Şimdi Ara

sınav yerlerimi çok uzak verdiler yol parasıyla 2 haftamı aç geçireceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar fatihte oturuyorum ama beni bahçeli evler bakırköy yenibosna gibi uzak yerlere gönderiyorlar arkadaşlarım ise gayet yakın hatta bazıları bizim okulda sınava giriyorlar konuya gelmek istiyorum ; bu uzak mesafeler dolayısla hem zaman hem maddi hemde telaşlanmalar sonucu manevi kayba uğradım bu 3 sınav için verdiğim yol paraları malesef 2 hafta cebimdeki 5-10 tl ile idare etmeme neden olucak , bu sorunlar için hangi ilggili makama şikayet , yada istekte bulunabilirim en azından birdaha böyle olmaması için çabalamak istiyorum bilgileriniz için teşekkür ederim.

bazı arkadaşlar sınava giriceğim okulun metro yada tramway durağının tam ortasında olduğunu düşüyorlar ,yenibosnada oturan varsa beni gayet iyi anlayacaktır diye düşünuyorum yaşadıklarım tam bir rezalet arkadaşlarımın hepsi kendi okulumuzun civarında sınava girerken beni uzak yerlere verdiler hiçkimse yalan söylemesin herkes kendine yakın yere gitti bu eğitim sisteminide istemiyorum abitur eğiitim sistemi gelsin 12 yıllık eğitim ortalaması 85 altında kalan öğrenciler üniye giremesin ,ygs lys sınavları kaldırılsın. ben mezun oldum geçti benden sonra gelenlere artık bu mücadelem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 26 Haziran 2016; 15:05:48 >

• Belediyeye dilekçe ver. Yol masraflarını karşılarlar merak etme. Seçim zamanı izmir'de okuyorum istanbul'da oy kullanmam gerekiyor diyince yol masraflarını göndermişlerdi Sen sınav dersen daha kolay karşılarlar.
  • www.bimer.gov.tr 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olm ne kadar neresi uzak 2016 İstanbul'unda yaşıyoruz 2 adımlık yere uzak diyorsun Tramvay var Metrobüs var gideceğin 20 dakika yol bile değil
  • El insaf yahu, bunlar da uzaksa sen daha yaşama gerek yok cidden
  • Bu kadar fakirsen üniversiteye girme. Orası da bedava değil.
  • Ben ise alanyadan anlatyaya araba ile 3 satte gidiyorum. Gel sen bide bizi düşün. Benzin ve otel paralarını devlet verirmi sanıyorsun. Koskoca bir nah çekerler.

• Oha be her gün staj için Fatihten Başakşehire gidip geliyorum. Bakırköye uzak demişsin bin metroya git 15 dk sürer. 1.15 mi ne basıyor bu nasıl bi fakirlik 3-5 tl nin peşine düştün.
  • ya arkadaş metro durağının tam dibinde değilki merkez maahallelerine vermşiler haritada bile çıkmıyor ayrıca 2 günde 40 tl yol parası ödemek nedir bilirmisin allah korusun param olmasa sınava giremicekmişim demek ??
  • uppp
  • ahahahah adam obp diyor ya

temel lisede 100 obp kasıp koça bilkente girelim o zaman

bizim kaliteli anadolu/fen liselerinde iyi eğitim ama kazık sınavlarla 85-90 obp açıköğretim diyosun ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.