Şimdi Ara

Şınav sayısını nasıl arttırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
8.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hergün 3x10 şınav çekiyorum hala 3x10 yaparken zorlanıyorum daha fazla çekemiyorum napabilirim?

• Daha fazla çekerek arttırabilirsin.Mesela 10 yerine 11 tane çekersen artmış olur
  • Arkadaşım bende şınav çekiyorum ilk hafta her gün 10 tane çekiyorum şimdi 2. hafta oldu 13 tane çekebiliyorum. Zamanla gelişir bu işler
  • Daha düzgün beslen,kardiyo çalış biraz da.Kendini biraz daha zorla.
  • Arkadaşın biri şınavın hiç bir yararı yok eziyetten başka bir şey değil dedi yoksa günde 60 tane çekerdim sizcede öyle mi?
  • bu forumda gördüm 6 haftada 100 şıınav konusu var onu uygula işe yarıyor.ancak 100 tane çekmeyi bekleme en fazla 70-80 arası olur.ben programı bitirdiğimde 70 çekiyordum.sonra kendim hergün program olmadan çalışarak 90a kadar geldim.Bir ara boşladım 60a düştü.Şuan 60 tane çekebiliyorum.Başlayacaksan istikrarlı gitmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Arkadaşın biri şınavın hiç bir yararı yok eziyetten başka bir şey değil dedi yoksa günde 60 tane çekerdim sizcede öyle mi?

Ne öneriyomuş peki ? Biraz atmış arkadaşın.
  • quote:

Arkadaşın biri şınavın hiç bir yararı yok eziyetten başka bir şey değil dedi yoksa günde 60 tane çekerdim sizcede öyle mi?

Şınavı yumruk yaparak çekersen daha iyi yumruk vurursun. Ama onun yerine kum torbasında çalış derim. Nizamı olarak çekmezsen gözle görülür bir faydası olmaz.unutma omuzlardan sadece 1-2 cm yanda olcak çok açarsan olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

Ne öneriyomuş peki ? Biraz atmış arkadaşın.

Bu siteden arkadaş söyledi zaten, yani göğüs kasları açısından çok da işe yaramıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne45zmnkakuluzrs

quote:

Şınavı yumruk yaparak çekersen daha iyi yumruk vurursun. Ama onun yerine kum torbasında çalış derim. Nizamı olarak çekmezsen gözle görülür bir faydası olmaz.unutma omuzlardan sadece 1-2 cm yanda olcak çok açarsan olmaz.

Eyvallah dostum, anladım

• Body ye gitmeden evvel 3 tane zor çekerdim. Gittim kol çalıştım göğüs çalıştım. 1 buçuk ay her gün gittim. 1 buçuk ay sonra bir deneyim dedim bakalım kaç tane yapabileceğim. Bir baktım ki 70 yaptım
  • Ben Ocak ayında 5 şınavı zor çekiyordum. Kendime barfiks-şınav-mekik programı hazırladım. En fazla 50 şınav çekiyorum.
  • bende zamanında 1 tane çekemezdim sonra mensh... erkek sağlık dergisinde tek nefeste 100 şınav isimli başık gördüm oradaki taktiği denedim tek sette 20 şınava kadar yükseldim simdi kasmıyorum ama arttırmaya devam edeceğim taktik şu şekildeydi
    3 set çekiyorsun 10-12-11
    daha sonrasında 11-13-12 şeklinde arttırıyorsun
    yapabilirsen artar.
  • Spora başlıyorsan sürekli devam ediceksin 3-4 sene önce düzenli spor uğraşırdım fit ve biraz kaslı olmak için.5x100 mekik çeker 5x30 şınavı rahatlıkla çekerdim setler arası 20 saniye dinlenme olurdu. Şimdi normal 20 mekik ve 20 şınavda zorlanıyorum.
  • Şınavın onlarca türü var sadece 1 çeşidi için konuşmak yanlış olur. Geniş tutuş ve normal şınavda 50 yapabilirim, 1 taneyi zor çektiğimi de hatırlıyorum, sayıyı artırmak için düzenli çalışmak gerekli.
  • şöyle bi konu vardı. umarım yardımcı olur
    http://forum.donanimhaber.com/m_36468363/mpage_1/f_/key_//tm.htm#36468363
  • Bu programın 3.haftasında takıldım geçemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylarca şınav çekmesem bile ilk çekişimde 20yi geçerim. düzenli yaptığımda 40a kadar yolu var. ve sadece şınav çekerek ciddi göğüs kası yaptığımı da söyleyebilirim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.