Yüzbaşı
28 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam sivas içi elden satıyorum sadece kutulu ve garantilidir fiyatı 500tl sabit onun dışında mesaj atmayın lütfen detaylı bilgi isteyenler özelden yazabilirler.
Selam arkadaşlar kulak için kulaklık aldım mikrofonlu masaüstü bilgisayar için şimdi kulaklıktan ses geliyor da mikrofonunu kullanamıyorum kayıt aygıtlarına bastığımda mikrofonu görmüyor acaba nasıl etkinleştirim yardımcı olursanız sevinirim.
arkadaşlar iyi forumlar oyunda heirloom itemlerden kask zırh ve omuzluğu aldım fakat eldiven çizme ve pantolonu bulamadım onları nerden temin edebilirim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
İyi günler arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi elder scrolls online crash report hatası alıyorum oyunu dün akşam yükledim oyuna giremeyince repair felan da yaptım fakat sorun düzelmedi yardımcı olacak varmı acaba ?
İyi günler arkadaşlar yeni bir bilgisayar toplattım bugün de kurulumu tamamlandı işletim sistemi windows 8.1 anakart ve ekran kartı driverlarını yükledim fakat internete bağlanamıyorum acaba internete bağlanmak için ne yapmam lazım yardımcı olacak var mı ?
İyi günler arkadaşlar yeni bir bilgisayar toplattım bugün de kurulumu tamamlandı işletim sistemi windows 8.1 anakart ve ekran kartı driverlarını yükledim fakat internete bağlanamıyorum acaba internete bağlanmak için ne yapmam lazım yardımcı olacak var mı ?
İyi akşamlar forum üyeleri bu sabah elime ulaşan chromanın synapse si ni kurduktan sonra synapse de ışıklandırma seçeneklerine bakayım dedim fakat 1-2 video da izlediğim seçenekler yoktu mesela cs go league of legends dota ya özel ışıklandırmalar bunları nasıl eklerim bir de razerin sitesinde oyuncuların yapıp yüklediği seçenekler var onları indirdikten sonra nasıl kuracağım yardımcı olacak var mı ?
Cooler Master K350 600W Full Siyah Pencereli MidTower Kasa 353tl Hepsi burada

Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 64Mb Sabit Disk (ST1000DM003) 190 tl hepsi buarada

INTEL Core i5-6400 Skylake 2.70GHz, 6MB, çift kanal DDR4, 14nm, LGA1151, 65W İşlemci 625tl inventus

MSI R9 380 GAMING 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı 780 tl vatan

KINGSTON Hyperx Savage 8GB 1600Mhz DDR3 CL9 Pc Ram HX316C9SR/8 156 jiticaret

Gigabyte H81M-S2PV Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart 203 tl hepsi burada

BenQ RL2240HE 21.5" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Led Oyuncu Monitör 479 tl hepsi burada
Kingston HyperX Fury 120GB 500MB-500MB/s Sata3 SSD (SHFS37A/120G) 183 TL sinerji

Arkadaşlar seçimlerden önce bu sistemi ayarladım seçimlerden sonra dolar düşer diye fakat bir değişiklik olmadı :) şimdi bu sistemi kesin getirteceğim fakat anakartta emin olamadım sizce değişmelimi yoksa yeterlimidir.Bir de Msı r9 380 veya Asus r9 380 oc versiyonu arasında performans farkı olurmu aralarında 70-80 tl gibi bir fiyat farkı var yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler değerli forum üyeleri seçimlerden sonra 2500 tl ye bir sistem toplayacağım r9380 ekran kartı ve i5 işlemcili bir sistem topladım sizin de görüşlerinizi almak istedim eksi ve artılarınız için şimdiden teşekkürler....

Selam arkadaşlar öncelikle şunu belirtiyim klavyenin mekanik olduğunu yazmam tuşların daha rahat sökülüp takılabildiği için mekanik olduğunu belirttim.Sorunuma gelince konuya açmak için çok fazla bekledim 1 ay felan oldu sanırım fakat ne yaptıysam ıcetea döküldükten sonra klavyeyi temizleyemedim tam olarak. Pamuk ve kolonya ile ıslak bez ile temizledim tüm tuşları felan da yıkadım fakat 15 dakka kullanımdan sonra yapışkanlık devam ediyor bilgisayarcıya götürdüm oda camsil ile temizle dedi denemedim o yöntemi en son çare konuyu buraya açtım acaba yardımcı olacak var mı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
LOL
Vayne
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 429
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 25.204 (Bu ay: 98)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.