Şimdi Ara

sizce en toxic elo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bronz 5 çilingir arası rezalet
  • silver elo açık ara toxic leş oyuncu topluluğu
  • ermandgn kullanıcısına yanıt
    silver elo en kibar oyuncularin oldugu elo

• Toxic elo yoktur toxic oyuncu vardir bu hicbir eloda degismez bronz da olsa gumuste platta olsa adamin bir tanesine macta denk geldim oyun tasiyorum sadece takimdan honor istedim takimdan biri bana dedi aptal bronz cok birsey yapiyorsun sanki 19/6/12 gittigim oyundu. Elosuna baktim gumustu ama plat hesabi varmis smurf kasiyormus inandim mi ? Hayir. Toxic'lerin perma yemesi dilegimle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dia 5 hayatımda gördüğüm en toxic elo

• Diamond 1-2-3-4-5

• diamond , bronze5 ama diamond görünümlü
  • dia 5 elosu hayatımda gördüğüm en rezil elo. Skill dodgelayamayan rivenlar mı dersin stun yiyen adama q tutturamayan threshler mi dersin 0-3 gidip open mid diyen barzolar mı dersin her şey var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 26 Haziran 2018; 6:28:4 >
  • Hashins... Pardon elodan bahsediyorsak tabiiki de her elo

• Dia 5 demeyen dia 5 i görmemiştir başka açıklaması yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

Toxic elo yoktur toxic oyuncu vardir bu hicbir eloda degismez bronz da olsa gumuste platta olsa adamin bir tanesine macta denk geldim oyun tasiyorum sadece takimdan honor istedim takimdan biri bana dedi aptal bronz cok birsey yapiyorsun sanki 19/6/12 gittigim oyundu. Elosuna baktim gumustu ama plat hesabi varmis smurf kasiyormus inandim mi ? Hayir. Toxic'lerin perma yemesi dilegimle.
    +1
  • Dia5 diyorum. TR'ye döndüğüm zamanlarda dereceli girdiğimde ki ben EUW Plat'dım o zamanlar Dia'ya çıktım ama Türkiye'de nasıl oraya gelmişler ise metada ki supportları almayıp yanıma Xerath, Viktor ve Udyr? Support yapan herifler geldi. Çıkmamla düşmem bir oldu. Çeneleri hiç durmuyor zaten kendilerini ordu yönetiyor falan sanıyorlar aman aman. Mümkün olduğunca hızlı geçilmesi gereken, dilenen tek elo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Bronz veya silversın ve ben toxic birisiyim. 21 tane perma banım var. 10da 10 yapıp en kötü gold1-2 başlarken ben yeni hesapta sen sürünüceksin bronz silverda. 20-30 oyun sonrada dia oluyom zaten :d
  • JJimi kullanıcısına yanıt
    Sen nasil bir toxic sin ? Buradan konuşmalarindan da anlasiliyor ki işsiz cahil birisisin kendini bu oyuna çok kaptırmışsin 21 tane hesabin perma yediği halde oynuyorsan bu oyunu sana acırım sadece. Bronz ve silver da sürüneceksin diyorsun buna güldüm şuan istesem gold'a ben çok rahat çıkarim plat , dia ve challenger da saglam arkadaslarim var smurf'leri var seni çıkartalim bronzdan diye çok teklif ettiler kabul etmedim kendi emeğimle çıkacaksam çikarim çikmazsamda toxic olacagima bronz silver kalirim daha iyi neyse dia oldugunda da hesabının perma yemesi dileğimle..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    Ne sarkiydi be. İlk ciktigi zamanlar saksuka sebebiydi.

• Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Ve riot sana mute seceneği sunmuş. Kötü oynuyorsan ve adam bunu yüzüne vuruyorsa onu mutelayacaksın ya da kendini geliştiriceksin. Sonra kimseler sana bir şey diyemez dostum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.