Şimdi Ara

Şimdi Axessli olmanın tam zamanı!50 TL chip para.(yeni kart başvurusu içerir.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
5
Favori
3.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şubat sonuna kadar ilk kez Axess sahibi olanlar, Axess ile yapacakları ilk alışveriş sonrası 50 TL ekstra chip-para kazanıyor, kazandıkları chip-paralarla bedava alışveriş yapıyor.

Axessli olmak için hemen tıklayın, başvurunuzu alalım.

Kampanya detayları:

Kampanya Ocak ve Şubat ayı içinde yeni Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
    1 Ocak 2017 öncesinde açık Axess kredi kartı olan veya 1 Ocak’tan önce Axess kart almış ve 1 Ocak’tan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.
    Yeni Axess’inizle yapacağınız ilk alışverişten sonra 1 iş günü içinde 50 TL chip-para işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir.
    Kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.
    Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı, axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt ve Facebook üzerinden ve SMS ile yapılan Axess başvuruları kampanyaya dahildir.
    Wings, Free, Ticari Kart, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.
    Wings, Free veya ticari kartı olup Axess’e başvuranlar kampanyadan faydalanabilir. Kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.
    Kampanya boyunca 50 TL chip-paraya ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
    Kampanyaya nakit çekim işlemleri, SGK, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, EFT, havale, düzenli ödemeler dahil değildir. Sadece mağazalardan ve internet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri dahildir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/5155/simdi-axessli-olmanin-tam-zamani

• Axessi olmayanlar için güzel fırsat.

Mevcut müşteriler için Axess yeni yılın geldiğinin farkında değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 u aldıktan sonra 50 pek sarmadı
  • Başvurduk bakalım
  • Ayin 9 unda başvurduk kampanyaya dahilim herhalde
  • 50'yi alıp kartı iptal etmelik tam :D

400'den sonra benide sarmadı 8 aydır bekliyorum aynı kampanya çıksın diye çıkmadı..
  • Zaten 87 lira kart ücreti almıyor mu?
  • mr.leon kullanıcısına yanıt
    Hayır platin gönderiyorlar 109 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.leon

Zaten 87 lira kart ücreti almıyor mu?

Herkese farklı gönderiliyor bana en basit gelirken babama gold gemişti.

Ve kart ücreti ilk ay yansımıyor ki :)
  • Arkadaşlar nasıldır axees kart? Kart aidatını iade ederlermi arayınca? Puan kazanımı nasıl? Kampanyalara katılmak için uzun numaraları varmı? Bonus kart aidatını iade etmediği için iptal edin dedim 7 gün sürer dediler daha arayan soran yok iptal edilirse axess ya da word almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • axess hiu ni ne zaman yansitiyor, alinca hemen yansitilir mi? Kullanip kapattirsak
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla karti aldiktan sonra ikinci ekstrede kart ucretini yansitiyorlar, karti aktif kullaniyorsaniz 6 ay kartin acik kalma sozune kart aidatini iade ediyorlar ve kampanyalari oluyor ve genelde uye is yeri sarti olmuyor, kampanyalara katilmak icin sms hakkiniz varsa ve hattiniz turkcell degilse uzun numaraya yollanan smsler ucretsiz.
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Hocam bildigim kadariyla kart ucretini ikinci ekstrede yansitiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Ocak 2017; 23:23:42 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Diğer kartlarda ilk yılın sonunda yansıtıyorlar genelde ama bilmiyorum yinede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Hocam yok burada bi cok arkadas akbank axess kart aldi bildigim kadariyla hepsine ikinci ekstrede yansidi.
  • Kart limitinden ekstra ne kadar para yatırıp harcama yapabiliriz acaba.sınır var mı
  • HONyzkDA H kullanıcısına yanıt
    Hocam cogu arkadas en fazla iki kat olabiliyor diyorlardi mesala limitiniz 1000 tl ise 1000 tl daha yatirip 2000 tl olabilir diyorlardi zaten tecrube eden arkadas varsa yardimci olur.
  • 2 gün önce axess kart geldi bana ama aktif etmeyi düşünmuyordum. Simdi kampanyaya katilsam sonra iptal etsem karti sorun olurmu?
  • Cevap için teşekkür...

Bu arada kart ücretini bugün iade ettiler 109 tl.

2 Gün önce itiraz etmiştim...
  • HONyzkDA H kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, kart aktif kullaniliyorsa genelde iade ediyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.