Şimdi Ara

Hap mı kullanmalıyım yoksa serum veya iğne mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba. Boğaz enfeksiyonu kapmışım. Bu sabah doktora gittim 1 gramlık antibiyotik, ateş düşürücü ve balgam sökücü verdi. Ama bu antibiyotikle ateş düşürücü beni çok saçma sapan duruma sokuyor. Antibiyotik midemi bulandırıp saçma sapan sesler çıkmasını ve ishal olmamı sağlıyo ateş düşürücünün de etkisi 4-5 saat sürüyo yatağa girince üstümü açasım geliyo çok sıcak basıyo üstümü açsam etkisi geçip ateşim çıkıcak titreye titreye uyanıcam o yüzden devamlı içmem lazım ağrı kesiciyi. Sizce hiç bunlarla uğraşmayıp direk bi serum yaptırıp kendime gelsem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle serum, bi keresinde inanilmaz kotu hasta olmustum ates,kusma her sey vardi gittim acile bi serum yedim yemin ederim eskisinden daha iyi hale geldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi biri gelir fitil kullan der.

• Doktorun verdikleri anlık değil, süreç. Yakalandığın hastalığa bir daha yakalanmazsın kullanırsan. Ya da düşük etkili yakalanırsın. Serum ise anlıktır, pasif koruma deniyor. Seni iyileştirir ancak o hastalığa olan direncin yine aynı kalır. Yarın yine aynı yerden devam edebilirsin.
  • İki üç günde geçecek hastalık için vücudunu kimyasal doldurma. İlaçsız da atlatırsın

• fitil kullan
  • 1 gramlık antibiyotik dediğiniz muhtemelen Amoklavin veya Augmentin'dir. İkisinde de aynı etken madde (amoksisilin) var ve bu madde antibiyotiğe bağlı ishalin en sık sebebi. Yani ishal olmanız doğal. Ağrı kesiciye gelirsek Nurofen benzeri İbuprofen içeren ilaçlar günde 3 doz kullanılabilir. Bol bol su için, dinlenin ve battaniyenin altında terlemeye bakın. Çok geçmiş olsun

• Serum en etkili yontemdir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.