T

Çavuş
06 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 412 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Not alma, sunumları kullanma vs konularında sıkıntı yok fakat merak ettiğim bir şey var şu sabotta vs kitaplarının pdflerini bulabilir miyim ben hani anatomi atlasını alayım neyse de diğer dersler için kitapların pdf hallerini bulmak mümkün mü?
Mutluyum tabii ki ama bi üzüldüm çünkü izmirdeyim bir de dokuz eylül o olaylardan sonra baya düşmüş yani 5900 gibi bir şey muhtemelen sıralaması. Akdeniz de tahminince 6500 civarı
😭😭😭
Biliyorsunuz inanılmaz pahalı tüm cihazlar böyle illegal şeylere bulaşmak istemem ama adamlar seçenek bırakmıyor.. Belki alt model bi iphone al diyebilirsiniz ama o durum da şöyle ben ilk telefonumu 6 sene önce 2015 kasım ayında iphone 6s plus ilk çıktığı zaman almıştım ve şu an o telefondan yazıyorum yani sağlam ürün alıp uzun süre kullanan bir insanım, tıpa geçtiğim için de beni yine bi 6 sene geçindirecek bir iphone istiyorum. Şimdi Xr X fln alsam 4 seneye güncelleme almamaya başlayacak hatta 11 için bile geçerli bu. O yüzden 12 istiyorum ve 11k vermek yerine birkaç yerden yurt dışından gelme buldum. 2k verip imei kayıt yaptırınca bile daha uyguna geliyor. Sağlam kullanacağımı düşündüğüm için bilmiyorum garanti gerekmeyebilir de diyorum. Bir de aldığım yerden kontrol ederim mesela imei daha önce kayıtlı mıymış diye ya da ürün orijinal mi diye bu konuda dikkatli olurum yani. Size soracağım önerir misiniz böyle çevrenizden almış kullanmış duyduğunuz var mı. Kayıt yaptırdıktan sonra bile bir sıkıntılar çıkma ihtimali var mıdır sizce? (Bu arada yks dışı konu açtım ama lütfen silmeyin burada etkileşim çok daha fazla oluyor)
Daha önce bu konuda yorum olarak yazmıştım aslında ama tekrar yazıyorum çünkü yardıma ihtiyacım var…Sıralamam 6055. Akdeniz istiyorum ama belli değil hiç yani %45 olur gibi geliyor bana, onu öne yazacağım zaten kazanırsam ing/türkçe sıkıntısı yapmayacağım top tier bir tıp sonuçta. Ama eğer olmazsa seçeneklerimi çoğunuz biliyorsunuz, türkçe tıpta eskişehir/bursa/(izmirde oturuyorum)izmir katip ç/kocaeli/çukurova. İngilizce tıpta ise sadece ankara yıldırım beyazıt ing ve özel olarak izmir ekonomi ing burslu var. Şimdi kafam aşırı aşırı karışık çünkü zaten tıpları normal şartlara eğitimine vs göre karşılaştırmak zor bir de şu an ingilizce konusunda çok tereddütteyim çünkü ben bu işin sonunda ne kadar uzun ve zorlu bir süreç olsa da yurt dışında görevimi yapmak istiyorum. B2 diyebileceğimiz kadar ingilizcem var şu an ve tıp okurken de kendimi geliştirebilirim bu konuda ama zaten tıp zor olduğu için türkçe tıp okurken tıbbi ingilizce anlamında gelişmek için ek emek vermem gerekecek. Direkt ingilizce okursam mesela bi usmle kitabına çalışırken yabancılık hissetmem gibi düşünüyorum. Ama burada da aybü’nün eğitimine emin olamıyorum bilmiyorum çünkü. Ha bir de izmir ekonomi var o da burslu ve imkanları geniş bir okul diye biliyorum, ingilizce eğitimi de çok iyi diye duymuştum ama özel okulda ne kadar burslu okusam da bi öğlen yemeğine devlette 3-5₺ vereceğime özelde 15-20 vermek büyük sıkıntı bence. Hani ailemin imkanlarını kullanacaksam amerikaya research staj ya da sınavlara gitmek için kullanmak isterim. Bu konularda fikirleriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ankara yıldırım beyazıt, eskişehir, bursa, gülhane karşılaştırılırlen hiç katip çelebi sorulmuyor, bir ön yargı mı var çünkü bildiğim kadarıyla hastanesi izmirin ortasında ve dokuz eylülün hastanesinden daha çok çalışıyormuş hatta benim bi tanıdığım katip ve adli incelemelerde falan dilekçelerinş hep katip çelebinin hastanesine gönderdiklerini söyledi. Eğitimi mi kötü yani bu yüzden mi bu ayrımcılık.
😭😭😭😭😭 beklediğim netlerden kötü bile yapmışım ama hala sıralama mükemmel geldi ya rüyadayım sanki tyt 86.5 ayt 65.75 obp 94.7 (daha önce burada 89 67 demiştim hep) 2018’e göre 16k tam ama gelen sıralama 6055 😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Kusura bakmayın bu forum dışında bu sitede hiç yorum yazmadım ve hangi forumun altında yorum yapmam gerekir bilmediğim için buraya yazıyorum.

En son the witcher 3 oynamıştım geçen yaz ve bayılmıştım cidden efsane oyun. Bunun gibi böyle beni birkaç gün oyalayacak güzel pc oyunu öneriniz var mı acaba 🥺?
?
Bence çok güzel bir soruydu ilk başta yapamadım atladım ama sonra 1-cos /sin bulfım dedim ne oluyor aq sonra ama RS ve koordinat düzlemi arasındaki açı 90-teta/2 çıkıyordu oradan cot(90-teta/2)’ye eşit oluyordu 1-cos/sin ve cevap tan(teta/2) çıkıyordu yani umarım işlem hatam yoktur
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 73
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 901
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.114)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 586 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.