Şimdi Ara

Şimdi Axessli olmanın tam zamanı!50 TL chip para.(yeni kart başvurusu içerir.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
3.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anladım hocam sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli alisverisler.

• Arkadaşlar bugün başvursam muhtemelen martta teslim alırım kampanyaya katıllmış sayılır mıyım 28 şubata kadar başvurdum sonuçta.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Sartlarda basvuru tarihi subat ayi olsun yeterli diyor ayrica hopi uygulamasi uzerinden basvurun 50 tl yerine 75 tl chip para kazanin.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam aidatı iade ediyorlar mı bunlar? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim 2016'da bir Axess aldım. (Henüz açtırmadim) Aldığım günden bu yana neredeyse her ay ilk kullanım için kampanya tanımladılar, gerek duymadım. Şimdi bu kampanya ile açtırmayı düşündüm ama -ilk kez Axess sahibi olma- şartı varmış. Aslında kendi isteğimle aldığım ilk Axess kart zaten bu. Ama 2015'te maaş hesabı açarken işgüzar, haramzade bankacı; adıma Axess ve Wings başvurusu almış ve ben bunu kartlar eve gelince öğrendim. O gün kırmıştım kartları. Gidip bankacıyla da kavga edecektim nasip olmadı. İçimde uhde kalmıştı. Şimdi daha bir uhde kaldı. O kartlar yüzünden bu kartım ilk başvuru sayılmıyor. Ötesi her ay arayan banka bu kez aramadı da. Telefon alacaktım n11'den. :(MH de bu konuda hiç yardımsever davranmadi. Bunu da kırıp atayım en iyisi o olacak.

• bende bugün başvurucam ama acaba kampanyadan faydalanabilir miyim yoksa kartı şubat sonuna kadar kullanmış olmak mı gerekiyor ?
  • betakors4n B kullanıcısına yanıt
    Hocam genelde 6 ay acık kalma sozune ıade edıyorlar ama azda olsa ıade etmedikleride oluyor.

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    Şartlarda Şubat sonuna kadar başvurmak yeterlidir yazıyor, hopi üzerinden başvurun 75 tl chip para kazanın.

• Bakalm bende bugun hopiden basvuru yaptim ama arayan soran olmadi size hemen donduler mi hopiden

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Mart ayında kampanya devam ediyormuş. Benim merak ettiğim bir durum var. İlk alışverişten sonra 50 TL axess puan kazandık, 50 TL axess puanı da kullandık. Daha sonra kredi kartını iptal etmek istediğimizde kart aidatı alıyorlar mı? Bankanın ilk aydan kart aidatı alma hakkı var mı?

• Limit için alt sınır var mi ? Benim diğer kartlarımı engel gösteriyorlar ama limit azalttım yine de olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess fire oluyor mu ?

Olmuyormuş yeni gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 11 Mart 2017; 12:59:33 >
  • 20 hafta önce aradılar, 10dk sonra başvurunuz olumludur, kartınız adresinize gönderilecek diye sms geldi. 2 gün sonra sanki bu işler hiç olmamış gibi tekrar aradılar. tekrar görüşme yaptılar. dedim ki, zaten aradınız, görüştük ve kartım onaylandı. tamam ben mükerrer kaydı iptal ediyorum dedi. o günden bu yana karttan ses seda yok. akbank çok kötü banka diyenlerin bir bildiği varmış
  • Arkadaşlar ocakta başvurdum iki aydır kullanıyorum chip para olayı da güzel fakat bugün 119 TL üyelik aidatı geldi. Açık kalma sözüne geri iade ediliyor diye biliyordum. Kabul etmediler alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun kart aidatı alıyorlar çatır çatır

• Bende paraf kartımı kapatıp axses almayı düşünüyordum ama bu aidat işi beni bozar

Parafta 60 tl teklif etti 1 yıl kart açık kalma sözüne istersen hiç harcama yapma sadece kart kullanıma açık kalsın dedi

Aylık 500 tl 6 ay yani 3000 tl ye de 150 tl paraf puan veriyordu istemedim

Bonusla devam arasıra diğer kanpanyaları bakcağız artık

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.