Şimdi Ara

Sizce En Iyi Spor Ayakkabi Hangisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
86.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dunyada milyonlarca kisinin rahatlik bakimaindan hakli olarak tercih ettigi gundelik yasantisinda giydigi, spor ayakkabilari artik istede giyer olduk
    ne guzeldir spor ayakkabilar aldikca alasi gelir insanin renk renk marka marka cesit cesit
    artik hepsi o kadar guzelki insan rahatligi, saglamligi 2. plana atmadan yapamiyor onemli olan gorunus moda diyip satilani aliyor tabiki bu durum herkes icin boyle degildir ama sadece moda oldugu icin spor ayakkabi satin alan o kadar cok insan taniyorumki...
    sizce en iyisi hangisi ,en rahati? en kotusu? hangi markanin hangi modellini kac yil giydiniz? hafizanizda iz yapan spor ayakkabi hangisi?, aldiktan sonra pisman oldugunuz kisa zamanda yirtilan ve degisime goturdugunuzde onaylanmayan elinizde kalan bir marka varmi? dunyada her yil 3 milyar spor ayakkabi satiliyormus ve bunlarin %90i uzakdoguda imal ediliyomus bu dev gibi piyasada turk markalari sizce ne durumda ?

• Adidas KG.1 ay önce aldım ve ayaklarım rahat.zaten ayakkabı seçimime güvenirim.1 saat mağazadan çıkmam mutlaka 3-4 model arasında kalırım.sonra en iyi seçimi yaparım.
  • NEWBALANCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 11 Ağustos 2006; 2:43:46 >
  • nike
  • Dockers
  • BenDE Nikeden başka giymem ama bi ayakkabı 3 ay sonra giyilmez hal alıyor Nikeyi sırf marka merakım yüzünden alıyorum başka bişi değil kaliteli olduğunu düşünmüyorum.En iyi ayakkabı Converse bence
  • Cortez tipler vardır her modelde onları tercih edebilirsin ya da Adidas superstar gerçekten rahattırlar.
  • valla lacostenin güzel modelleri var top mop oynamazsan güzeldir rahttır ama dikkatli lkullanmak lazım.Eğer yok istemem dersen bence adidas.
  • adidas titan cok rahat
  • bana göre reebok deride iyi, nike tabanda iyi, adidas tabanda kötü... tuhaf bir karsılastırma oldu ama benim görüslerim böyle...
  • ABİ ADIDAS TAN RAHAT AYYAKKABI GORMEDIM NIKE PUMA VS. COK GIYDIM AMA NIKE TAN SONRA ADIDASI GIYINCE AYAKLARIM Bİ GARİP OLDU HAYATIMDA BU KDAR RAHATLIK HISSETMEDM NIKE GIBI PARCALANMIO HEMEN TEK GECERIM ADIDASI
  • lotto'dan şaşmayacaksın bir kere al ömür boyu giy.ilk basketbol oynarken keşfettim lottoyu bütün basket ayakkabılarımın tabanları delinirdi ama son kez lotto aldım ve sapasağlam tabana hiç bir şey olmadı senelerce giydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badmedicine -- 10 Ağustos 2006; 21:49:22 >
  • converse rahatlık deyince akla ilk o gelir efsane,
  • valla 2 yıl önce adidas room aldım.baya bi yıprandılar ama çok giydim yaz kış giydim.eğer gene mavi room bulursam alıcam.ama kocaelide bulamıyom.benim favorim adidas room.
  • selam. yaklasık 10 yıldır spor ayakkabı satıyoruz haliyle bendede yaklasık 20-25 cift var her markadan..neyse uzun lafın kısası genelleme yaparsak en rahat ayakkabıları reebok üretiyor arkadaslar,sonra adidas sonra nike.. converse sadece gezilecek ayakkabı, tabanı cok özensiz ve lastik. malzeme kalitesine gelince nikeler malesef cok konuda sınıfta kalıyor. adidas malzemede daha iyi genelde. ama bence malzeme dayanıklılık, rahatlık karmasını en iyi veren firma reebok. fotbol konusundada lotto ve pumayı tek gecerim. benim fikrim tabi bunlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

Adidas KG.1 ay önce aldım ve ayaklarım rahat.zaten ayakkabı seçimime güvenirim.1 saat mağazadan çıkmam mutlaka 3-4 model arasında kalırım.sonra en iyi seçimi yaparım.

aynı fikirdeiym..
  • reebok bence
  • adidas ın Stan Smith modeli cok hos ve rahat..
  • Jump çok güzeldir
  • adidas kampus modeli çok rahat süperstara benziyor...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.