Şimdi Ara

SİRKECİ HAYYAM GÜNCEL FİYATLAR! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.811
Cevap
61
Favori
646.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • panasonıc tz-7 fiyatları nekadar sirkecide
  • birde nikon D90 body ve kit lensli fiyatını bilen varmı? bide D5000(:P)
  • Bende 500D için lens alacağım. Canon 15-85 yada tamron 17-50 arasında kararsızım. Bana bu lensleri en uygun nereden alabileceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Mesela hayyamdan bazı telefon numaraları vs gibi yardım istiyorum.
  • Canon EOS 1000D fiyatını söylerseniz çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Look At Me -- 11 Mart 2010; 10:47:01 >
  • banada nikon 50mm lens filatlari ve uygun fiyatli zoom lenslerin fiyatlari lazim yurt disinda yasadigim icin gidip soramiyorum

bilgisi olan bi arkadas yardim ederse cok memnun olurum...
  • quote:

banada nikon 50mm lens filatlari ve uygun fiyatli zoom lenslerin fiyatlari lazim

50 mm 200 TL civarı
    55-200 350 - 380 TL arası

18-105 450 TL civarı
    18-135 fiyatını bilmiyorum ama cok pahalı değil bildiğim kadarıyla 500 TL ye rahatlıkla alınabilir görüşündeyim.
    16-85 900 TL
  • sigma 10-20 4-5.6 hsm ne kadardır acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

Canon EOS 1000D fiyatını söylerseniz çok makbule geçer

Forumda 750 liraya sattı bir arkadaş daha dün. Mufassal istida (eski nicki Garuda).
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_apache

birde nikon D90 body ve kit lensli fiyatını bilen varmı? bide D5000(:P)

Nikon D90 18-105mm ile sanırım 1850TL'idi..
  • özellikle bu aralar gidebilen varsa birkaç makinayı sorabilir mi büyük ihtimalle bende ay sonu orada olacam sanırım en iyisi oradan almak en azından makinaları inceleme bilgi alma fırsatım olur
    pentax k-x
    canon 500d
    nikon 5000d
    bu makinaların peşin fiyatlarını istiyorum
    ve bana orada önerebileceginiz dükkanlar var mı güvenebilecegim yarın birgün makina sorun yaşarsa garantisi olsun
  • panasonıc tz-7 fiyatları nekadar sirkecide
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

quote:

banada nikon 50mm lens filatlari ve uygun fiyatli zoom lenslerin fiyatlari lazim

50 mm 200 TL civarı
    55-200 350 - 380 TL arası

18-105 450 TL civarı
    18-135 fiyatını bilmiyorum ama cok pahalı değil bildiğim kadarıyla 500 TL ye rahatlıkla alınabilir görüşündeyim.
    16-85 900 TL

tesekkurler en kisa zamanda bitane 50mm bitanede 55-200 almak istiyorum
  • Bende Canon 450D almayı düşünüyorum. 450D + 18-55 kit ile birlikte Hayyam fiyatını bilen var mı ?

Orda önerebileceğiniz dükkanlar hangileri ?
  • Hayyam ucuz değil. Şu an en uygun fiyatlar doğubankta.

Cuma günü her tarafı dolaştım. Hepsinden fiyat aldım. Sirkeci de, doğubankta, gençten handa, altınhan da, tahtakale de karaköy de, hayyam pasajında ne kadar yer varsan girdim gezdim.

Hayyam pahalı. Ayrıca Kredi kartına taksit de yapmak istemiyorlar. Doğubankta bile 50-80 Tl farkla 6 taksit yapıyorlar.
  • Yalnız Doğubank esnafının malının arkasında durmaması durumuna rastlayan epey insan vardı. Doğubank ve Hayyam esnaflarının bakış açısı farkları, aradaki fiyat farkını vermeye değer olabilir. Tabi bu durumları tecrübe edinmiş insanların yorum yapması daha güzel olur lakin bunun tartışmasının yapılacağı yer de bu başlık değil.
  • hayyam pahalı doğubank ucuz denmiş. bende d5000 i almadan önce her iki çarşıyı da gezdim. fiyatlar aşağı yukarı aynı. peşin 1150-1300 TL arası dükkanına göre değişiyor. ister doğubank olsun ister hayyam da taksit işin içine girince fiyat değişiyor. 1180 TL olan makina 10 taksite bölününce 1400 TL ye çıkıyor fiyatı. Ben Yalçınlara ve orada olan bilimum mağazaların hepsine de sordum. Mesela yalçınlarda 10 taksitle 1749 TL dediler. 6 taksitte de 1600 lü bir fiyat vermişlerdi o gün. Garanti için bile olsa bana göre 350 tl fazla vermek parayı çöpe atmak gibi geldi. 10 taksitten aşağısı zaten beni zorlardı ki daha lens ve aksesuarlar için para gerektiğinden riske girmek istemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

hayyam pahalı doğubank ucuz denmiş. bende d5000 i almadan önce her iki çarşıyı da gezdim. fiyatlar aşağı yukarı aynı. peşin 1150-1300 TL arası dükkanına göre değişiyor. ister doğubank olsun ister hayyam da taksit işin içine girince fiyat değişiyor. 1180 TL olan makina 10 taksite bölününce 1400 TL ye çıkıyor fiyatı. Ben Yalçınlara ve orada olan bilimum mağazaların hepsine de sordum. Mesela yalçınlarda 10 taksitle 1749 TL dediler. 6 taksitte de 1600 lü bir fiyat vermişlerdi o gün. Garanti için bile olsa bana göre 350 tl fazla vermek parayı çöpe atmak gibi geldi. 10 taksitten aşağısı zaten beni zorlardı ki daha lens ve aksesuarlar için para gerektiğinden riske girmek istemedim.

bende pentak k-x ve nikon d5000 arasında kararsız kalanlardanım sebebide nikon d5000 biraz daha pahalı olması hayyamda peşin fiyatına d5000 tam olarak nekadar uygun olursa bende peşin almayı düşünüyorum tam olarak bir fiyat ögrenilebilir mi

• Bugün arkadaşım sormuş;

450D spot 18-55 kit ile 1,200 - 1,150 demişler iki yerde.

500D yokmuş. 450D nin fiyatı 1-2 hafta içinde biraz daha düşücekmiş.
  • Sıfır olarak, Canon 450D, Nikon D5000 18-55 lensleri ile birlikte fiyatlarını öğrenir misiniz? En çok giden makineler bunlar bende bunlardan birini almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar spot

Nikon D90 kit

Pentax K-X kit fiyatlarını bilen var mı ? En uygun neresi ? Dükkan garantisi var heralde ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.