Şimdi Ara

Siyasal Islam Munafikligi Budur: Anadolu'ya Kar Bereketi - Istanbul'da Kar Perisanligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
4.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siyasal Islam Munafikligi Budur: Anadolu'ya Kar Bereketi - Istanbul'da Kar Perisanligi

• Algı oyunlarına gelmeyin...

İSTANBUL BELEDİYESİ EKREM BAŞKAN İLE KONTROL ALTINDADIR....

MAAŞLI OMURGASIZ AK TROLLERİ BLOKLAYIN GEÇİN...

ZAMAN KAYBIDIR BUNLAR.....

İŞİNİ YAPMAYAN ARIYORSANIZ AKP Lİ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAKACAKSINIZ...

VATANDAŞ İSYAN EDİYOR......FATMA ŞAHİN DERHAL İSTİFA ETMELİDİR....

• Bari aynı sayfada yapmayın be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun sayelerinde kimin iki yüzlü riyakar olduğunu öğrendik.

• Bunun islam ile ilgisi yok, ahlak ile ilgisi var. Her müslüman iyi ahlaklı mı?
    Ben bu adamların müslüman olduğuna da inanmıyorum. Bakara makaraya tek kelime edemediler ama Adem ile Havva konusunda öfkelendiler

• İstanbul elden gidince çoğunun maması kesildi o yüzden İstanbul'u kaybetmeyi bir türlü hazmedemediler.

• allah düşmanında en mertini şereflisini versin bu nasıl iki yüzlülüktür anlamak güç

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Baktılar bunu okuyan seçmen buna uygun, artık saldılar.Siyasal Islam Munafikligi Budur: Anadolu'ya Kar Bereketi - Istanbul'da Kar Perisanligi 

• İstanbulu mahvettiniz istanbulda yaşayan adam dün evine gidemedi gitti otelde kaldı.

Şehir girişleri tıkalı olduğundan otoyollar kilitlendi resmen.Yazıklar olsun ki hala savunuyorsunuz.

Saolsun Eko rakı balık ayvalık takılıyor.Kurt yediği ayazı unutmaz.

Cehape, ekonun yüzünden ihtimallerini kaybetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_harputlu -- 25 Ocak 2022; 17:46:47 >
  • İki mesajı aynı sayfaya koyacak kadar durumları kötü işte...

• yalakamanasyon.

• agtr A kullanıcısına yanıt

İşte bu dinci-dindar farkı oluyor.

Dinci olanlar böyle partisi için, çıkar için ne gerekiyorsa yapar.

Bak yukarıda bir fanatik gelmiş hala cehape diyor.

• Tarafsız medyanın olmadığı ülkemizden bir algı çalışması daha işte.

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt

İstanbul kara teslim oldu!

İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece de etkili oldu. Kentinin bir çok noktasında hayat neredeyse durma noktasına geldi. Meteoroloji günler öncesinden uyarı yapmasına rağmen uyarıları dikkate almayan vatandaşlar birçok noktada araçlarıyla mahsur kaldı.

Sizin mahvolmuş gördüğünüz İstanbul'un son 24 saatlik durumunu anlattığımı mı sandınız?

07 Ocak 2017 tarihindeki İstanbul kar yağışı ile ilgili haberden alıntı yapmıştım.

O tarihte de eleştiride bulunduysanız size lafım yok, ama o tarihte eleştiri aklınızdan bile geçmediyse ki yazdıklarınız tamamen bir partiye yönelik karalamadan ibaret o zaman ikiyüzlüsünüz...

İstanbul'da yaşamıyorum, oralı değilim, gitmişliğim yoktur, chp li değilim, akp li de değilim...

Görevim nedeniyle uzun yıllar farklı illerde bulundum.Yoğun kar yağışının olduğu zamanlarda sürekli açık tutulması gereken yerlerde dahi 2-3 kar küreme araçları yan yana kolda çalışmasına rağmen bir bölgeyi temizleyip gittikten dakikalar sonra kar/tipinin tekrar yolları kapadığına şahit oldum.Böyle zamanlar extrem zamanlardır. Bir kaç günden beri uyarılara aldırış yapmayanlar da bu durumu daha da çıkmaza sokmuştur.İstanbul'da trafiğe kayıtlı 4,5 milyon üzerindeki aracın %25 i trafikte olsa 1 milyon üzeri araç yapar ki, bu sayı memleketim Denizli'nin neredeyse toplam nüfusu kadar. Bakın bugün mesai saatleri içerisinde sabah 09:38 de Denizli büyükşehir belediye binası önünün (Çınar meydanı) hali.Sokaklarda kar yığıntısından araçlar çıkamadı. Evimin önündeki caddede çok hafif eğimli olmasına rağmen araçlar zar zor ilerleyebildi, bazıları buzlanmadan dolayı gidemedi.Denizli için bile bu yağış uzun yıllardır görülmedik bir yağıştı mesela. 

Denizli büyükşehir belediyesi akp de.

2000-2012 arası ikamet ettiğim Konya'da kışın yoğun kar yağışından defalarca Konya'nın çevre illerle bağlantısının kesildiğini bilirim. 2012 şubat ayında Ankara'ya gitmek mecburiyetimde olduğumda yol kapalı olduğundan geri dönmüş yaklaşık 6-7 st sonra yol açılmış ve gidebilmiştim.

Konya belediyesi de yıllardır akp de ve akp de 2002 den beri bu ülkeyi yönetiyor.

Sözün özü; extrem hava şartlarında, doğal afetlerde elbette yönetimler bir çaba sarfediyor ve bunları da görmek gerek.

07 Ocak 2017 tarihli haber linki

• bu gazete hal varmıya

• Siyasal Islam Munafikligi Budur: Anadolu'ya Kar Bereketi - Istanbul'da Kar Perisanligi

AKP Dönemi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değiller demiyorum ki, ben olduklarına inanmıyorum, ikisi farklı şey.

• Dünyada hiç bir ülke, 30 senede bir gerçekleşecek olay için binlerce ekstra personel istihdam etmez, iş makinesi depolamaz. Her işi worst case scenarioya göre dizayn edemezsin, optimizasyon denen bir olay var. La mühendis, niye araçta yedek akü yok, niye uçakta yolcu paraşütü yok, ekstra motor yok vs. Öyle bir dünya yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.