Şimdi Ara

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
10
Favori
17.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekliyoruz
  • @errddm Hocam @fds14 'ü Vespula'nın yıkanabilip yıkanamayacağı hakkında bilgilendirmen mümkün mü?

Ayrıca @livebait henüz gece fotoğraflarını çekemedim, fırsat bulduğum an paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: livebait

Bekliyoruz

Logitech G710+ Gece Görüntüleri:

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 4 Nisan 2014; 21:30:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ynal

quote:

Bekliyoruz

Logitech G710+ Gece Görüntüleri:

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li] Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

Gerçekten çok hoş duruyor paramı biriktirince alacağım çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ynal

@errddm Hocam @fds14 'ü Vespula'nın yıkanabilip yıkanamayacağı hakkında bilgilendirmen mümkün mü?

Ayrıca @livebait henüz gece fotoğraflarını çekemedim, fırsat bulduğum an paylaşacağım.

Kusura bakmayın beyler askerde olduğum için 2 aydır foruma bakamıyorum..

Vespula nın pad yüzeyi bezle silinebilirde yıkanabilirde..Bileklik kısmının pek yıkanabilceğini sanmıyorum açıkcası..Deforme olma olasılığı var gibi geliyor bana..
  • @errddm Valla askerlik lafını duyunca o günleri anımsadım ürperdim. Çok çok kolay gelsin.

@fds14 Sanırım açıklayıcı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma bi sistemim var , Casper 21 inch Monitör ve imzamdaki ekran kartı

Logitech G9X + Karşıyaka özel Mause Pad ( Hadi bu yine idare eder)

Microsoft Kablosuz klavye

Kulaklık vardı , artık yok Duvara 50 km/h ile kafa attı.

Sonuç Olarak , Gitar için para ayırmasam belki şunları düzeltirdim

• tavsiye edebileceğiniz yıkanabilir özellikte bir model var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.overclock.net/t/1316586/logitech-g710-disassembly-and-modification-56k-warning Hocam burda nasıl siyah yapabileceğimiz anlatıyor bakmak isterseniz
  • quote:

http://www.overclock.net/t/1316586/logitech-g710-disassembly-and-modification-56k-warning Hocam burda nasıl siyah yapabileceğimiz anlatıyor bakmak isterseniz

Sağolasın çok faydalı oldu; hatta bugün neredeyse bir sprey boya bile alıyordum ancak turuncu parça bir kaç yerden yapıştırılmış bu yüzden bir süre askıya aldım bu işlemi, BW14 üm tasarımını beğenirsem G710+ yı satabilirim.

@fds14 eğer bilek desteği seni rahatsız etmeyecekse Vespula alabilirsin sünger kısmı hariç yılanabiliyormuş;
    ayrıca şu seçenekleri de değerlendir:

http://www.gameekstra.com/Steelseries-9HD-Oyun-Mousepad,PR-3880.html

http://www.gameekstra.com/Logitech-Gaming-Mouse-Pad-G440,PR-4021.html

• Bulunsun

• Foto alaıyorum şuan yeni aldım Sadece kulaklıgım var.

Kulaklık=Tt esports shock

Mouse=razer deathadder 2013

mouse pad=Razer goliathus controll edition

Klavye =laptop ve logitech kötü bir tane(razer alınacak)

Kulaklıgım burda mouse ve pad almanyadan yeni aldım allah izin verirse gelecek.Bu ürünler hakkında sorunuz varsa cevaplayabilirim iyi günler
  • 2013 ile 2014 tasarım aynı tek fark cherryleri 2014 ün yeşilimiş bununda pek farkı yok ömrü biraz daha uzun vs vs gibi şeyler... Birde turuncu kısmını gri veya kırmızıya boyansa da hoş durabilir bilemem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi livebait -- 9 Nisan 2014; 21:44:38 >
  • livebait kullanıcısına yanıt
    Satıştaymış zaten:
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00IG3GPTS?pc_redir=1396834272&robot_redir=1

• ynal kullanıcısına yanıt
    hocam g440 güzele benziyor, forumda bildiğiniz kullanan var mı?
    yorumlara da bakmak lazım, steelseries ile kıyaslanan roccat sotam vardı; emekli ettik kendisini yakın zaman da.
    vespula iki farklı yüzey diyor, bilek kısmından eledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

hocam g440 güzele benziyor, forumda bildiğiniz kullanan var mı?
    yorumlara da bakmak lazım, steelseries ile kıyaslanan roccat sotam vardı; emekli ettik kendisini yakın zaman da.
    vespula iki farklı yüzey diyor, bilek kısmından eledim.

G440'ı @ZiveR kullanıyor hocam.

• :)

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

:)

Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

Hocam ekledim de, monitör ve ses sistemini göremiyorum keşke yazsaydın, ayrıca Pad hangi model?

• ynal kullanıcısına yanıt
    monitörü asus VX239H modeli ile değiştirecem. ses sistemi de creative A320. Pad de QcK

dün ürünlerin yeni gelme heyecanıyla düzgün çekemedim daha güzel fotoğraflar çekip yüklerim
  •  Siz Hangi Bileşenlerle Oyun Oynuyorsunuz? [SS li]

Kulaklığın resmini koymayı unutmuşum.

Edit: Arkadaşlar DeathAdder v2'yi arkadaşa vereceğim Öneriniz var mı? Mousepad ve mouse için gaming olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 12 Nisan 2014; 15:56:52 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.