Yüzbaşı
08 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yeter bu kadar yorum.
deneme

Siz son seçenekte kimi öldürdünüz ve neden öldürdünüz?

Önce ben başlamak istiyorum. Oyun sonunda Michael'ın yaptığı ihanetlerden dolayı başta onu seçmek istedim ama vicdanım el vermedi, ben de 3. seçeneği seçtim, toplanıp plan yapacağımızı düşünerek (öyle oldu). Bitirdikten sonra diğer seçenekleri izledim fakat gerçekten çok üzüldüm ve sinirlendim Michael'a, Trevor'ı çok seviyordum deli ama gerçekten dost denecek biri olduğu için, Michael'ı öldürmeyi seçseniz bile yardım etmiyor Franklin'e, söyleseydi sanırım o sıkardı kafasına Franklin'in ama Michael tam tersine ölürken bile beraber gidip Trevor'ı öldürebiliriz diyor aynı zamanda Trevor'u öldürmeyi seçerseniz bizzat gelip kendi yakalıyor ve siz ateş etmezseniz kendi ediyor. Yapımcılar bence insanların değişmediği konusunu muhteşem işlemiş. Michael'dan oyun sonunda nefret ettim ama yine de öldürmeyi seçmezdim.
Bence bu seçim gerçekten insanın nasıl bir karaktere sahip olduğunu yansıtıyor, böyle bir durumda eminim seçtiğiniz gibi bir tercih yapardınız.
Silinsin.
Beyler ben 3 ay lastik kullandım geçen ay çıkarmıştı fakat bu ay yine verdi. Bende almayı unutmuşum lastiği, dün gittim alıcam fakat hangisi olduğunu unuttum ortodontisde ayda 1 geliyor oraya ne yapacağım şimdi bilmiyorum. Numarası falan da yok ne hikmetse sanki babasının hayrına yapıyor. Neyse 4.8'lik olandan aldım kaplumbağa resimli fakat taktığım da felaket ağrıyor. 3 ay lastik taktım ama hiç bu kadar ağrı olmadı.
Lastikleri takış şeklim şöyle; En arkadan alıp, köpek dişinin üstünden (takmadan) geçirip alttaki dişe takıyorum işaretlediğim.

Bu şekil takan varsa kaçlık taktığını söyleyebilir mi beyler?
Beyler, üzüntü, sıkıntı yok sadece halsizim spor yapıyordum 3-4 gündür saldım kendimi, yemekleri yarım yiyorum falan. Nasıl çözeceğim bu işi yav?
Ribony denen lanet siteden 1 hafta konuştuğum kız fake çıktı, kız ama o değilmiş beyler. Çok alışmıştım be Ankara'da olduğunu biliyordum ben İstanbul'dayım onu bile göze almıştım lan. Kızın gerçek hesabını buldum ama ne işe yaracak ki kız güzeldi beyler bana bakmayacak kadar güzel. Güldüğüme bakmayın lan moralim bozuk.
Beyler liseyi açıktan okumuş olduğum için ben bilmiyorum, siz öğrenmiş olabilirsiniz. Sormak istediğim şu mesela bir araba 1200 kilo ve 100 km/h ile gidiyorsa çarptığı kişi 60 kiloysa kaç newton kuvvet uygular? Bunun matematiksel denklemi nedir? Mesela pitbulllar için 1 ton basıyor falan diyorlar neye göre 1 ton? Nasıl hesaplanmış?
Beyler genel de yakışıklısın ama çok baygın ve boş bakıyorsun diyorlar bana bu ne demek? Bunu nasıl düzeltebilirim?
Evet beyler bugün hayatımın fırsatını kaçırdım başkaları da bunu yaşamasın diye konuyu açtım. Hadi görelim bakalım fikirlerinizi.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:

Bağımsızlık Mustafa Kemal’den armağandı bize.
Emperyalizmin ahtapot kollarına atılmış ülkemizin bağımsızlığı için kan döktük sokaklara.
Mezar taşlarımıza basa basa, devleti yönetenler gizli emellerle, başlarımızı ezmek, kanlarımızı emmek istediler.
Amerikan üstleri kaldırılsın dedik, sokak ortasında sorgusuz sualsiz vurdular. Yirmi iki yaşlarındaydık öldürüldüğümüzde.
"Ey halkım unutma bizi!"
Benim ülkem Dünya'dır, iyi ve doğru olanı yapmak benim dinimdir. -Enternasyonal
Hakkımda:

Emperyalizmin ahtapot kollarına atılmış ülkemizin bağımsızlığı için kan döktük sokaklara.
Mezar taşlarımıza basa basa, devleti yönetenler gizli emellerle, başlarımızı ezmek, kanlarımızı emmek istediler.
Amerikan üstleri kaldırılsın dedik, sokak ortasında sorgusuz sualsiz vurdular. Yirmi iki yaşlarındaydık öldürüldüğümüzde.
"Ey halkım unutma bizi!"

"Ey halkım unutma bizi!"

"Ey halkım unutma bizi!"

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.988
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 211.319 (Bu ay: 964)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.877 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.