 8.4 E YUKSELTIP JB YAPTIM VE 2 GUN OLDU SARJ YONUNDEN FARK EDEBILIYORUM. stabilite ise saniselerle fark ediyor yaptığım testler sonucu ve sunu soyleyebılıyorum.7.2 den sonra belkıde en ıyı ıos bana göre ( 5s için ) :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucc54

CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRER ARKADAŞLAR 8.4 SARJ YONUNDAN DAHA İYİ OLDUGUNA KANAAT GETİRDİОİM VE SİZİN CEVAPLARINIZ SAYESİNDE 8.4 E YUKSELTIP JB YAPTIM VE 2 GUN OLDU SARJ YONUNDEN FARK EDEBILIYORUM. stabilite ise saniselerle fark ediyor yaptığım testler sonucu ve sunu soyleyebılıyorum.7.2 den sonra belkıde en ıyı ıos bana göre ( 5s için ) :))

ben ilk çıktığında 8.4 yükleyip jb atmıştım, 8.3 e göre şarjı daha kötüydü ve böyle ara ara takılma hissettim, hemen 8.3 dönmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

quote:

Orijinalden alıntı: ucc54

CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRER ARKADAŞLAR 8.4 SARJ YONUNDAN DAHA İYİ OLDUGUNA KANAAT GETİRDİОİM VE SİZİN CEVAPLARINIZ SAYESİNDE 8.4 E YUKSELTIP JB YAPTIM VE 2 GUN OLDU SARJ YONUNDEN FARK EDEBILIYORUM. stabilite ise saniselerle fark ediyor yaptığım testler sonucu ve sunu soyleyebılıyorum.7.2 den sonra belkıde en ıyı ıos bana göre ( 5s için ) :))

ben ilk çıktığında 8.4 yükleyip jb atmıştım, 8.3 e göre şarjı daha kötüydü ve böyle ara ara takılma hissettim, hemen 8.3 dönmüştüm

VALLA ÜSTAT NAPTILAR BILMIYORUM AMA BEN SUAN HERHANGI BIR SIKINTI ILE KARSILASMADIM :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

8.3 stabilite yönünden daha iyi ama şarj yönünden 8.4 önde

stabilite daha iyi derken. 8.4 te ne gibi bir sorunla karşılaştınız ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.