Şimdi Ara

SIRALAMA TAHMİNİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

38 2 Türkçe 40 0 Matematik

20 0 Sosyal 13 1 Fizik

40 0 Matematik 13 0 Kimya

20 0 Fen bilgisi 12 1 Biyoloji

118 2 78 2

Ne gelir tahmini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drbty -- 20 Haziran 2022; 12:6:15 >

• Sktr aq. Hayır bu gerçek de olsa git psikolojik destek al derim sana. Amacın ne yani ilk 200de giremeyeceğin bölüm yok. Ego masturbasyonu mu yapıyorsun her sene ki bunun gerçek olması için tıp okumuyormuşsuncasına (o da muallak) her sene oturup çok çalışman gerekiyor çünkü hadi diyelim üstün zekalısın da bu sınav düzenli ve sürekli çalışma isteyen bir sınav. Tıp okuyan biri dersleri salmadığı sürece yapamaz, ben de okuyorum bu arada kıskandığımdan falan değil yani ama komik sadece artık adam olmuş +20 yaş sözde olgun insanların işi gücü olmadığı için gelip burada g0tünden bir şeyler sallayıp sınavlar yüzünden psikolojisi bozulmuş gençlerle alay etmesi her seferinde can sıkıcı. Bu yüzden bu platformu bırakmıştım zaten.
  • Ümit can evleksiz gibi gelir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drbty D kullanıcısına yanıt
    Obp önemli aga burada bence ilk 200 rahat gelir onun iyiyse banko 100desin 100 içi ne gelir bilemem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam obp 99.75

O ne birader öyle 1. mi olmak istiyon

• Salvo.x S kullanıcısına yanıt

Hocam ben 2020'de Acıbadem Tıp'a yerleştim 248. likle bu sene dedim bir deneyeyim kendimi.

• Aytde sadece fizikte 1y var ama 78'e 2 demissiniz, bir hata oldu sanirim

• düzelttim evet bir de biyoloji var :)

İyi yapmışsın hocam ilk 100 bursu almıyorsan alırsın büyük ihtimalle tebrikler

• Teşekkür ederim hocam, inşallah öyle umuyorum

• Bu forum için üzüldüğüm şey eskiden troller ve yalancılar az, tadında ve güldürecek kadar varken şu an ciddi insan kalmamış. Ve şaşırdığım şey bunlar liseli falan değil geneli 20 yaşını geçmiş kafası yerinde erkekler.. Hayatları yok diye yorumluyorum.

• Aynen hocam istersen sınavdan sonra sonucu paylaşırım

2020

Say-248

2021

Say-114 oldum ama yine de sen bilirsin :)

Sktr aq. Hayır bu gerçek de olsa git psikolojik destek al derim sana. Amacın ne yani ilk 200de giremeyeceğin bölüm yok. Ego masturbasyonu mu yapıyorsun her sene ki bunun gerçek olması için tıp okumuyormuşsuncasına (o da muallak) her sene oturup çok çalışman gerekiyor çünkü hadi diyelim üstün zekalısın da bu sınav düzenli ve sürekli çalışma isteyen bir sınav. Tıp okuyan biri dersleri salmadığı sürece yapamaz, ben de okuyorum bu arada kıskandığımdan falan değil yani ama komik sadece artık adam olmuş +20 yaş sözde olgun insanların işi gücü olmadığı için gelip burada g0tünden bir şeyler sallayıp sınavlar yüzünden psikolojisi bozulmuş gençlerle alay etmesi her seferinde can sıkıcı. Bu yüzden bu platformu bırakmıştım zaten.

• Kırık geri atar diye düşünüyorum geri atmazsa tr ilk 10unda yerini alabilirsin hocam

Umurumda değil, gerçek de olsa fikrimi belirttim, normal değilsin. En iyi başarıyı yakaladıktan sonra her seferinde girip tr 1. Olsan ne olur, istediğin her yerden istediğin bursu da bulabilirsin, istediğin bölüme de geçiş yapabilirsin zaten. Üniversite sınavı kariyer hedefi değildir üniversiteye geçiş için bir adımdır sadece. Kafana yazık yani zamanını ego tatminine ayıracağına üniversiteye ayırmalısın bence

• Ortak arkadaşlarımız varmış bu arada, kendilerine sabır diliyorum.

• Autghust34 kullanıcısına yanıt

hocam sen naptın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cantbeblankbabe C kullanıcısına yanıt
    104 tyt 63 ayt (ea) fizikten 8 işaretledim 5-3 yaptım sos2 den tarih ve coğ çözdüm 1 yanlış var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.