Şimdi Ara

Yeni aldığım xiaomi 13T Kamera Buğu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihazı ön siparişten aldım elime ulaştığının akşamı kamerasinin buğu yaptigini farkettim resimlerinide aticam. Başka forumda gezerken başka bir arkadaşında aynı problemi yaşadığını farkettim. Şuan için yeni bir buğu yapmadı ama bu olay tekrar ederse büyük problem yaratır diye dusunuyorum.

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Ön sipariş hediyeleri de bende şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainbow.VK -- 8 Ekim 2023; 18:2:30 >

• Hocam bence direk xiaomi Türkiye ye durumu bildirin yenisini yollasınlar
  • Bemde 13 t pro siparişi verdim durduk yeremi oldu su temasımı oldu acaba. Cihazdan memnunmusunuz onun dışında kamerası falan nasıl

• EnesTürkyılmaz RY2BO E kullanıcısına yanıt

Yok direk iade, sonuçta tekrar aynı şeyi yapabilir.

• epstemolojk_kopus kullanıcısına yanıt

Kamerası ortalamanın üzerinde, güzel renkler sunuyor. Onun dışında orta segment cihaz için bence gayet başarılı bir cihaz. Çerçeveleri çok kalın önden bakınca 12T daha çerçevesizdi.

Cihaz çok hafif ve ince olmuş bunlarda artı yanlari

• Ön element çok büyük ve ip68 , ani ısı değşiminde 15 pro max vb farketmez bu biraz doğa kanunu.

Aksiyon kamera su geçirmez kaplarına bugu pedi koyardık ama genede her zaman tam çözmezdi + Profesyonel kameralarıda eğer soğuk havada çekim yapacaksak çanta ile biraz ekipmanı ortama alıştırırdık.Sensör üzerinde fiber bez ıslatacak kadar buğu yaptığını gördü bu gözler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels™ -- 9 Ekim 2023; 3:26:53 >

• rainbow.VK R kullanıcısına yanıt

Ben de 12t Pro ve 13t arasında gidip geliyordum. 12t Pro daha mantıklı geliyor şu an.

• Arkadaşlar bu telefon 20 eder 40 50 falan ödeyim demeyin SAKIN. ben malezya'dan 17 ya hediye li aldım dün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 21 Ekim 2023; 9:13:53 >
  • buğu yapması normal mi yani?

• Şöyle bir durum var genellikle karşılaşılan sorun buymuş bende videosunu çektim bakalım görücez sonuçlarını.

Yeni aldığım xiaomi 13T Kamera Buğu sorunuSüleyman Gülyoutube
    xiaomi 13t kamera buğulanması, xiaomi arka kamera çalışmıyor, xiaomi 13 t kamera sorunu, xiaomi kamera temizleme, xiaomi 13t kamera sorunu, xiaomi güncelleme sonrası kamera sorunu, xiaomi 13t kutu açılımı, mi 13 t su geçirir mi, xiaomi 13t kulaklık girişi var mı, xiaomi 13t serisi kaç para, xiaomi 13t ne zaman çıktı, xiaomi 13t pro, xiaomi 13t fiyat, xiaomi 13 pro, xiaomi 13T pro fiyat, xiaomi 13T epey, xiaomi 13 kutu açılımı, xiaomi 13T pro özellikleri, xiaomi 13 ultra, xiaomi 13t özellikleri, xiaomi 13t pro kamera kaç megapiksel
    https://www.youtube.com/watch?v=nPIwFnd1AuI
  • pro versiyonlardada bu sorun var mı?

• minimalist kullanıcısına yanıt

redditte okumuştum, hatta 14 serisi ve ultra olan modelinde de buğu muhabbetini paylaşan yazılara denk gelmiştim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.