Şimdi Ara

Sizce En Iyi Spor Ayakkabi Hangisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
86.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: j.sparrow

nike

nike yi tek geçerim. bot, spor ayakkabı, terlik vs vs ayağımı her koşulda her zaman rahat ettiren bir marka gözümede güzel göründükten sonra düşünecek fazla bişey kalmıyor

• adidas samba modeli çok iyi.
  • Nike Men's Air Max 360

Jordan Men's Retro XIV benim ki
  • Adidas & converse ;

en son adidas'in classic modellernden ITALIA'yı aldm.. modasi hiç geçmiyor..

Sizce En Iyi Spor Ayakkabi Hangisi

dün de conversin saf deri olanındna aldm.. gerçekten çok rahat ama içindde astarı olmadiği için çıkarip giymekte zorlaniyorm biraz..

benm için ayakkabinin hawa dönüşümü de çok önemli.. koku yapmamasi açisindan..

• adidas superstar
  • tommy veya prada
  • Ben bi reebok ayakkabı almıştım ayakkabıyı alalı 7 sene oluyor. Şu anda ben giymiyorum ama babam ava giderken bazen giyiyor.

İlginçtir ayakkabıyla top bile oynadım hiç bir şekilde açılmadı yırtılmadı deforme olmadı.. Sağlamlık derseniz reebok derim. Çünkü adidas ve nike i da giydim.

Hiç biri reebok kadar dayanıklı değildi...
  • Adidas ROM diyorum başka bişey demiyorum.2 yıldır kullanıyorum rahatlık sadelik ve görünümüyle süperdir,gerçi biraz tuzlu fiyatı vardır ama helal olsun

• Adidas ayakkabılarının da hepsi birbirine benziyor ve herkesin altında adidas- nike, kızılay dağıtmış gibi.

Başka markalara yönelmek lazım artık
  • bence paro
  • Bence adidas ve nike
  • Nike ya da NewBalanca

Amerikada en çok tercih edilen ayakkabı NewBalanca.....
  • Kimse PUMA dememiş bence PUMA
  • arkadaşlra istanbulda converse nerden bulabilirim?

bi de böyle biraz ucuz bulamaz mıyım 50-60 ytl falan?
  • pronto
  • ayağın hangisinde rahat ediyorsa o ayakkabı en iyisidir
  • Converse...

Bir Amerkan Filmi izlemiştim, 2050'li yılları anlatıyor ve orda adam işlemcileri falan olan ayakabılar yerine Convers giyiyordu. yaaaa...............................
  • NIKE FIVE
  • nike al en azından parcalanmıyor adidas aldım gecen sene subatta 3 ay sonra ayakkabının altından ses gelmeye basladı yan tarafından patladı tabanı cokme oldu malzemeden kaynaklanan bır hata olmadığı soyledıler ve değiştirmediler bu ayakkabıdan 4 arkadas almıstık hepımızın elınde kaldı bundan sonra adidasın bıc bır urununu almayı dusunmuyoruz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.