Şimdi Ara

Sion neden hiç oynanmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Skilleri tamamlanıncaya kadar rakipler yan mapa bile yürüyebiliyor(Evet q'dan bahsediyorum).Counterplay kolay o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıcı, tek eğlenceli olduğu yer E kasarak sup oynamak (bilardo gibi), onuda aldığın an TR de küfretmeye başlıyorlar.

Q atarken beklemekten ben bile yoruluyorum, rakip kolsuz değilse tabiki Q hikaye oluyor.

Gerçi TF lerde efsane ama o kadar.
  • Slow kasılırsa hala oynanır frozen mallet gibi hasar konusunda çok sınıfta kalabilir tanklık olur da artık shen bile titanik alıp hasar kastığı için 1 item de olsa tanklarda cc bolluğu mobility skilleri dışında hasar da aranıyor.
  • Hasarı yok çok boş tank. Geçen karşıma geldi adamı denylıyorduk sürekli takan bile yoktu
  • Ful ad oynayanlar geliyor takımıma mobil bi hero oynamıyosam baş belası oluyorda ilk 10 dk sonrası çöp.
  • Eğer çok ucu ucuna kazanılmış bir 1v1'den çıkılmadıysa pasifi çok çöp.

Yukarıda yazılanlara ek olarak tabi.
  • Oyundaki oyuncu sayısı ve tercihleri ile eşleşme şansını çarparsan sayı baya düşük geliyor o yüzden sadece denk gelmemişsindir bunu pick rate e bakarak anlayabilirsin ve o q ultiden sonra garanti tutuyor üstüne görüşü yoksa sonuna kadar bekletirsin.
  • Pasifi yüzünden
  • çöp+leş hero
  • Bence gayet güçlü
  • Bence asıl sebebi çok çok daha iyi alternatiflerinin olması

• Alınıyor? Siondan daha az alınan 24 tane şampiyon var. Millet eğlenceli bulmuyor almıyor demekki. Az alınan her karakterin çöp olması gerekmiyor. Milletin feedlemek için aldığı urgotu saymazsak en az alınma oranına sahip skarner'ın genel kazanma oranı %51.4. Sadece skarner oynayarak d1 e çıkan var. Ama çoğu kişiye sıkıcı geliyor, o yüzden oynamıyor.

%51.4 platin ve üstü bütün bölgeler. Tr serverında 53,4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SutluCikolata -- 17 Haziran 2017; 3:7:8 >
  • Rework yediğinde güçlüydü oynanıyordu ama üst üste gelen nerfler yüzünden oynanmamaya başladı , bence sıkıcı değil eğlenceli bir şampiyon. Bence oynanmamasının sebebi daha iyi alternatiflerinin olması ve ultisini tutturmak biraz zor olabiliyor
  • Ben oynuyorum. Burda arkadaşların gömdüğü kadar leş ve çöp bir hero değil. Aksine ben gayette güçlü buluyorum.

• By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    385 k da benim sionum var, darius teemo garen fiora kled riven gibi en cok alinan güçlü sololara karşı çok iyi özellikle dari ve teemo mal oluyor karşımda. Yasuo kata ve vladimir dışında sionla ezildigimi hatırlamıyorum ha bir de panteon zorluyor q mu bozuyor.

Zaten 20.dakikadan sonra 3 saniyede bir gelen caninin yuzde 12si kadar olan kalkanıyla bildiğin ölümsüz oluyor. Peşimde 4 kişiden 2 dakika kactiktan sonra kurtulduğumu bilirim. 6 Bin canim olup 2 nexus kulesini tanklayıp , rakibi stunlayıp katliam yaptırmak cok kolay bir iş sion için. Eğer tank çıkarsam s siz s+ sız oyunum olmuyor. Pasifiyle canın yüzde onu kadar vuruyor ve donmus balyoz alırsam eğer kimse kacamıyor pasifimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: TipsizSap

385 k da benim sionum var, darius teemo garen fiora kled riven gibi en cok alinan güçlü sololara karşı çok iyi özellikle dari ve teemo mal oluyor karşımda. Yasuo kata ve vladimir dışında sionla ezildigimi hatırlamıyorum ha bir de panteon zorluyor q mu bozuyor.

Zaten 20.dakikadan sonra 3 saniyede bir gelen caninin yuzde 12si kadar olan kalkanıyla bildiğin ölümsüz oluyor. Peşimde 4 kişiden 2 dakika kactiktan sonra kurtulduğumu bilirim. 6 Bin canim olup 2 nexus kulesini tanklayıp , rakibi stunlayıp katliam yaptırmak cok kolay bir iş sion için. Eğer tank çıkarsam s siz s+ sız oyunum olmuyor. Pasifiyle canın yüzde onu kadar vuruyor ve donmus balyoz alırsam eğer kimse kacamıyor pasifimden.

10 bandan sonra rahat edersin

Sion ile orman dönüm " kazayla " penta atmışlığım bile var ama sıkıcı değil mi ?

Nasıl sabrettin 385k ?

Güçsüz yada çöp diyenler hiç oynamayanlar ama sıkıcı değil mi ya ?

• Herkes Q skilline laf etmiş adamın geçiş güzergahına o q atıldığı zaman dodgelamak için geri dönüyor team peşindeyse zaten iki ucu b*klu değnek.

• TipsizSap kullanıcısına yanıt
    Fiora ve riven gibi champlara karşı nasıl iyi oluyor çözemedim

• Q nun maksimum cast time ı 2 sn. Fakat 1. sn den itibaren stun ediyor. Sion un yanında takım arkadaşları varsa bu skilleri rakibe atabilmek için gayette uygun pozisyon ve zaman elde ediyor. Son bufftan sonra W daha da güçlü oldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.