Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ininalden kartı tanımladım. daha sonra sinemiadan kart numaramı girip aktifleştirdim. ininal hesap hareketlerine baktığımda 1 lira yüklenip tekrar iptal edilmiş görüyorum. şuanki bakiyem 0. check in yaptıkça mı anında bakiye yükleyecekler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem çok güzel ,istediğin gün gidersin biletini alır geçer izlersin. şu an akbankla 30 .tl ye geliyor aylıkki ayda 2 film izleseniz bile kardasınız ,düşünen arkadaşlara şiddetle önerrim ,hiç sorun yaşamadım ,bazı zamanlar kod geliyor ,bazı zamanlar kart ile ödetiyor ,sorun yok sonuç olarak mis gibi biletimi alıp geçiyorum.Bulunduğum bölgede hafta sonu bilet 17.TL ,eskiden ayda en az 3 filme giderdim ,şimdi 5-6 yı buluyor. Ben çok memnunum sistemden.
  • poster2010 P kullanıcısına yanıt
    evet
  • Kağıthane Axiste hem benim hem eşimin kartından bilet almak istedim. Gişedeki bir tanesinden çekim yapmış. Kartlar buna izin veriyor ama böyle bir durumda üyelik iptali yapıyorlar, dikkat edin. Bu seferlik üyelik iptalini açıklamaya istinaden yapmadılar. Çok sakat durum, bilmeyen başına iş alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

neyi göremediniz ekleyecem anlamadım ki ?

kart teslim alındıktan sonra ilk bilet alana kadar geçen process hocam. bir kere alınca zaten insan öğrenmiş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lacinalper L kullanıcısına yanıt
    ne oldu cevap alabildinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarampol

Kağıthane Axiste hem benim hem eşimin kartından bilet almak istedim. Gişedeki bir tanesinden çekim yapmış. Kartlar buna izin veriyor ama böyle bir durumda üyelik iptali yapıyorlar, dikkat edin. Bu seferlik üyelik iptalini açıklamaya istinaden yapmadılar. Çok sakat durum, bilmeyen başına iş alabilir.

gişede ki bir tanesinden çekim yaptı ne demek hocam?

kartı ilk teslim aldıktan sonra ne yapmak gerekiyor yani ilk bileti alana kadar ki işlemler nelerdir?

• valla ben de yeni öğreniyorum
    şöyle ki, sinemaya gittim hemen önünde check in yaptırdım 30 dakikalık bilet alma süresi verdi.
    sonra kartları verdim gişedeki görevliye, ilk karttan 2 bilet çekmiş, ama 1 kart için günde 1 bilet hakkı var, usulsüz kullanım oluyor. Benim 1 karttan 2 çekim 1 karttan 0 çekim olmuş oldu.

bu arada kart teslim aldıktan sonra siteden kart bilgilerini de kayıt etmek gerekiyor
  • Akbank kodu kullanmayacak olan varsa ogrenci olarak alabilirim :)

• Hocam kart yaklaşık 30 dakika önce geldi 1 gün sonra aktif oluyor demistiniz fakat ileri tarihli bilet alabiliyor muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akbank kampanyası bitti mi acaba? Akbanka girince şifre vermiyor?
  • ilberto35 İ kullanıcısına yanıt
    kampanyalarım bölümünde yazıyor şifre yalnız 1000 kişi ile sınırlı doldu ise kapanmış olabilir.
  • sarampol S kullanıcısına yanıt
    eğer iki uygulamada check in yaptı iseniz çok sıkıntı olmaz heralde sinemia anlar durumu diye düşünüyorum.

ayrıca sizin kar etmiş olduğunuz veya sinemianın zarar etmiş olduğu olan bir işlemde yok zaten 2 kartınız var 2 uygulamadan da check in yapmışsanız bilet alımındaki hatayıda sorun etmezler heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 24 Şubat 2016; 10:39:15 >
  • Kampanya bölümünden giriyorum ama altında 0/1 işlem yazıyor neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Dayanamadım ve akbank kodu ile 6 aylık satın aldım. paypal 10TL ile de birleşti ve aylığı 27.8TL ye gelmiş oldu. Artık sıkıldıkça giderim :)

paypal kampanyası nedir hocam webte bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarampol

valla ben de yeni öğreniyorum
    şöyle ki, sinemaya gittim hemen önünde check in yaptırdım 30 dakikalık bilet alma süresi verdi.
    sonra kartları verdim gişedeki görevliye, ilk karttan 2 bilet çekmiş, ama 1 kart için günde 1 bilet hakkı var, usulsüz kullanım oluyor. Benim 1 karttan 2 çekim 1 karttan 0 çekim olmuş oldu.

bu arada kart teslim aldıktan sonra siteden kart bilgilerini de kayıt etmek gerekiyor

Hocam Sinemianin durumu anlayacağını sanmıyorum üyeliğin birinden fazla bilet almissiniz diğerinden almak için check-in yapmissiniz ama bileti almamissiniz iki üyeliğinde sizin adınıza olmadığını varsayarsak diğerinden alınmayan bileti o alınana saymazlar. Ancak durumu desteğe bildirirseniz en azından izlemeniz gereken yolu ogrenirsiniz yoksa mazallah üyelik iptali yaparlar sonradan derdinizi anlatamazsiniz hiçbir hakta iddia edemezsiniz hatalı işlem yapıldığı için

• Cinemaximum historia da sistem yok dolayısıyla bilet alınmıyor sadece nakit işlem yapıyorlar dünden beri yokmuş sistem.boşa geldik check in yaptık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abu55 A kullanıcısına yanıt
    bence abartacak bir durum yok o kadar. yazar destege durumu anlatırlar. eger bu durumda üyelikleri iptal ederlerse ben art niyet ararım. burada olayı yaşanyan ben değilim ama anlatan kişinin beyanında herhangi bir art niyet veya sistemi kötüye kullanma durumu yok. üyelikleri durdurmuşlarsa bile bence kesin açarlar. yok açmıyorlarsa burada art niyet vardır. böyle sistem olmaz. ne yani biz o kadar parayı ya üyelik iptal olursa diye korku ile geçirecegiz diyemi verdik...

sonuçta kullanıcı kaynaklıda bir hata olabilirdi. ki oluyorda zaten onlarda bile üyelik iptali olmuyor magdur edilen tutar karttan ödenmesi isteniyor. bence burada 2. biletin parasının bile alınmaması gerekir. çünkü hem kendisinin hem eşinin sinemia kartı var ve çeken kişi yanlış çekmiş.

bunlardan kaçınmak için bilet alırken tek tek almak veya parçalı ödeme yapacagım diye belirtmek gerekiyor. çünkü bazı sinemalar parçalı ödemeye imkan vermiyor.

• Dun yazdigim mesaj nereye gitmis bilmiyorum bulamadim tekrar aoeucam. 4dx ile ilgili kendi sitesinde ve akbankta bilgi yok.
    4DX in dahil oldugunu soylemissiniz nerede yaziyor bu bilgi ?
    Dahil ise kesin olarak gozluk dahil mi ?

• Fishermanx kullanıcısına yanıt
    https://sinemia.zendesk.com/hc/tr/articles/207388955-2D-3D-Ayr%C4%B1m%C4%B1-Var-m%C4%B1-Peki-ya-4DX-

ahanda burada yazıyor. kendi sitelerinde bazı yerleri güncel degil.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.