Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sinava uyumadan gidicem

6
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sinava uyumadan gidicem
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    965 Mesaj
    Cumartesi aof sinavi var ve benim konular daha bitmedi simdi uyuyorum, 3 e kadar uyuyup uyaninca ders caliscam vr sinava hic uyumadan gidicem, ben cok dikkatsizim bildigim sorulari okadar sacma sekilde harciyorumki anlatamam, uykusuz gitcegim icin dogal olarak yorgunlukla daha fazla kacircam ve beynimde yorgun olucak bunu en aza indirmenin bi yolu varmi, sinavdan once bi redbull cakmayi dusunuyorum, dh uykusuzluk konusunda bayagi tecrubelidir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Ben de şimdi hukuk finalime uyumadan giricem ama ikindide 3 saat uyumuştum En azından gece iki saat uyumak lazım beynin dinlenmesi gerek ben uyuyamadım. Bence konu eksik falan tamam ama en azından 2 saat uyuyun yoksa bildiklerinizde de sıkıntı yaşayabilirsiniz.
    |
    |
    Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall wear no crown and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against the cold, the light that brings dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come.
  • Çavuş
    95 Mesaj
    tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim sana. 1 saat te olsa uyu.

|
    |
    Inanıp inanmamak sana kalmış ama 1.saat uyu ve uyumadan önce yüzde yüz olarak beynini kalktığımda dinç olarak kalkacağım yorgunluk hissetmeyeceğim diye inandır ama bütün vücudunla inandırmalısın o zaman dinç kalkarsın.Birde gitmeden soğuk suyla duş al tamamdır hadi kg

|
    |
    965 Mesaj
    Soylediklerinizi harfiyen uygulucam son 1 satteki faydayi hicbiseyde alamiyorum ama yapcak bisey yok uyucaz 1 saat :)

|
    |

Orijinalden alıntı: Inverness

dinç kafayla daha iyi hatırlarsın kasma bu kadar. bende çalışıyorum ama kasmıyorum olacağına varır herşey

Aynen bende oyle dusunuyorum zatwn son 5 gun kala calismaya baslamamdan belli :D

|
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.