Yüzbaşı
18 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet son kez sinir olduğum bir oyunda bıraktım oyunu sildim hiç de oynayasım yok.Creative destruction diye bir oyun var onu oynuyorum varsa oynayan arkadaşlar ekleyebilir en iyi solo performansında dünya 2. liğim var şuan pc de oynuyorum.
ashe otp lig bronz5
Özellikle suikastçı şampiyonları tek bir hamlede devre dışı bırakan kalkan mekanikleri değişiyor. PBE yamasındaki güncellemeye göre kalkan süreleri dengeleniyor.

Bu yılın büyük bir bölümünde meta olarak Kızgın Buhurdanlık’ı izledik. Kalkan veren destek şampiyonları öncelikli tercihler arasında yer almış, nişancılarını güçlendiren bu şampiyonlar tek başlarına oyunun kazanmasını sağlamıştı. Orta koridorda dahi Karma ve Orianna gibi şampiyonlar tercih edilirken bu meta Buhurdanlık’ın dengelenmesiyle geride kaldı. Yine de kalkan süreleri hala oyunda büyük bir önem taşıyor.

Suikastçı şampiyonları adeta bıktıran Karma, Lulu ve Janna gibi şampiyonlar, kalkan sürelerine yapılan değişikliklerle ağır bir nerf yemiş oldu. Güncellemeler şu şekilde:

Janna
Fırtınanın Gözü’nün sağladığı kalkan, 5 saniye içerisinde azalarak bitecek.
Karma
Esin’in kalkan süresi 4 saniyeden 2.5 saniyeye düşürüldü.
Lulu
Yetiş, Pix!’in kalkan süresi 6 saniyeden 2.5 saniyeye düşürüldü.
Orianna
Komut: Koru’nun kalkan süresi 4 saniyeden 2.5 saniyeye düşürüldü.

Kalkan sürelerinin dengelenmesi daha önce de geliştirici bloğunda açıklanmıştı. Nişancıların dengelenmesinin ardından destek şampiyonlarına yapılan bu değişiklik de alt koridorun oyuna olan etkisini farklı bir kanala yönlendirecek. Böylelikle oyun yapan şampiyonların yükselişe geçtiğini görebiliriz. Tüm şampiyonların kalkan süreleri 2.5 saniyeye düşse de en ağır darbeyi Lulu aldı. Her yeteneği işlevselliğe yönelik olarak kullanılabilen şampiyon yine de orta koridorda oynanabilir. Tüm bu değişikliklerin PBE yamasında yayınlandığını, oyuna gelene kadar rakamlarda değişiklik olabileceğini de not düşelim.

kaynak:http://5mid.com/haber/league-of-legends-kalkan-sureleri-dengeleniyor
Gold 1 deyim sup oynuyorum.Yanıma akşam saatlerinde giren adc main arıyorum.
Whatsapp
Gold 5 dim farklı rollerde oynuyordum orman ağırlıklı sürekli kaybetmeye başladım silver 2 ye kadar düştüm 13 lp geliyordu kazanınca.Sonra şunu yaptım.Zilean support spamladım tek girdim vesonuç aşağıda tekrar golda çıktım.Silver arkadaşların oyun mantığı şu sürekli tf sürekli savaş yapıyorlar başka hiçbir oyun düşüncesi yok işte zilean bu savaşlarda çok etkili oluyor bu yüzden kazanılan tfler size zafer olarak dönüyor.ADC MAİN ARKADAŞLAR EKLEYEBİLİR.
Nick: otp zilean
bu hesabım full açık şampiyon takaslarız zarlarız no problem
Nick : flouse
ilk oyunum
sup oynamayan anlamaz

----------------------
bu oyun sonrası geldi
Hakkında
Konum: İzmir, Gaziemir
Forum İmzası:
Grafik ve Web Tasarım>>www.e-tasarim.org
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 840
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 941
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 31.179 (Bu ay: 223)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 172 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.