Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    demekki beklemek gerekmiyormuş.

hayırlı olsun.
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam yinede kart geldiğinde sinemaya gitmeden desteğe mesaj atın bi problem olmasın :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psiko53 P kullanıcısına yanıt
    benimkilerde geldi bugun ama insallah yarın işlerimi ayarlarsam bir IMAX ile siftah yaparım diye düşünüyorum yoksa hafta sonuna kalacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: damakburhan

kartı bugün gelenler ancak yarın gidebilirsiniz sinemaya.

Kartım bugün geldi şimdi cevahire sinemaya gidiyorum, destekle görüştüm tanımlamadan sonra kullanabilirsiniz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatogun

quote:

Face'den kendime davetiye istemiştim. Gelen davetiye ile "Sinemia Üyeliğini Kendiniz İçin Almak İstiyorsanız Tıklayın" adımından indirim kodu girerek başkası adına alabilir miyim, bilen deneyen var mı?

Denedim, oluyormuş, kardeşime 6 aylık aldım. Akbank kampanyası devam ediyor, 177 TL

kardeşşim ben uyeyim şimdi arkadasım adına bana facebooktan gelen davetiye ile onu uye yapabilirmiyim
  • miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    biz aldığımızda ertesi gün diyorlardı değişmiş demekki :)
  • birde üyeliğini devam ettirme yeri nerde bilen varmı ? yada ikinci bir üyelik alabilen varmı acaba ? farklı mail adresi ile davetiye istedim akbank kampanyasından yararlanmak için fakat üyelik bilgileriniz aynı olacağı için yararlanamazsınız dediler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

quote:

quote:

Face'den kendime davetiye istemiştim. Gelen davetiye ile "Sinemia Üyeliğini Kendiniz İçin Almak İstiyorsanız Tıklayın" adımından indirim kodu girerek başkası adına alabilir miyim, bilen deneyen var mı?

Denedim, oluyormuş, kardeşime 6 aylık aldım. Akbank kampanyası devam ediyor, 177 TL

kardeşşim ben uyeyim şimdi arkadasım adına bana facebooktan gelen davetiye ile onu uye yapabilirmiyim

Ben, bana gelen davetiye ile kardeşim adına kart aldım, sen de yapabilirsin ama mail adresi değişmiyor bilgin olsun

• serhatogun S kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi başkasının davetiyesi ile üyelik alsam kullanabilirmiyim acaba ? yada ne sıkıntı olur ? sonuçta uygulamaya giriş yapcam o kadar sanırım.
  • quote:

Bende şimdi başkasının davetiyesi ile üyelik alsam kullanabilirmiyim acaba ? yada ne sıkıntı olur ? sonuçta uygulamaya giriş yapcam o kadar sanırım.

Davetiye kiminse onun mail adresine gider bütün bilgilendirme vs. mail adresini değiştirmiyorsun, onun haricinde sorun olmaz heralde
  • quote:

kartı bugün gelenler ancak yarın gidebilirsiniz sinemaya.

öyle bir şey yok uydurmayalım. kart elinize geldiği gibi tanımlayın sinemaya gidin. kart elime akşam 6 da ulaştı 8 seansındaki filme girdim..
  • bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    kimsenin bişey uydrdugu yok önceden kartı tanımladıktan sonra 1 gün bekleyip kullanabiliyordun arkadaşta onda öyle yazmış şimdiki durumda aynı gün sinemaya gidiyorsun
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Peki 3d gozluk ucretleri derken 4dx seanslarindaki 3d gozluklerde dahil mi yoksa o 4dx gozlugu bilmem ne diye sorun cikarirlar mi ?

• bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    uydurmak mı ? ben kartımı alalı 2 ay oldu ve aldığım ilk gün gidemedim bu kural yüzünden..Bilip bilmeden yorum yapmayalım..amacımız yardımcı olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

kartın kargosu elinize geçtiği gün üyelik başlıyormuş.
    bu şekilde bir kaç gün sonra başlatan biri vardı şimdilik gitmeyecegim diye geç başlatmış ama onunda üyeliğini kargo teşlimi ile başlatmışlar.

bilgi için teşekkürler hocam.

ben aktivasyon sonra başlıyor diye biliyordum.

şu temel bilgiler böyle konu içindeki mesajlardan çıkıp da ilk mesaja eklense ya! ilk mesaj tam anlamıyla reklam içeriyor! sinemia'nın sayfasına yazan bilgiler zaten oradakiler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

kimsenin bişey uydrdugu yok önceden kartı tanımladıktan sonra 1 gün bekleyip kullanabiliyordun arkadaşta onda öyle yazmış şimdiki durumda aynı gün sinemaya gidiyorsun

yahu hocam şu temel bilgileri ilk mesaja ekleyebilir misin lütfen?!?

ilk mesajda sinemia tanıtımı, adamların sayfasındaki şeyler var, bunlar gereksiz, merak eden açıp zaten oradan bakar, sizin milletin kafasına takılan ve konu içinde sürekli tekrarlanan soruları ilk mesaja yazmanız gerekiyor.
  • Benim de kartim bugun geldi,hemen aktif ettim,kullanilabilir halde sanirsam,1gun bekleme kalkmis herhalde.
    Kurul bitsin de ben de acilisi yapacagim inşaallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    ilk mesajı ve önceki sayfaları kimse okumuyor o kadar uyarı yazdık söyledik hala konudan davetiye referans kod isteyenler gönderenler oluyor ben bu bilgileri ilk mesaja yazsam bile yine aynı sorular gelecek onun için konu içinden cevap veriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarampol

Kağıthane Axiste hem benim hem eşimin kartından bilet almak istedim. Gişedeki bir tanesinden çekim yapmış. Kartlar buna izin veriyor ama böyle bir durumda üyelik iptali yapıyorlar, dikkat edin. Bu seferlik üyelik iptalini açıklamaya istinaden yapmadılar. Çok sakat durum, bilmeyen başına iş alabilir.

Bilmeyenin başına iş alması ne demek? Zaten bu kartın 1. numaralı kuralı günde 1 adet bilet ve tek kişi :D kiş bunu bilmiyorsa zaten kartıda kullanmasın.
  • Kartımı bugün teslim aldım aktif ettim şimdi Marmara park da Imax de Deadpollu izleyeceğim. Bu arada filmden sonra Sinemia'nın bazı püf noktalarını açıklayacağım.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.