Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alınır alınmaz diye bir şey yokki bunu burada bilmeyende yok.
    sıkıntı üyeliğin iptal olması.
    misal benim kardeşim 3d film ve mısırın ücretini dalgınlığına gelp sinemia karttan çektirmiş. bir kaç gün sonra usulsüz alım yaptınız diye mesaj atmışlar. biletinide öğrenci olarak alıyor. öğrenci bu kadar tam bu kadar anacak post çekimi bu kadar diye. kardeşim o zaman fark etti.

sonuç kredi kartından mısırın parasını çekin dedik. ama adamlar bunun tekrarlanmısı halinde ikincide veya 3. de aynı şeyi yapmak yerine direk üyeliğinizi iptal edebilirler.
    yoksa istersen git 35 tl nin geri kalanı ile ikinci bilet al yine durum aynı. değişen bir şey yok. yani bu bilindik bir durum bunu kullanan pek çok kişi bu durumdan haberdar.
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    valla bende yazanın yalancısıyım. baktım ama bulamadım sayfalarda.

arkadaş 1 aylık üye olmuştu belseydim beklemezdim 3-4 günüm boşa gitti diye yazmıştı.
    konu sohbet, bilgi, referans ve akbank kodu diye gidince malisef bilgiyi bulmakta zorlaşıyor.
  • şaka gibi 35 tl.

vay arkadaş...
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    allahtan bizim sinemia mız var yoksa forumdakilerin zamları ile uğraşırdık
  • Ben bi 4 ay daha bakmam film fiyatlarına

Şaka bir yan yanıma adam bulamıyorum bu fiyatlar yüzünden sinemaya gidecek. Tüm salonlar da tıklım tıklım. Kim nasıl veriyor bu paraları hayret :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

arkadaşlar cinemaximum ımax ve 4dx salonlarına zam yapmış

marmara forum cuma 30.50 tl internet 32.00 tl

istinyepark cuma 33.50 internet 35.00 tl

marmara park 23.00 internet 25.00 tl

akasya 32.00 tl internet 33.50 tl

büyük para cidden resmen diyorki paran yoksa gelme
    sinemia sanırım buna artışla müdahale eder
  • pnr kodunu nasıl alabılırım sınemıa kart ıle
  • miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    1 tane dandirekten excelle bile üyeliği iptal edebilirler. Her sinemanın minimum ve maksimumu belli. Yerinizde olsam 1 lira bile fazla cektirmezdim. Allahtan finans sektöründesiniz , olmasaydınız ne yazardınız merak ediyorum. Üyelik ücretinin 300 lira kabul etsek günlük taş çatlasa 9 kuruş faiz yapar , bunun da 1-2 kuruşu vergi olarak gitse günde kişi başı 7 kuruştan adamlar zengin olabilir... Projedeki amaç lokasyon bazlı ödeme sistemleri , adamlar şuan zararına çalışıyorlar.
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Hocam üyelik uzatmaya aylik 79 lira istediler. Bende akbank kampanyasini kaçirmamak için farkli mail adresinden aylık 29 liraya 6 aylik yeni üye oldum. Eski kartı da ininalı arayarak tamamen iptal ettim. Nasilsa 6 ay içinde fazla fazla parasını çikaririm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ben bi 4 ay daha bakmam film fiyatlarına

Şaka bir yan yanıma adam bulamıyorum bu fiyatlar yüzünden sinemaya gidecek. Tüm salonlar da tıklım tıklım. Kim nasıl veriyor bu paraları hayret :/

merak etme çogu insan forumdan 12 tlye pnr kod alıp izliyor kimse filme 35 tl vermez özellikle istinyeparka bakıyorum akşam seansları dolu oluyor :D
  • netten kullanıcısına yanıt
    sinemia bu fiyatlara karşı bir nimet resmen bide akbank ile birleştirirsen ozaman 1 ımax film izle 1 ay bedava :D
  • Arkadaşlar bu adamlar ininal ile anlaşmış ondan belli bir ücret alıyor bu 1 ayrıca ing ile anlaşmış ordan belli bir para daha alıyor koskoca akbank bkm ile anlaşma yapan bir kurum web sitesine girdiğinizde çıkan filmlerden teker teker reklam parası alıyordur bunun aksi düşünülemez zaten sürekli olarak aktif bir ekip bilgilerimizi hangi sinemanın ne kadar kullanıldığını konumumuzu anlık olarak satış da yapıyorlar ekstra bir paradır buda arkadaşın dediği gibi faiz çok küçük bir rakam şunuda düşünmek lazım herkes her gün sinemaya gitmiyor hiç kullanmayanlar bile vardır belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabuburak -- 25 Şubat 2016; 0:25:13 >
  • bu konuda marmara foruma gidecek birini buldum bugün beraber web sitesinden online bilet aldık 2 kişi 64 tl verdik

cuma 13.45 mısır tanrıları 4dx izleyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyagi41

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

1 tane dandirekten excelle bile üyeliği iptal edebilirler. Her sinemanın minimum ve maksimumu belli. Yerinizde olsam 1 lira bile fazla cektirmezdim. Allahtan finans sektöründesiniz , olmasaydınız ne yazardınız merak ediyorum. Üyelik ücretinin 300 lira kabul etsek günlük taş çatlasa 9 kuruş faiz yapar , bunun da 1-2 kuruşu vergi olarak gitse günde kişi başı 7 kuruştan adamlar zengin olabilir... Projedeki amaç lokasyon bazlı ödeme sistemleri , adamlar şuan zararına çalışıyorlar.

Zararına çalıştıklarını nasıl tespit ettin şaşkınım doğrusu. Sen esnaf olsan, ticarete girsen kazanç beklemeden nasıl ayakta duracaksın. Mantık gereği kişinin ya da kurumun bir karı yoksa sektörde yeri yoktur.Bahsettiğin kuruşluk kazançlarla bankalar binlerce kişiden kar elde ediyor, Sinemianın ne kadar üyesi olduğu hakkında net bir Veri'n var mı?
    Konu hakkında genel bir bilgi paylaştım, kimseyi yönlendirme niyetinde değilim.

Şu an için zararına demek istemiştir belki. Haklı olabilir. Önce belirli bir müşteri potansiyeli sağlamalı ki para kazanabileceği firmalar bunları sallasın. Tabi bunların hepsi biz fakirlerin komplo teoriler. Zenginin malı züğürtün çenesini yorar muhabbeti

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

valla bende yazanın yalancısıyım. baktım ama bulamadım sayfalarda.

arkadaş 1 aylık üye olmuştu belseydim beklemezdim 3-4 günüm boşa gitti diye yazmıştı.
    konu sohbet, bilgi, referans ve akbank kodu diye gidince malisef bilgiyi bulmakta zorlaşıyor.

Benim kartım 27 Ocak tarihinde teslim edildi ve ben kartımı teslim aldım butonuna 31 Ocak tarihinde tıklayarak kartı açtırdım. Fakat üyeliğim 27 Şubatta sona eriyor Neden mi? Çünkü Yurtiçi Kargo takip kodundan kartı ayın kaçında teslim aldığınıza bakıp üyelik başlangıç zamanınızı o tarih olarak ayarlıyorlar.
  • 35 tl bilet nedir nedir ya korsan izleyin abi böyle saçmalık olur mu ya sömürüyorlar milleti . Ben Urfa mısır kola bile 14 veriyorum cinemaximum a pahalı diye kavga ediyorum
  • Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    benim paylaştıgım salonlar zaten özel oldugu için fiyat farkı olması normal bide üstüne haftasonu zam mı eklenince iyice saçmalık oluyor sinemia kartımız oldugu için zamlar bizi bağlamıyor
  • DH ölücü ve sıcak fırsatçı tayfadan da bu beklenirdi zaten hocam en iyisini yapıyoruz 79 tl biraz pahalı gibi geldi bana Urfa şartlarında :)
  • Akbank kodu ile aylık 30 TL'ye 6 aylık üyelik alarak ben de sinemia kervanına katıldım. Ayda iki filme gitsem bile kardayım. Bunlar bu sistemden nasıl kar ediyor akıl sır erdiremedim.
  • Sinemaya gidip check in yapmazsaniz sinemia kart icin odeme yaptigimiz kredi kartindan para cekilir diyor. Bu ne demek? Sinemianin çakalligi mi?

Ayrica diyelim bugun icin sinemia girisi yaptim mobilden ama sinemaya gidip yarinin biletini aldim. Daha sonra yarin da gitsem ve yarinki hakkimi da kullansam, ayni gun 2 kisilik bilete sahip olur muyum?

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.