Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 80m2 dublex evde kullanmak üzere 4.5g (lte) destekli ethernet çıkışı da olan wifi router arayışı içindeyim mr100 e karar kıldım tam alacaktım ama Amazon daki müşteri yorumları (genelde yabancı) wifi de stabil bağlantı sağlamadığı yönünde olunca buraya sorayım dedim.

Mr100 e yakın fiyatlarda (650 TL ye kadar sim kart takılan ethernet ve wifi destekli cihaz olarak öneri alabilir miyim?
  • Merhaba,

MR3020 Cihazını satın aldım. Bu cihazla beraber kullanabileceğim, herhangi bir servis sağlayıcı ile çalışan ve en önemlisi cihazla uyumlu olan (ve piyasada mevcut) bir USB modem tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler
  • Tp-link archer vr2100 yeni aldım. 2.4ghz ve 5ghz bandlarının ikisinide telefonda bağladım ancak sabah telefonu açtığımda modemin dibinde olmama rağmen bağlantıyı 2.4 ile yapıyor önceliği nasıl oluyor da 5ghz. E vermez anlamıyorum.

ayrıca modeme güncelleme uyarısı var bu güncellemeyi yüklersem ve memnun olmazsam şuan ki versiyona nasıl geri dönebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt

görseldeki alan benim arayüzde yok sanırım bulamadım.

modem servise gittti değişim yapıldı ama az once gene aynı sorun nedeniyle internetimde kopma yaşadım.

ne yapmamız lazım kafayı yiycem günlerdir

• 2.el MR200 (AC750) aldım. 450TL'ye.

25 TL'ye 5V 12V step up kablo aldım (powerbank'tan çalıştırabilmek için)

35 TL'ye 9-12dBi kazançlı sma konnektörlü kablolu extra anten aldım.

Bakalım normalde telefonların 1çıntık çektiği bölgede, bununla sağlıklı bir internet bağlantısı sağlama şansım olacak mı ?

yaşayıp göreceğim.

• merhaba

tp link TD-W9970 v2 modemim var. bu modemi menzil arttırıcı olarak kullanmak istiyorum, yani dsl bağlantısı yapmış diğer modemimden alacağı kablosuz bağlantıyı yine kablosuz dağıtacak.

yardımcı olur musunuz

@TP-Link Türkiye

• Sayın @TP-Link Türkiye ,

Archer VR1200 modeminize herhangi bir firmware güncellemesi gelecek mi yoksa sorunları ile baş başa mı bırakacaksınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Qwerty

Sayın @TP-Link Türkiye ,

Archer VR1200 modeminize herhangi bir firmware güncellemesi gelecek mi yoksa sorunları ile baş başa mı bırakacaksınız?

bende bu modemi yeni aldım ve güncelleme uyarısı olmasına rağmen güncelleme yapmadım. Güncellemelerden pek hayır görmüyorum çünkü. Sizde ki problem ne merak ettim. Şuan bende bi sorun yok yada ben fark edememişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suskun4449 S kullanıcısına yanıt

Çok fazla crc hatası alıyorum belli bir noktadan sonra bağlantı tıkanıyor dsl bağlantıyı yenilemeden düzelmiyor.

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN
  • Mr.Qwerty kullanıcısına yanıt
    Akşam bakıp paylaşırım burda bendeki crc yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Qwerty

Çok fazla crc hatası alıyorum belli bir noktadan sonra bağlantı tıkanıyor dsl bağlantıyı yenilemeden düzelmiyor.

• suskun4449 S kullanıcısına yanıt

Bende az önce 6 saatlik süre boyunca 79 du 2 dk içinde 2000+ çıktı ve 100'er 100'er artmaya başladı tek çare dsl bağlantıyı sıfırlamak. Birde Türknet'in oluşturduğu iş emrinde ilk defa gördüğüm terimler var napcaklar eve gelip test mi yapacaklar acaba :?

• Merhaba,

Elimde bulunan vdsl modem ile kablosuz 55-60 mbps arası, kablolu 92-97 mbps arası hızlar alıyorum. Paketim 100 mbps kablolu bağlantı da sorun yok. Modemim 5 ghz desteklemiyor. TP-Link Archer C54

router almayı düşünüyorum. Modemimden kablo ile router'a bağlarsam 5 ghz hızında 90 mbps civarı hız alabilir miyim?

• Ben sizin olan bir modemi router olarak kullanıyorum, acaba 2013 olan modellerinizi günceller misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante__34

Merhaba,

Elimde bulunan vdsl modem ile kablosuz 55-60 mbps arası, kablolu 92-97 mbps arası hızlar alıyorum. Paketim 100 mbps kablolu bağlantı da sorun yok. Modemim 5 ghz desteklemiyor. TP-Link Archer C54

router almayı düşünüyorum. Modemimden kablo ile router'a bağlarsam 5 ghz hızında 90 mbps civarı hız alabilir miyim?

Alırsınız.

• @TP-Link Türkiye

Arkadaşlar yeni aldığım TP-Link Deco P9 3'lü Powerline ve Mesh sisteminin kutu açılışını çektim izlerseniz sevinirim. Ürün gerçekten çok harika. ürünle ilgili videonun altına yorumlar kısmına yazarak bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 22 Mart 2021; 15:28:57 >
  • İyi günler. 10 tane WiFi adaptoru bir bilgisayara 1 yada daha fazla hub ile veya usb portaları ile bağlamak istiyoruz. Denedim aynı anda eternet ve wifi ile internete çıkılamıyor. Çıkılsada neler olduğunu bilmiyorum. Sorunum şu:

1 den fazla cihazla internete çıkmak için ne yapmam gerekir? Yani bir pc ye usb wifi adaptorler bağlamak ve aynı anda hepsinden internete çıkmak istiyorum. Yada 30dk birinden daha sonra diğerinden çıkmak istiyorum. Bunu otomatik yapmak istiyorum.

Denetim windows 10 da sağ alttan istediğim ile manual olarak çıkıyor ama benim otomatik değiştirmem lazım. Yardımcı olacak arkadas varmı? Kolay bir yolu varmı? Bilgi işlemdeki arkadas dos ta script yazmalısın dedi ama ben bu konulara uzagım.

Konuyu networke yazdım ama TP link çi arkadas daha iyi bilir diye dusunuyorum.

• Merhaba,
    Telefon hattimin bulunduğu modem konumlandirmak icin cok kötü,ayak altinda biryerde.Modem olmadan Sinyal güçlendirici veya farkli bir cihazi sadece modem olarak kullanabilirmiyim .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İyi günler. Benim evimde fiber var ve gpon cihazdan Zyxell 3625-T50B ana modemden 2. modem olan Archer C5V modem köprü modunda çalışmaktadır. Ana modem 192.168.1.1 ip, router modem ise 192.168.1.50 olarak ayarlandı ve DHCP kapalı. Yanlız şöyle bir durum var ki telefonum ile roter ın wifi ağına bağlanıyorum evin diğer bölümlerinde ise Zyxell in wifi ağına bağlanıyorum. Ancak zyxell modem wifi ağına bağlandıktan sonra router ın wifi ağına bağlandığımda wifi ye bağlanıyor ancak ünlem işareti gösterip internete girmiyor. Acaba bir şeyleri yanlış mı yapıyorum.

• merhaba. Tplink VN020-F3 v1  model modem kullanıyorum. Bunun telnetine nasıl bağlanabiliriz acaba ?

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.