Şimdi Ara

Sistemi aldım ama kurulum işi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Açtıgımda reboot and select ... gibi birşeyler yazdı. Ne yapcağıma dair en ufak fikrim yok. Yardım ederseniz sevinirim.

• Biosdan önyükleme için harddiski seçin
  • harddisk ve ya işletim sistemini görmüyor galiba, kontrol etmeniz iyi olur.
  • öncelikle hayırlı olsun.
    almış olduğunuz sistemin donanımsal olarak kurulumu yapıdı !DA! yazılımsal kurulum yapıldımı ? yani içerisinde herhangi bir işletim sistemi kuurlumu ?
    değil ise bir işletim sistemi cd si bulup işletim sistemi kurmalısınız daha sonra gerekli driver ve yazılımlar kurularak sistem hazır hale getirilir.
  • Peki ben dvd sürücü almadım nasıl yapcaz. Usb var ama ondada autorun.inf dosyası herşeyi mahvediyor.
  • USB ile atma imkanın yoksa en kısa zamanda dvd süeücü al.Ama USB ile format atmayı denemen eminim daha kolay olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaSToLoRDe

Peki ben dvd sürücü almadım nasıl yapcaz. Usb var ama ondada autorun.inf dosyası herşeyi mahvediyor.

Düzenleme: Mesajı yanlış anlamışım. "autorun inf temizleme" şeklinde google'da arama yaparsanız birkaç yöntem çıkıyor.Örn:

http://forum.donanimhaber.com/m_40344056/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 28 Ocak 2013; 20:22:43 >
  • USB den denicem bakalım ama olmuyor o ayrı konu XP kurcam :S
  • Sistemin Donanım parça olrak kurulmuş ona bir windows işletim sistemi yüklemen gerek Dvd sürücüm yok demişsin hardisk ile at hardiski görmüyorsa falash bellek ile atman mümkün eğer onuda görmüyorsa bir bilgisayarcıya danışmanda fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: Trolxx

Sistemin Donanım parça olrak kurulmuş ona bir windows işletim sistemi yüklemen gerek Dvd sürücüm yok demişsin hardisk ile at hardiski görmüyorsa falash bellek ile atman mümkün eğer onuda görmüyorsa bir bilgisayarcıya danışmanda fayda var

Windows şart değil. Linux dururken neden Windows?

• Windows veya Linux farketmez sadece söylediğim gibi hardiskten veya flash bellekten kurucaksın mecburen yada Dvd sürücü alıp dvd disk ile bir işletim sistemi yüklemen gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba80

quote:

Orijinalden alıntı: Trolxx

Sistemin Donanım parça olrak kurulmuş ona bir windows işletim sistemi yüklemen gerek Dvd sürücüm yok demişsin hardisk ile at hardiski görmüyorsa falash bellek ile atman mümkün eğer onuda görmüyorsa bir bilgisayarcıya danışmanda fayda var

Windows şart değil. Linux dururken neden Windows?

Windows veya Linux farketmez sadece söylediğim gibi hardiskten veya flash bellekten kurucaksın mecburen yada Dvd sürücü alıp dvd disk ile bir işletim sistemi yüklemen gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.