Şimdi Ara

Sınıftaki Atatürk Posteri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
3.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocanın ismini ve okuduğun okulun ismini pm atar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri de tahtaya "Kürt ve Kürtçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!" yazsa hoşunuza gider mi?

Irkçılık kanınızda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Biri de tahtaya "Kürt ve Kürtçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!" yazsa hoşunuza gider mi?

Irkçılık kanınızda var.

Az ötede yaşasınlar Avustralya'da filan sorun olmaz o zaman

• hahahahah yemin ederim, iki taraf da birbirinden işsiz hem öğretmenler, hemde öğrenciler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Okuldaki öğretmene, kahvedeki dayıya, hastanedeki doktora, otobüsteki şoföre ne oluyor?

Öyle bir politika izleniyor ki, artık Türk demek yasak olacak. O hale gelmiş bulunmaktayız.

Türküz. Türklük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!

Burda anlatilmak istenen turkluge laf degil . Baska irklari ezmek sinifta sadece turk yok cok ulusluyuz azinliklari asagilayici bir ifsde oldugu icin kaldirilmasi uygundur

Bak iyi oku. "Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!" diyor. Türk olmayanı ezeceğiz!" demiyor. Bir de bu mesajı artılamışlar.

• cumfiçu kullanıcısına yanıt
    okulda öğretmen bırakmaz hepsini sürerler lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Orijinalden alıntı: Nvaelahr

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Mustafa Kemal'in öyle bir sözü yok. İlim fen sözü olsa tamam fakat okula Türkçülük karşıtlarını ezeceğiz diye uydurma bir söz asılmaz. Sözlerinin asılmasına değilde putunun her yere dikilmesine karşıyım. Tapınak değil oralar okul.

Önüne gidip dua mı ediyorsun okullarda mescit varsa sen dinini yerine getiriyorsan o adam sayesinde olduğunu hatırla diye.Senin gibi düşünenler heykel traş sanatını icra edenlere putperest diyor o zaman bu kadar geri kafali olunmaz geri kafalilikta değil başka birşey bu ayrıca türkiye ıslam devleti değildir belki okulda ataturke tapanlar vardır ne dersin djjdkdkdks

O adam diye hitap edilmez önce onu öğren. Ben ibadetimi Mustafa Kemal sayesinde yapmıyorum. Ona borçlu değilim. Olmazsa olmazdık zihniyetinden vazgeçin. Ol demese olmazdık asıl felsefe budur. Türkiye tabii ki İslam devletidir. Devlet milletin tanımıdır ve milletimizde elhamdulillah müslümandır. Yanlış politikalar ve laiklik saçmalığı ileride tarih olacak inşallah.

Allah bu zihniyeti ulkemden uzak tutar insallah, buram buram cehalet akiyor, ulkemde boyle dusunen bir insanin olmasi tuylerimi urpertti sonumuz hayir olsun ama pek hayir goremiyorum

• Saygıyı anlarımda bazıları tapmaya başladı
  • Türküm ve bunla gurur duyuyorum diyorum adam bana ırkçısın diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Okuldaki öğretmene, kahvedeki dayıya, hastanedeki doktora, otobüsteki şoföre ne oluyor?

Öyle bir politika izleniyor ki, artık Türk demek yasak olacak. O hale gelmiş bulunmaktayız.

Türküz. Türklük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!

Hocam sizi çok severim fakat bu düşüncenize hiç katılmıyorum. Diğer etnik kökenli insanları aşağılayıcı bir söz nasıl olur da okula asılabilir? Üstelik şiddet içeren bir söz ayrıca Atatürk'ün böyle bir sözü yoktur. Atatürk gibi bir deha böyle bir ayrıştırıcı söz söyler mi hiç? Atatürk'ün ırkçı olduğuna katiyen inanmıyorum ve kanıtlarınıda yarın bilgisayara geçince sunarım. Milliyetçilik ile ırkçılık arasında ince bir çizgi vardır ama bizim ülkemizde bu çizgi olmadığı için Atatürk ırkçıymış gibi anlam karmaşası yaşanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sterope -- 24 Mart 2015; 3:20:43 >

• Kürtlerin ve islamcı geçinenlerin ağrına gitmiş vah vah.
  • Hocaya Turkçeden felsefe yapılmaz git osmanlıca oğren de kanına gir ses kaydı al sonra da bas milli eğitime şikayeti

yada..

posteri sınıfa asın hocanın dersinde video kaydedin indirirse videoyu hocaya izletip yavaşça milli eğitime doğru gidin yolda dikkat edin

• Kediyeyolgösterenadam kullanıcısına yanıt
    Blok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakBanyoTerliği

quote:

Biri de tahtaya "Kürt ve Kürtçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!" yazsa hoşunuza gider mi?

Irkçılık kanınızda var.

Çanakkale de tüm Osmanlı milletleri savaştı milli şairmiz arnavut arap bir peygambere inanıyoruz biz istesekte ırkçı olamayız ama sizden kafaya bakıyorum Türk ülkesi olarak kurulmuş olabilir ama burda yaşayan başka milletlerden insanlarda var az beyinli olun düşünceli olun içi boş gereçsiz saçma milliyetçilik anlayışından kurtulun

• kalkar o poster. sadece türklük aleyhine olanları eziceğiz denseydi belki ama neyse bi şekilde kıvırırdın ırkcı der güler geçerdin de. türkçülük dedin mi işin içine siyasilik giriyor. o da ilkokulda yasak hadi bye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 24 Mart 2015; 4:50:15 >
  • Evet burada yorum yapan ülkücü faşist kardeşlerimiz şu sözü asla anlamayacak kadar kafalarınız o igrenç dogmalarla dolu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IslakBanyoTerliği

quote:

Irkçılık kanınızda var.

Çanakkale de tüm Osmanlı milletleri savaştı milli şairmiz arnavut arap bir peygambere inanıyoruz biz istesekte ırkçı olamayız ama sizden kafaya bakıyorum Türk ülkesi olarak kurulmuş olabilir ama burda yaşayan başka milletlerden insanlarda var az beyinli olun düşünceli olun içi boş gereçsiz saçma milliyetçilik anlayışından kurtulun

Adam gibi yaşayacaksa buyursun ama ülkeyi bölmeye çalışırsa kendi eder kendi bulur

• Türkiye türklerindir türklerin kalacak artık türk olduğumuzu unutmaya başladık başlattırdılar bu oyunlara gelmeyin arkadaşlar

• Arkadasin dediği gibi o sözü tahtaya yazin.
    Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanlari ezecegiz !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaç canım kalmış

Evet burada yorum yapan ülkücü faşist kardeşlerimiz şu sözü asla anlamayacak kadar kafalarınız o igrenç dogmalarla dolu

Ooo humanist alirim bir dal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.