Şimdi Ara

ARIZALI MONİTÖR GTX980Tİ EKRAN KARTIMI YAKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • görüntü gidip geliyor sistemim günde 1-2 defa birden kitleniyor donuyor monitör değiştirdikten sonra oldu önceden vga monitör vardı 19" şimdiki monitörüm 2. el aldığım 27" 4k ips 60hz hdmi ile bağlıyorum sorunun kaynağı nedir youtubeden video izlerken görüntü2-3sn gidip geliyor oyunlarda yapmıyor

Arkdaşlar monitör arızası diyip geçmeyin ekran kartını yakarak sonuçlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 4 Temmuz 2022; 23:43:31 >

• Monitörün çözünürlüğü 1080p'ye düşürünce de sorun devam ediyor mu? Kitlenip donma geçiyor mu, bilgisayarı yeniden mi başlattırıyor?

• Ekran kartının sürücülerini güncelleyin.

Bios update yapın.

Windows güncellemelerini yapın.

• 1080p de aynı problemi yapıyor youtubedeb video açtığımda görüntü gidip geliyor

• Farklı bir grafik kartı driverı kurmayı deneyin bir de.
  • denedim 10 farklı driver kurdum

• format attım monitörün ayarlarından resette attım problem hala devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 25 Haziran 2022; 15:19:22 >
  • monitörü gecen ay 2.el aldım ilk haftasında başladı sanırım satan arkadaş arızalı sattı

• aynı arızaya sahip olupta çözüm bulan varmı

• ironpump kullanıcısına yanıt
    Ekran kartınız nedir? Monitör kablosunu değiştirip denediniz mi? Hdmi veya display port hepsinde aynı sorun oluyor mu?
  • hepsinde aynı sorun ekran kartım evga gtx980ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 3 Temmuz 2022; 14:9:20 >
  • sonunda monitör bozuldu beraberinde gtx980ti ekran kartımıda yaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 4 Temmuz 2022; 14:30:14 >
  • ironpump kullanıcısına yanıt

Farklı bir monitörle deneyin.

• denedim ekran kartı bozuldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.