Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel kokpit hocam hayırlı olsun. Ben de istiyorum işleri bir yoluna koyabilirsem csl dd + gsi formula pro elite + heusinkveld pedal alacağım.

• T300rs gt amazon germany satıcısında tekrar stoklara girmiş, 3870lira. Fırsatı kaçırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz ilan vs açmadım aranızda veya çevrenizde tertemiz sorunsuz her tuşu çalışan dfgt ihtiyacı olan olursa direksiyonum satılık arkadaşlar. Yine diyorum t300rs e geçince açıkçası t300 bana öyle WÖÖÖWWWW derirtmedi hissiyatını dfgtnin hala seviyorum. Zaten severek kullandım her yarıştan sonra sildim o yüzden bazı tuşların yazıları silindi :) Sıfır hissiyatını tattırıcak seviyede temiz. Çok güzelde kargo yaparım :) Fiyat 850tl diyorum.

• flonky kullanıcısına yanıt

Konudan bağımsız, sanalmarketim.com'dan 2010'da almıştım 165 TL'ye :) çok pratik ve iyi bir direksiyondu gerçekten. Özellikle GTR oynadığımı hatırlıyorum.

• PS3 te Gran Turismo 6 oynamak için 270tlye Media Markt tan almıştım 2013 te. Gözlerim kızarana kadar ilk gün oyunun başından kalkmamıştım. 750tlye PS3+oyun satıyorlardı ozamanlar.

• arkadaslar belki bazilarinizin haberi olmustur ancak paylasmak istiyorum, thrustmaster sosyal medya hesaplarindan 23 haziran'da yeni bir duyuru yapacagini acikladi.

bir suredir twitter hesaplarindan ayni bu gorsel gibi T-DCC ve T-RTF seklinde iki tane daha gorsel paylasmisti ancak onlarda tarih yoktu, bu sefer net bir tarih belirtilmis.

buradaki peak 400 w yazisi biraz garip karsilandi gordugum kadariyla, cunku ts-pc vs. lerin adaptorleri de maksimum 400w'a kadar destekliyor ancak direksiyon motoru yalnizca 40w kadar.

ayrica t-turbo kalibi daha once t-gt direksiyonu tanitiminda da kullanmis. (gorsel: https://www.racedepartment.com/attachments/t-gt-png.480841// ) backIIcompete kismi da onceki bir direksiyonun 2. versiyonu duyurulacak izlenimi veriyor. cogu kisinin tahmini t-gt II duyurulacak seklinde. T-DCC direct drive ile ilgili bir sey / T-RTF yeni bir pedal seti / T-TURBO da kullanilacak adaptor tarzi bir seyler cikabilir, bekleyip gorecegiz. kisacasi yakin zamanda direksiyon almayi dusunenler icin beklemeye deger bir sey cikabilir.

• Fanatec CSL DD ön siparişleri açılmış, bilginiz yoksa bilginize :)

8 nm adaptör ile bundle 479€ , sepete atıp vergisini düşüp nakliye ekleyince de 475€ ' e geliyor.

Anladığım kadarıyla gelen sistemde direksiyon simidi yok, onu ayrıca almak lazım :) Bu durumda yeni almış olduğum TS-PC racer daha avantajlı oluyor komple çöp olmadı yani.

https://fanatec.com/eu-en/bundles/csl-dd-boost-kit-180-bundle

Bu arada sigma çizimi isteyenler için kendim şöyle bir şey yaptım, tekerlekli ve altına robot süpürge vs giriyor. Biraz karışık görünüyor klavye, mouse ve vites için kol yaptığımdan dolayı, bir de koltuk ve pedal açısı ayarlanabilir olsun istediğim için oralarda da ilaveler var (ERA1' e göre).

Koltuk olarak Sparco R100 taktım iyi oldu (bu arada koltuk kutudan yamuk çıkıyor, değiştirdim yine hafif yamuk geldi de idare ederim dedim artık, oturunca hissedilmiyor).

• Bu da kurulu hali, klavyeyi mouse u falan daha koymadım, onlar için mdf kestirip klavye ve mouse koluna vidalayacağım.

Koltuğun altında kızak da var ileri geri hareket için , ayrı alınıyor.

• nsunsu N kullanıcısına yanıt

Güzel olmuş. Bu kadar masraf yapmışken monitör standı da yaparak FOV artışı sağlanabilir aslında.

• Eng. kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Evet ama onun için biraz beklemem gerekiyor :) Şu anda plazma ile devam

• Yeni bir ekipman kuruyorum. Aslında gönlüm çok fanatec ürünlerindeydi ancak fiyatları oldukça yüksek.

Amazon tr üzerinden 3800 liraya Thrustmaster T300 rs gt aldım. Yorumlar iyi ancak tavsiye eder misiniz? Fiyat avantajlı mı? Amazon.de gönderimi durdurmuş ancak avantajlı gibi geldi bana, fikirlerinizi öğrenmek isterim.

Alcantara ile sadece direksiyon farkı olması yüzünden tercih etmedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BahadirAykt

Yeni bir ekipman kuruyorum. Aslında gönlüm çok fanatec ürünlerindeydi ancak fiyatları oldukça yüksek.

Amazon tr üzerinden 3800 liraya Thrustmaster T300 rs gt aldım. Yorumlar iyi ancak tavsiye eder misiniz? Fiyat avantajlı mı? Amazon.de gönderimi durdurmuş ancak avantajlı gibi geldi bana, fikirlerinizi öğrenmek isterim.

Alcantara ile sadece direksiyon farkı olması yüzünden tercih etmedim.

Hocam ne zaman aldınız direksiyonu acaba?hayırlı olsun bu arada.

• Abdig A kullanıcısına yanıt
    Dün sabah stok girmişti hocam limitli. Alcantara da var ancak 5200, sırf direksiyon için aynı motor değmez gibi düşündüm.

• Forza Horizon 5 duyuruldu. 9 kasımda geliyor arkadaşlar.

• Thrustmaster in yeni ürün ü sızdırıldı:

https://www.gtplanet.net/thrustmaster-tgt2-leaks-20210614/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Thrustmaster TS-PC Ferrari + T-LCM Load Cell Pedal Satmaktayım arkadaşlar ilgilenen varsa ulaşabilirler.

https://forum.donanimhaber.com/silinmistir--149515874

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fautzin -- 19 Haziran 2021; 14:26:26 >
  • 1 tane Thrustmaster TS-PC Racer

2 tane Thrustmaster TSSH HANDBRAKE

2 tane Thrustmaster TM Racing Clamp

1 tane Thrustmaster T-LCM

toplamda direksiyon seti pedal ve 2 adet sıralı vites ve el freni için kullandığım düz vites sistemi var.toplu halde satarsam fiyat ne olmalı.oynamıyorum artık ürünleri satmak istiyorum.

satış ilanı olmadığını belirteyim sadece ürünleri satsam ne kadar istenebiliri sotuyorum.yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum

• BahadirAykt B kullanıcısına yanıt

Aynı fiyata bizde oradan aldık 5 ay oldu sanırım ve memnunum tr de malum siteye bak anlarsın fiyat nasıl süper uygun 

Thrustmaster T300 RS GT Türkiye Distribütörü Garantisiyle | Gelbura.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Haziran 2021; 13:34:26 >
  • Merhaba, G920 aldım. Denemelik mdf den stand yapmak istiyorum. Bildiğiniz plan vs. varmıdır?

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.