Şimdi Ara

Sizce En Iyi Spor Ayakkabi Hangisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
86.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım her markanın her modeli iyi olacak diye bir kaide yok,adidas ya da nike alırsın ve dandik çıkabilir,nitekim benim başıma da geldi,mesela şu an nike shox 2.40 kullanıyorum ve acaip rahat bir ayakkabı tabi fiyatı da biraz tuzlu ama daha önce dandik çıkıp yırtılan nike ım da olmadı değil
  • En iyi ayakkabı benim ayakkabımdır
    en güzel kızı ben sevdim
    en iyi araba da benim araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

Adidas KG.1 ay önce aldım ve ayaklarım rahat.zaten ayakkabı seçimime güvenirim.1 saat mağazadan çıkmam mutlaka 3-4 model arasında kalırım.sonra en iyi seçimi yaparım.

Evlenirken Yandın O Zaman...
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzerme jr.

adidas ın Stan Smith modeli cok hos ve rahat..

evet.bende beyaz-yesılı kullanıyorum ve sana katılıyorum.tavsıye etmem (kullandıgım modelden cok olunca hosuma gıtmıyo )
  • en iyi jump hemde ucuz
  • adidas t-mac 5
  • rahatlık,dayanıklılık ve zemin tutusu (kuru zeminde ayakkabının kayması mumkun degil) istiyorsan adidas'ın torsion ozelligi olan bir ayakkabı secmeni oneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 11 Ağustos 2006; 11:04:21 >
  • geçenlerde adidas predatorun düz tabanını gördüm.gördüğüm an kapılıp aldım yok böyle bişey
    yanıma alıp yatacaktım o denli yane
  • quote:

Orjinalden alıntı: etusch

En iyi ayakkabı benim ayakkabımdır
    en güzel kızı ben sevdim
    en iyi araba da benim araba

peki peki anladık dımdırıdırı.
  • Lig Özellikle Halı saha modelleri
  • bende t-mac 5 vardı daha 1 ay olmadı onundekı beyaz yerlerı sokulmeye basladı ve bır arkadasımla beraber almıstık onunkı daha beter tmac 5ler cok cok cok dayanıksız ayakkabı almayın sımdı ayakkabısız kaldım eskı ayakkabılarımı gıyıyom sakın tmac 5 almayın
  • en güzeli bence botda timberland spor ayakabıda nike ve adidas
  • adidas çok sağlam..converse ler ayağı çok büyük gösteriyor yaw...!

bence adidas
  • valla 2 ay önce conversi aldim hayatimda buakdar hızlı oldumu ve rahat oldugumu hatirlamiyorum yolda yürüken kendimi boksör hissediyorum zıplayasım hoplayasım geliyor inanilmaz bişey
  • ADIDAS
  • Ben artık bütün spor spor ayakkabılarından soğudum hepsi ya çin malı ya endonezya falan filan..Yani lazmeleri çok kötü.Ayakkabıları ilk alırken bi koklayın pazarda satılan ayakkabılarla aynı kokuyolar.Yani yok bilmem ne teknolojisi faln filan hepsi hikaye.He bi de İtalya da Almanya da üretilen modeller var.Zaten onların fiyatları 200 m den başlıyor.Bana bi kere ykm de italyan yapımı bi nike total zoom denk geldi hemen aldım.Bi de aynı modelin taiwan yapımı vardı arada dağlar kadar fark vardı çok şaşırdım.İşte İtalyan yapımı Nike airzoom total90III.....

Sizce En Iyi Spor Ayakkabi Hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamestah -- 10 Ocak 2007; 16:01:26 >

• @hamestah endonezya ve çinde yqpılmalarının sebebi işçiliğin ucuz olması..yani kalkiteden ödün vermek değil...!
  • adidas sağlam olduğunu yazmışsınız

ama bana daha karizmatik modeli lazım adidasın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ImpossibleIsNothing

@hamestah endonezya ve çinde yqpılmalarının sebebi işçiliğin ucuz olması..yani kalkiteden ödün vermek değil...!

Sen eline bi italyan yapımı nike la bi endonezya yapımı nike ı al.... bence o zaman fikrin değişicek...
  • Birazdan çin yapımı nike kramponumun resmini koyucam o zaman farkı siz de anlıcaksınız....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.