Şimdi Ara

SİRKECİ HAYYAM GÜNCEL FİYATLAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.812
Cevap
61
Favori
646.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,amacım her makineye ait her tip lensin sorulmuş yada alınmış güncel hayyam fiyatlarını bir başlıkda toplamak,böylece arada sırada gidenler,özellikle de şehir dışında yaşayan fotoğraf severlere yardım etmiş olurlar.

Ben bugün 2.katta Odak fotonun yanındaydım,Odak fotodaki fiyatlar pek cezbetmedi doğrusu:) Ama bir yanında Pentax için smc-m 1.4 ve smc-a f/2 lensler pazarlıksız olarak 130 liraydı.Pazarlık yapılarak fiyat aşağı çekilebilrdi,çok uygundu..

Sizlerde güncel olarak hem lens,hem de body fiyatlarını bu başlıkta yayınlayabilirsiniz..

• az önce bende hayyamdaydım pentax k10d sordum kit lens ile 2. el 1050 ytl idi k20d ise 1050 dolar dı sigma apo macro 70-300mm ise 215 dolardı ben sıfır k10d arıyorum ucuza nerden bulabiliirim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poweruser0

az önce bende hayyamdaydım pentax k10d sordum kit lens ile 2. el 1050 ytl idi k20d ise 1050 dolar dı sigma apo macro 70-300mm ise 215 dolardı ben sıfır k10d arıyorum ucuza nerden bulabiliirim acaba.
    eos 450d 1250-1300 arası gidip geliyor pazarlıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur7

Alıntıları Göster
    tam kara veremiyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek-melek

tam kara veremiyor insan

Alıntıları Göster
    Fiyatlari bilmiyorum Hayyam'daki fakat saat 10'dan önce gitmeyin ,bütün dükkanlar kapali oluyor.1-2 tanesi belki açiyor. Hatta iyice keyfine düşkün olanlar 11'e doğru açıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mboyaci

Fiyatlari bilmiyorum Hayyam'daki fakat saat 10'dan önce gitmeyin ,bütün dükkanlar kapali oluyor.1-2 tanesi belki açiyor. Hatta iyice keyfine düşkün olanlar 11'e doğru açıyorlar

Alıntıları Göster
    güncel..

biraz hort gibi oldu ama

Güncel fiyatlardan haberi olan var mı?

• quote:

yok daha neler ..fotografium da 1485 lira çanta ,4 gb kart,filtre ve lcd bandı da hediyeli...hayyamın Suyu çıktı bence ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkrc

quote:

yok daha neler ..fotografium da 1485 lira çanta ,4 gb kart,filtre ve lcd bandı da hediyeli...hayyamın Suyu çıktı bence ...

1 Yıl öncenin mesajına cevap yazmışsın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrontLiner

quote:

Orijinalden alıntı: frknkrc

quote:

1 Yıl öncenin mesajına cevap yazmışsın hocam

Alıntıları Göster
    Hayyam fiyatları, Canon da çok uygun olurken Nikon da aynı durum pek de söz konusu değil. Çünkü Canon Türkiyemizde haddinden pahalı satılmakta.
    Bu sebebten Canon Hayyam' da daha uygun ve cazip.

• quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Hayyam fiyatları, Canon da çok uygun olurken Nikon da aynı durum pek de söz konusu değil. Çünkü Canon Türkiyemizde haddinden pahalı satılmakta.
    Bu sebebten Canon Hayyam' da daha uygun ve cazip.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu c.tesi EOS 450D almayı düşünüyorum.
    Hayyam'da en son fiyatlar ne durumda bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: morbid

Arkadaşlar bu c.tesi EOS 450D almayı düşünüyorum.
    Hayyam'da en son fiyatlar ne durumda bilgisi olan var mı?

Alıntıları Göster
    canon 500D 1300 TL bır hafta oldu alalı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

hayırlı olsun burak :)

ben 2-3 hafta önce filan gittiğimde canon 450d garantili 2gb hafıza kartı ile beraber 1420TL idi. çoğu dükkanda beyaz a4 kağıdına kampanya diye yazmışlardı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

ben 2-3 hafta önce filan gittiğimde canon 450d garantili 2gb hafıza kartı ile beraber 1420TL idi. çoğu dükkanda beyaz a4 kağıdına kampanya diye yazmışlardı hatta.

Alıntıları Göster
    Slm arkadaşlar, Nikon D5000 almayı düşünüyorum. Hayyam güncel fiyatları hakkında bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Slm arkadaşlar, Nikon D5000 almayı düşünüyorum. Hayyam güncel fiyatları hakkında bilgisi olan varmı?

Alıntıları Göster
    1 ay oldu olmadı Canon Eos 450D aldım. 4gb kart, çanta, standart obj. ve koruyucusu ile beraber 1.170-TL (Sıkı pazarlıkla : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: armi

1 ay oldu olmadı Canon Eos 450D aldım. 4gb kart, çanta, standart obj. ve koruyucusu ile beraber 1.170-TL (Sıkı pazarlıkla : ))

hocam bedaya alsaymışsınız

garantili fiyat değildir heralde bu? ve peşin heralde di mi?
  • quote:

quote:

saolasın melıhcım ama bunu benım ıcın degıl arkadas ıcın aldık bende alıcam ama dusunme asamasındayım....

farklı makıneler aklımı karsıtırmıyor degıl ama 500d cok guzel alet....
  • quote:

quote:

Hocam spot ve nakit olarak aldım. Şimdi ilk hedefim teleobjektif almak para biriktirmeye başladım bile : )
  • quote:

quote:

quote:

Hocam spot ve nakit olarak aldım. Şimdi ilk hedefim teleobjektif almak para biriktirmeye başladım bile : )

Alıntıları Göster
    objektiflerden güncel olarak 55*200dx vr 390tl civarında sigma 70*300apolar ise 2yıl sigma garantili 425ile 500arasında..

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman3445

objektiflerden güncel olarak 55*200dx vr 390tl civarında sigma 70*300apolar ise 2yıl sigma garantili 425ile 500arasında..

Alıntıları Göster
    Sıfır veya ikinci el Sigma 70-300 apo pentax için bulunabiliyor mu acaba hayyamda? Yakında uğrayacak varsa sorup öğrenebilir mi zahmet olmazsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Sıfır veya ikinci el Sigma 70-300 apo pentax için bulunabiliyor mu acaba hayyamda? Yakında uğrayacak varsa sorup öğrenebilir mi zahmet olmazsa?

Alıntıları Göster
    selamlar.

nikkor 70-300 mm vr fiyatını bilen var mı acaba?

bir de buraya hayyamdaki dükkanların numaralarını yazsak nasıl olur acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.