Şimdi Ara

siparişi verdim..(inventus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • inventustan kurdum sistemimi..beklemedeyim heycanla..

MSI P67A-GD55 (B3) INTEL P67, DDR3, LGA1155, USB3.0, SATA3 (SATA6Gbit/s), ATX
    INTEL Core i5-2500K SR008,3.30GHz, 6MB L3, çift kanal DDR3, 32nm, LGA1155
    XIGMATEK SD1283 BALDER 1156/1366/775 AM2/AM2+/AM3 120mm
    GSKILL F3-12800CL7D-4GBXM G.SKILL RipjawsX DDR3-1600Mhz CL7 4GB (2x2GB) DUAL (7-8-7-24) 1.5V
    SAMSUNG HD502HJ Spinpoint F3 500GB 16MB 7200rpm
    XFX HD 6950 2GB
    COOLER MASTER HAF 912 Plus
    CORSAIR CMPSU-650TXV2 Enthusiast Serisi TX650 V2 650W 80+ BRONZE

hade bakalım hayırlısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can87 -- 25 Mart 2011; 12:50:00 >

• Sistem gayet iyi duruyor... fakat cpu cooler olarak v6 ya 125 lira vericeğinize Bu ürünü almanızı öneririm..
    http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/islemci-sogutucu/thermalright-cogage-arrow-intel-islemci-sogutucusu-lga1155-uyumlu.html 140 lira
  • teşekkürler ThE LoSt tavsiyeni değerleniricem..

peki teknobiyotik hakkında ne söyleyebilirsin en fazla kafamı kurcalayan bu..
  • Sistem gayet guzel olmus. ThE LoSt'un da dedigi gibi, sadece CPU cooler'i degistirin
  • neden o cpu cooler ne gibi bir artısı var ??

bide noolur birisi teknobiyotik hakkında bi yorum yapsın....
  • Gözün kapalı alabilirsin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: can87

neden o cpu cooler ne gibi bir artısı var ??

bide noolur birisi teknobiyotik hakkında bi yorum yapsın....

Teknobiyotiğin sahibi Akortek distribütör zaten çoğu üründe, distribütörden daha garanti bi yer olamaz herhalde ürün alırken.
  • sanssızlık mı kısmetsizlik mi bilmem bendeki..tmm alalım dedik teknobiyotikten bu seferde anakart kalmamış stoklarda..cıldırcam
  • Bu sisteme Noctua D-14 almazsan ayıp olur. Almışken onu al.
  • Beyler benim 2-3 sorum var.
    1-)1GB 6950'lilerin modlanma ihtimali var mı?
    2-)Sizce F3 mü iyi yoksa Barracuda mı?
    3-)http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-hdt-d1284-hdt-d1284-intel-lga775-&-amd-am2754939940-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=45734
    Bu soğutucu phenom-athlon yada sandyler için yeterlimidir?
    Fiyat performans açısından iyi soğutucları yazar mısınız?

• quote:

sanssızlık mı kısmetsizlik mi bilmem bendeki..tmm alalım dedik teknobiyotikten bu seferde anakart kalmamış stoklarda..cıldırcam

aynı sorun bendede war bende gd65 alcam aa stoklarda yok ne teknobiyotikde nede eksende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Landcı

quote:

sanssızlık mı kısmetsizlik mi bilmem bendeki..tmm alalım dedik teknobiyotikten bu seferde anakart kalmamış stoklarda..cıldırcam

aynı sorun bendede war bende gd65 alcam aa stoklarda yok ne teknobiyotikde nede eksende

gd55'i buldum..umarım inventus utandırmaz beni..

• ben de bekliyorum siparişi valla yahu ben de teknobiyotik olarak düşünüyorum ama ilk kez alacağım ve kasaya 2000-2200 lira parayı nakit olarak gömeceğim için hala montajlı olarak mı sipariş vereyim yoksa tek tek bütün ürünleri sipariş verip kendim mi yapayım diye düşünüyorum ah bu ambalaj takıntısının ve pimpirikliliğin gözü kör olsun arkadaş güvenemiyorum işte...
  • Hayırlı Olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.