Şimdi Ara

Şınav rekorunuz kaç :)) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 70 kg 1.79 boy 16 yaş 10 şınav ama kasarsam 20-30 yaparım
    Boy: 1,72
    Kilo : 78,9
    Yumruk üzerinde şınav: 50
    Yumruk üzerinde sağa sola zıplayarak şınav: 20
    Avuç içi şınav: 50+
    Dirsek üzeri şınav(Çene ellerin arasında): 20
    Parmaklarda şınav: 20
    Ellerin dış tarafıyla şınav: 10

NOT: Kollar yana açık değil, omuz hizasında yere paralel iniyor.Dolayısıyla göğüs değil kollar çalışıyor.
  • Boy:1.75,Kilo:50,Yaş:16

Rekor geçen sene önce 50,sonra 60 oldu.Bu sene arasıra deniyorum 35-45 arası.
  • ozamanlar yas 19 boy 1,78 kilo 72 ,100(45-35-20 aralarda sqadece 1 dakika dinlenmistim ) tane cekmistim. 2,5 luk kolasina bile iddaya girmistim. ortalama hep 35-40 cekerdim ( 2 sene boyunca ), kassam herhalde durmadan 60 yapardim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dave Mustaine

46

Vay canına o zamanlar da 46 çekiyormuşum

Ulan 1 senede 4 arttırdık iyi mi. Bu konuda yazım olduğunu unutmuşum ben.

50 çekiyorum.
  • yaş 24 boy 183 kilo şuan 97 kış diye yazın 90 ın altına iniyiroum antremansız direk 30-40 yaparım antremanlı daha fazla tabiki
  • yas 20 boy 180 kilo 95 60-70 arası
  • boy: 185
    kilo: 75

valla nizami olarak arada bir 50 çekiyorum zorlanmadan ama hiç devamını denemedim, benchte 80 kilo kaldırabiliyorum, 10 luk seri olarak da en fazla 70, herhalde şınavda zorlasam çekerim daha
  • 3
  • en son askerde nizami çavuşum dan aldığım ceza ile 50 küdür çektim
  • quote:

Orjinalden alıntı: EliNTeR

quote:

Orjinalden alıntı: xBl@dEx

19 yaşındayım.5 şınav çekemem walla.kollarım kopcak gibi oluyo

quote:

Orjinalden alıntı: s3rs3ri_dogukan

wallahi billahi 17 yaşındayım 3 ü zor çekiyom

2 diorum varmı düşüren!

1.5

• elsiz nasıl oluyor ya,
    tek elle 17 çekiyodum bi zamanlar,
    iki elle 100 yapardım
    quote:

Orjinalden alıntı: ostracoda

Tek el 22 , tek elin başparmak ve işaret parmağı ile 4 , elsiz 2
  • 14

düzeltme: bakıyorumda yaş ilerledikçe daha az çekmeye başlıyoruz. Ben çocukken zorlanmadan 50'den fazla şınav 100-150 'den fazla mekik çektiğimi bilirim. Tabi 30 kilonun yerçekimine karşı dayanması var, 130 kilonun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RurouniKenshin -- 6 Kasım 2007; 5:07:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: y281nbl

quote:

Orjinalden alıntı: bnyamin

şınav çekme yönteminize bağlı aslında adam gibi şınav çeken 5 tane var mıdır aranızda ? ben ara ara çekiyordum hep kalıyodu 3 gün önce başladım çekmeye daha 2. günde ağrılar başladı kaslarım gelişiyor yani. sizle büyük olasılıkla kollar açık popo aşağıda şınav çekiyosunuz, eskiden ben de öyle çekerdim ve ağrılar 1 hafta sonra başlardı..
    ASIL ŞINAV ÇEKME YÖNTEMİ

Kollar omuz hizasında yere dik
    popo yukarda (vücut duz olsa da olur ama popoyu yukaru kaldırırsanız daha etkili oluyor
    şınav çekerken kollarımız dışa doğru diil içe doğru çekilecek(yani kuvvet dik olarak etki edecek şekilde kollarımız vücudumuza yapışık şekilde ittirecez

bu şekilde günde en az 90 yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz 1 haftada farkı göreceksiniz ve hissedeceksiniz ben bi ara baya kasmıştım ve bi defa da 60 yapabiliyordum.. öbür türlü kollar açıkken çok kolay oluyor onu şimdi denesem 100 rahat yaparım.. her türlü

kollar omuz hizasında içe doğru nasıl şınav çekmeyi düşünüyorsun.ayrıca 50-60-70... çeken arkadaşlar nasıl çekiyor merak ediyorum.gerçek nizami kurallara göre en fazla 30 çekebilir o arkadaşlar bence,tabi uzun süre çalışıyorlarsa bilemem.askerde herşey belli olur

arkadaş doğru söylüyor onun dediği gibi çekilirmiş asıl şınav(dayım komando olarak yapmıştı askerliğini o anlatmıştı) kollar omuz hizasında olcak şınavı çekerken de sağa sola kaymıcak o hizada içe doğru demek istediği o
    burda 50 60 çekenler kolunu 5 metre açıp çekenler 2 elinin arasında omuz genişliğin kadar boşluk olcak tam dik yani,doğru çeken bi kişi bile olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi çeksinler bakalım gene o kdr oluyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 6 Kasım 2007; 7:28:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: y281nbl

quote:

Orjinalden alıntı: bnyamin

şınav çekme yönteminize bağlı aslında adam gibi şınav çeken 5 tane var mıdır aranızda ? ben ara ara çekiyordum hep kalıyodu 3 gün önce başladım çekmeye daha 2. günde ağrılar başladı kaslarım gelişiyor yani. sizle büyük olasılıkla kollar açık popo aşağıda şınav çekiyosunuz, eskiden ben de öyle çekerdim ve ağrılar 1 hafta sonra başlardı..
    ASIL ŞINAV ÇEKME YÖNTEMİ

Kollar omuz hizasında yere dik
    popo yukarda (vücut duz olsa da olur ama popoyu yukaru kaldırırsanız daha etkili oluyor
    şınav çekerken kollarımız dışa doğru diil içe doğru çekilecek(yani kuvvet dik olarak etki edecek şekilde kollarımız vücudumuza yapışık şekilde ittirecez

bu şekilde günde en az 90 yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz 1 haftada farkı göreceksiniz ve hissedeceksiniz ben bi ara baya kasmıştım ve bi defa da 60 yapabiliyordum.. öbür türlü kollar açıkken çok kolay oluyor onu şimdi denesem 100 rahat yaparım.. her türlü

kollar omuz hizasında içe doğru nasıl şınav çekmeyi düşünüyorsun.ayrıca 50-60-70... çeken arkadaşlar nasıl çekiyor merak ediyorum.gerçek nizami kurallara göre en fazla 30 çekebilir o arkadaşlar bence,tabi uzun süre çalışıyorlarsa bilemem.askerde herşey belli olur

popo yukarda oluncada oluyormuymuş? hemde daha mı etkili oluyormuş. Ben abimle şınav kapışırken *bne hep indir lan g*tünü aşşa derdi uyuz olurdum.

• 156-200 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyborg88 -- 6 Kasım 2007; 8:21:04 >
  • boy: 177 cm
    kilo : 77 kg

sinav sayisi 77

cidden
  • Yaş 15
    Boy 1.74
    Kilo 51

Max. 35 Şınav
  • 3 dak her akşam yapabiliyorum
    boy : 178 cm
    kilo : 80 kg
    sinav sayisi 45
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.