Şimdi Ara

Sion neden hiç oynanmıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Jungle

Sup

Mid

Siralamasiyla oynarim topda tercih edilecek hero degil gankinden kurtulmak zor kassadin gibi bir hero degilseniz. Her lanede aldigi buyuler farklidir buildi farklidir oyundaki hemen hemen her esyanin uzerinde is yaptgi belkide tek karakter. Severim fantezisi bol her oyun ayni esyalari almiyorsun oyunun gidisatina gore ap ad tank ne varsa kasiyosun.

Edit: sion ile oyunumu gelistirmede youtube kanali olan tilterella kanalı çok yardımcı oldu ozellikle kabiliyet konusunda fırtınanın yagmacisi inanilmaz etkili sionda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinayet13 -- 18 Haziran 2017; 2:59:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TipsizSap kullanıcısına yanıt
    Mobilitesinin düşük olması sinirinizi bozmuyor mu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phosimi

Mobilitesinin düşük olması sinirinizi bozmuyor mu hocam?

Bir talon değilsen ve duvara yakın değilsen kolay kolay kurtulamıyorsun sionun skillerinden. Heroda deli dehşet kitle kontrol, aoe hasar ve kalkan var. Ultisi tır gibi manavra kabiliyeti düşük olsa da 950 hareket hızı ile oyunun en hızlı koşan herolarından biri yapıyor. Bu skill set e daha ne yapılması gerekiyor ki sizin oynamanız için? Bütün herolarda mobilite olmak zorunda değil.
  • phosimi kullanıcısına yanıt
    Kanka mobilitesi nasıl yok kaçarken de kovalarken de , rakibten cok kolay kacıp kovalayabiliyor, kalkan kacarken çok isine yarıyor mesela qsunun menziki cok uzun arkandan adam gelemiyor stunlayıp en az bir en fazla 2 saniyelik bir mesafede ara acabiliyorsun, e si hayvan gibi yavaşlatıyor. Yani mobilitesi kendini hızlandırmaktan ziyade rakibi yavaşlatmakla oluyor.Ultisi zaten ben oyundaki en taşaklı ulti. Ad kasarsan zaten 1-1.5 k hasar çıkartıyor.Tank kasarsam da rakipleri taştir geçiyorum.ayrık ittirirken 5 kişi bile gelse ultiyle kaçıyorum.Threshi 30 metre arkamda sürüklüyorum.Malptptenin ultisi falan durdurmuyor.Bir tane kara balta cıksam sadece.Tfde ölürse garanti 2 kisi öldürüyor.

Bence gayet de eglenceli, takıma güvenmezsem sion alır takım oyununla büyük ihtimalle kazandırirım.

• TipsizSap kullanıcısına yanıt
    Kendini hızlandırmaktan çok yavaşlatmak cümlesi anlamami sağladı hocam teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam.Her ne kadar malph oynasam da sion malph'tan bile daha yavaş(ultisi dışında) gibi geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen support oynadım arkadaşımla. Tristana almıştı. İlk sion support oyunum diye sakin sakin oynuyorken karşı botu aldık killer bende kaldı ilk kanla birlikte. Karşı botu aldığımız anda gank yedik. Ben rakip lane e geldiginde geri kalmıştım onu da minyona e atıp 70 vurup almıştım . Arkadaş ta yazık kızıyor bana ama bir şey de diyemiyor dakika 5 te ilk kan + 3te3. Oyun sonu 23 asisti vardı .

Adc oynadığımda yanıma sion support main bir adam gelmişti heronun hakkını vererek oynuyordu. Gerçi o da flame yapıp sonlara doğru oyundan düştü. Ben gayet güçlü buluyorum, ki başka bir arkadaş mid de ryze ile ezilmişti. O mid sion da o oyun penta attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egrino -- 21 Haziran 2017; 3:33:49 >
  • İşten cikıcam şimdi, gidip sion oynayacam mesela

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.