Şimdi Ara

SİZCE HANGİ CİHAZ ALINIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    OnePlus 5
    Huawei P10
    sizce bu 3 cihazdan hangisini almalıyım ? İthalatçı garantili almayı düşünüyorum bir sorun yaşar mıyım ?

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 al kardeşim 2300tl samsung türkiye garantili bu kadar para çin malına verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator22

s7 al kardeşim 2300tl samsung türkiye garantili bu kadar para çin malına verilmez.

Çin malı :)))

Onlarda teknoloji yok mu üretmiyor mu adamlar saçma yorum yapmakta üstünüze yok ya

• Huawei yi geç de,

oneplus la mi6 arasında tercih yapmanı öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav hocam öyle diyorsunuz da misal ı phone 6s almak istesem piyasada şu an en ucuz 2600 tl ve bu cihaz 2 yıl önce çıktı ne kadar da olsa donanımsal olarak eski bir cihaz belirttiğim cihazlar ise yeni, yani kafam karışık biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenaralS -- 7 Ağustos 2017; 9:55:17 >
  • Xiaomi Mi6 al hocam. Samsung falan aklını karıştırmasınlar.
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    oh be xiaomi mi6 düşünüyordum ben de bir destekleyen sen çıktın 128 gb modelini 2000-2100 e bulabilir miyim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenaralS

oh be xiaomi mi6 düşünüyordum ben de bir destekleyen sen çıktın 128 gb modelini 2000-2100 e bulabilir miyim acaba

Biraz zorlarsan belki ucuza da bulabilirsin. Size tavsiyem sıfır alın ve mağazalardan alın hepsiburada yada eğer yakınlarınızda kipa, migros varsa orayada geliyor oralara bakın. Telefon gayet iyi şu ana kadar bir kronik arızasını duymadım, görmedim, okumadım. Xiaomi bu yıl telefon üretiminde ilk 5'e girdi.
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    xiaomi en mantıklısı aynen tam bir fiyat performans alacağım hayırlısıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

Huawei yi geç de,

buna sadece gülerim g7 p9 p10 veya mate8-9 serisinin ne gibi hatasını gördünüz?

• Garantiyi dert etmiyorsanız zaten mi6 ile oneplus5 arası tercih yapmak daha mantıklı. Aralarında yazılım ve ekran dışında aşırı bir fark yok. Ben olsam mi6 seçerdim çünkü aynı fiyata 64 yerine 128 gb alınabiliyor. Ve de note5 kullanıcı olarak 5.5 inç bazı durumlarda sıkıntılı olabiliyor tek elle kullanım için mi6 bir tık daha uygun. Ayrıca eskiden çok fazla cyanogenmod kullandığım için one plus 5'in arayüzü çok sade geliyor sanki miui bir tık daha zevkli gelir kullanım için ama bu da öznel bir karar tabi ki. Ama ikisi de efsane telefonlar şimdiden hayırlı olsun
  • hocam 3 telefondan direkt mi6 derim 2 haftadır oneplus ve mi6 inceliyorum izlemediğim video kalmadı desem yeridir bence mi6 derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Doğu

quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

Huawei yi geç de,

buna sadece gülerim g7 p9 p10 veya mate8-9 serisinin ne gibi hatasını gördünüz?

arkadaşın önerdiği telefonlar arasından demiştim hocam, yoksa Huawei iyidir biliyorum,

p10 u geç deseydim daha iyi olacaktı ama haklısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THECERN -- 8 Ağustos 2017; 19:38:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

hocam 3 telefondan direkt mi6 derim 2 haftadır oneplus ve mi6 inceliyorum izlemediğim video kalmadı desem yeridir bence mi6 derim

Hocam kamera performansı Oneplus 5 daha iyi gibi. Bir de Mi6 jack sorunu büyük problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

quote:

hocam 3 telefondan direkt mi6 derim 2 haftadır oneplus ve mi6 inceliyorum izlemediğim video kalmadı desem yeridir bence mi6 derim

Hocam kamera performansı Oneplus 5 daha iyi gibi. Bir de Mi6 jack sorunu büyük problem.

kamera konusunda haklısınız ama bir de fiyat performans durumu var oneplus 2500 iken mi6 1999 tl jack sorunu derken hocam? kulaklık girişi olmamasından mı bahsediyorsun
  • quote:

quote:

quote:

kamera konusunda haklısınız ama bir de fiyat performans durumu var oneplus 2500 iken mi6 1999 tl jack sorunu derken hocam? kulaklık girişi olmamasından mı bahsediyorsun

Oneplus 5 şu anda 2.100 civarında bulunuyor. Aynen jack derken girişten bahsediyorum hocam. Ayrı giriş olmaması büyük dert bence.

• FreeShah kullanıcısına yanıt
    2100 nerede var hocam link atabilir misiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oneplus 5 şu anda 2.100 civarında bulunuyor. Aynen jack derken girişten bahsediyorum hocam. Ayrı giriş olmaması büyük dert bence.

hocam doğrudur sizin için önemi var ise oneplus a yönelin o halde ben kendime araştırdım ancak 2500 den aşağı bulamamıştım siz 2100 iyi fiyat almışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

2100 nerede var hocam link atabilir misiniz ?

Sahibinden'de görüdüm ben de. İkinci eller belki daha uygun'a da denk gelebilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.