Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (369. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dragonn_07

T300RS için takipteyim. 3800 seviyesinde bulursam alacağım. Onun dışında csl dd bekleyeceğim. ilerleyen dönemde ps uyumluluğu gelir mi peki ? birde fanatec ürünlerini satın aldığımızda kargo ve gümrük fiyatları hakkında bilginiz var mı

t500RS ve pro pedal satıyorum düşünürseniz.

• Arkadaşlar Iyi Forumlar

En iyi fiyat garantisi

Thrustmaster t300rs gt set

Thrustmaster Th8a vites

iki set toplami 5500tl dusunuyorum

Ilgilenenler pmden donus yapabilir

Gelburadan alinma hepsinin kutusu mevcuttur

(Isteyene cikma koltuk ve sabitleme setinin ek ucret olarak verebilirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BelugaAirbus -- 17 Temmuz 2021; 13:17:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba, yaz geldi SİMler dolaba kalktı. :) Ben de Thrustmaster komple Rally set i satmayı düşünüyorum. Nisan'da aldım. Garantiler devam ediyor. Son derece eğlenceli kullanması. Sigmaya yer bulamadığım için satmayı düşünüyorum. Satılmazsa kullanacağım zaten. Fiyat olarak 10,300 düşünüyorum.

https://forum.donanimhaber.com/thrustmaster-direksion-set-rally-tx-t-lcm-th8a-tm-rally-bundl--149911315#149911315

• Fanatec sitesinden alışveriş yapınca vergi işi nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İKM59

Fanatec sitesinden alışveriş yapınca vergi işi nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

Fanatec fiyat olarak Türkiyeye %18 indirimli veriyor . Ürün gümrüğe geldiğinde ups in anlaşmalı gümrük müşavirliği sizinle iletişime geçiyor ,nevar bunun içinde diye . Size bir evrak gönderiyorlar imzalayıp içinde ne olduğunu yazıp gönderiyorsunuz . Onlar da belgelerinizi sizin adınıza gümrüğe sunup bir iki gün içinde size dönüyorlar şu kadar gümrük çıktı , ödüyorsunuz devamında ürününüz size gönderiyorlar .

• İKM59 kullanıcısına yanıt

Ödediğin toplam tutar üzerinden (ürün+kargo) %38 gümrük vergisi alınıyor. Gümrük müşavirinin maili spama düşebiliyor ona dikkat et. Gümrüğe girip ödemeyi yaptıktan sonra çıkması 3-4 gün.

• Merhaba, şimdiye kadar farklı zamanlarda 2 kere t300 rs aldım gelburadan. İş yoğunluğu evlilik vs derken sattım ama kaşıntım başladı yine, tekrar sim olayına başlamak istiyorum ancak bu sefer xbox tarafında devam edeceğim. Son dönemde uzak kaldım hangi ürünleri önerirsiniz? Bir de sim racing ürünlerinin malum ülkemizde pek mağaza satışı yok genelde satış kanalları online, yurt dışında da böyle mi bilgisi olan var mı?

Gümrük vs uğraşmadan gidip mağazadan kendim alayım istiyorum, bir set alacağım için dönüşte sıkıntı çıkmaz muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünen olursa ürünüm halen satılıktır Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

https://forum.donanimhaber.com/thrustmaster-ts-pc-racer--149609420#149609420

• Thrustmaster'ın yeni simiti için bir inceleme videosu çektik. Umarım işinize yarar.

https://www.youtube.com/watch?v=0vWQqAS4OfI&feature=youtu.be

• arkadaşlar merhaba playseat yarış koltuğu bakıyorum 2. el. satan var mı?

playseat.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaizer.souze

arkadaşlar merhaba playseat yarış koltuğu bakıyorum 2. el. satan var mı?

playseat.

merhaba, ilgilenirseniz next level racing gt-lite satiyorum 20 gun kullandim

• hocam F-GT  olsaydı ilgilenebilirdim teşekkürler.

• Merhaba 3 adet 27 inç ips dp hdmi fıll hd ipince çerçeveli 3 lü monitörlerimi satıyorum

Ayrıca sigma profil uyumlu fluence çıkma koltukta mevcut tüm fonksiyonları çalışır halde ileri geri yıkarı aşağı bel hareketi vs

• Trustmaster T300rs gt direksiyonum var,Forza4 oyunu direksiyon ile oynamak istiyorum fakat kanser oluyorum. İnce ayar yapmak gerekli sanırım,araçlar sürekli göt atıyor hep,kontrol edilemiyor. Aynı direksiyon setini kullanan var mı acaba,ayarları nasıl yapmak gerekli. Drift için değil,normal oyun için ayarlar. Araçlar sürekli kayıyor ya,

• constantine05 kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu gamepad ile oynamaya alışmışım t300 gt ile ben de ayarı tutturamadım. Forza 5 umarım daha tutarlı gelir Feedback ve direksiyon ekseni olarak

• Thrustmaster PC Kullanicilari icin Direct Drive direksiyon geliyor.

• constantine05 kullanıcısına yanıt
    Bana ozelden GSM Numarani yaz sana ayarlari gondereyim rahat edersin.

• seyfiican kullanıcısına yanıt
    Xbox tarafinda yeniden baslayacaksan Forza Motorsport 7 ligimizin 8. Sezonu baslayacak eylul ortasinda istersen grubumuza mudahil olabilirsin. Gonul isterdi Competizione de filan yapmak ama capraz platform sayesinde ancak Forza da kalabalik olabiliyoruz. Umarim Forza Motorsport 8 daha cok sime yakin bir oyun olur. Neyse ilgilenirsen ozelden mesaj gonderebilirsin.

• boylum kullanıcısına yanıt
    Open sim racing var kanadali bir portal. 10-15 kanada dolarina montaj cizimlerini alabiliyon istedihin kokpitin burda bir ustaya verip yaptirtabiliyorsin. Guvenilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Trustmaster T300rs gt direksiyonum var,Forza4 oyunu direksiyon ile oynamak istiyorum fakat kanser oluyorum. İnce ayar yapmak gerekli sanırım,araçlar sürekli göt atıyor hep,kontrol edilemiyor. Aynı direksiyon setini kullanan var mı acaba,ayarları nasıl yapmak gerekli. Drift için değil,normal oyun için ayarlar. Araçlar sürekli kayıyor ya,

Forza'nin fizik sistemi rezalet, gerceklikle alakasi yok, feedback neredeyse yok. Project Cars 2'yi açtigimda oh be araba kullaniyorum diyorum.

Forza da arkada itisli araba kullanmak imkansiza yakın yardimlar kapaliyken. Oysa PC2'de sorunsuz tur atılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.