Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet tek sorunum o kaldı, profillerin altına plastik ayak ile yukseltmeyi dusundum ilk etapta ama bilemiyorum. Daha karar veremedim, bu tv yi netflix ve ps4 fps tarzı oyunlar oynarkende kullanıyorum bir yandan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    Orda yazan tarihten erken geliyor bana 4-5 güne gelmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu son %50 ek gümrük vergisi çıktıktan sonra fanatec den sipariş veren ve eline ulaşan varmı acaba ve ürün toplamı ne kadardı burda ne vergi ödediniz şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için
  • Uluscuturkey kullanıcısına yanıt
    Şu tarz bişeler iş görür sanki, duruma göre ileri geri:

https://www.google.com/search?q=teleskopik+tv+ask%C4%B1+aparat%C4%B1&rlz=1CDGOYI_enTR831TR831&oq=teleskopik+tv+&aqs=chrome.0.0l2j69i57j0.6973j1j4&hl=tr&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardgamer34 -- 10 Temmuz 2020; 17:29:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • copilotank C kullanıcısına yanıt
    29unda sipariş verdim 30unda kargolandı 1inde i·stanbul'a geldi ayın 2sinde yetki belgesi istendi yolladım ancak o gün bugün ses yok. Gümrük bekliyoruz detayları yazarım benim de haberim oldukça. Ups baya götü başı dağıtmış cok ilgisizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anasının kuzusu

Hocam emin misiniz? Durum böyleyse iptal edeyim hemen

Alıntıları Göster
    ben aynı satıcıdan nintendo switch lite almıştım hocam sıkıntı yok istersen kendisine sor gümrükü içinde ödüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

29unda sipariş verdim 30unda kargolandı 1inde i·stanbul'a geldi ayın 2sinde yetki belgesi istendi yolladım ancak o gün bugün ses yok. Gümrük bekliyoruz detayları yazarım benim de haberim oldukça. Ups baya götü başı dağıtmış cok ilgisizler.
    amazon siparişim 1 günde gümrükten çıkmıştı aslında en güzeli DHL'ya keşke ts-pc yi ona verselerdi belki vergi iadesi alırdım t3pa dhl ile geldi 10 euro iade aldım..

• marquin kullanıcısına yanıt
    Haberlerinizi bekliyorumn ürün içeriği ve fiyatı paylaşmanız mümkünmü acab
  • copilotank C kullanıcısına yanıt
    Csl elite servo ve formula carbon wheel aldım 90 euro kargo 540 euro ürün bedeli. Vergi daha belli değil.

• Yukarıda söylenenleri ben de tekrar teyit ettim, gelen cevap şu şekilde; "Hello,
    thanks for your confidence.
    No, you do not have to pay any extra fee but you will be probably contacted by either UPS or your local custom office in order to fulfill the importation document.
    Can I ask you a valid phone number to forward to the corier in charge for this shipment, please?

Looking forward to your reply

Have a nice week end

Piergiorgio"

Denildiği gibi sadece belgeyi vs dolduruyoruz, onun dışında ekstra bir ücret yok. Trippodo Eu isimli satıcıdan bahsediyorum, belki satıcıdan satıcıya fark ediyordur. Zaten daha ucuza sıfır t150 yok bildiğim kadarıyla, baktım baya çünkü bulamadım amazon dışında.
  • 2400 tl ye t150 rs pro mu yoksa 1900 tl ye t150 rs mi alınır sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 10 Temmuz 2020; 20:24:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

2400 tl ye t150 rs pro mu yoksa 1900 tl ye t150 rs mi alınır sizce ?
    pro al. ikili pedallar çok kötü.
    t300 alırken aynı hatayı ben yaaptım. şu an pedal arıyorum.

thrustmaster ın ikili pedalları çok kötü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GambleUS

pro al. ikili pedallar çok kötü.
    t300 alırken aynı hatayı ben yaaptım. şu an pedal arıyorum.

thrustmaster ın ikili pedalları çok kötü...

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam sağolun birde fren pedalı çok yumuşak kötü diyorlar ayarlamalı bir sistemleri varmış sanırım kutu içinden çıkan bilginiz var mı o konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

eyvallah hocam sağolun birde fren pedalı çok yumuşak kötü diyorlar ayarlamalı bir sistemleri varmış sanırım kutu içinden çıkan bilginiz var mı o konuda ?

Alıntıları Göster
    konik mod dediğiniz.Koniksiz cidden kötü fren pedalı koniksiz kullanılmaz.Koniksiz fren Çok uzun ve sert değil mutlaka konik şart.Thrustmaster'in sitesinden baktım konik mod çıkıyormuş.

• Sim dünyasına adım atmak istiyorum. Bu yüzden siz tecrübeli arkadaşlardan da bilgi almak istedim.
    Bir süredir Dirt Rally 2.0 oynuyorum. Xbox analogu ile artık oyunda istediğimi yapamadığımı farkedince bu iş böyle olmaz dedim.
    Ayrıca F1 2020 de oynamak istiyorum

Uzunca bir süredir araştırıyorum ve bir sürü şey okudum.
    T150'den girsem mi diye bakarken okuduklarım ile teknik açıdan minimum Thrustmaster T300'den başlamam gerektiğini farkettim.
    Fakat, inanılmaz fazla "bir kaç ayda öldü" tarzı vakaya rastladım.
    Başka ne alabilirim diye baktım. Tabi ki yine fiyat yükselmeye başladı
    İşin ucu TS-PC ve Fanatec CSL Elite Starter'a doğru kayıyor. Bunlar artık ödemek istemeyeceğim fiyatlar ama en önemli derdim uzun soluklu kullanabilmek.

Şimdi bir kaç madde altına toparlayayım

• Çoğunlukta amazon.de üzerinden paylaşımlar gördüm. Neden amazon.com değil? Priz vs. problemleri mi?
    • Kendimiz bir şekilde almaya kalkarsak örnek fanatec sitesinden (20+18 = %38KDV) denmiş. Fakat, gönderi ücreti ne kadar tutuyor?
    • TR'den dist. garantili Thrustmaster al ölürse iade kısımına girmek mantıklı mı?
    • Yurtdışından aldığımda bozulduğunda tamir vs. nasıl hizmet alabilirim?
    • Şu an y.dışında çoğu cihaz stoksuz gibi görünüyor. Pandemi dolayısıyla diye düşünüyorum
      Şimdi bekle bir kaç aya şöyle, böyle (fiyat düşer, yeni model gelir vs.) olur tarzında bir tavsiyeniz var mı?

• StummScream kullanıcısına yanıt
    yalniz 20+18 kdv demek 38 kdv anlamina gelmiyor. Basit ornek olaran yaziyorum 100+%20 = 120 , 120+%18=141.6 yapar. Vergili fiyattan tekrar alirlar affetmezler Geri kalanlar hakkinda bilgim yok malesef.

• ellay kullanıcısına yanıt
    Basın malesef Yanlış bir algı ve yönlendirme yapıyor

Böyle bir şey yok ellay bey. Avrupa ülkelerinden alırsanız %18-19 kdv + %20 ötv toplam %38-39 , avrupa dışı %20 kdv + %20 ötv max %40 ödersiniz.

Daha önce ötv geciciydi, bazen alınıyor bazen alınmıyordu. Ama şimdi usb controller olarak geçen her ürün için kafadan %38-40 arası vergi alınıyor. Yukarıda ellay beyin yaptıgı hesap dogru değil. Nereden biliyorum. Çünkü sürekli ürün siparişi veren biriyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: StummScream

Sim dünyasına adım atmak istiyorum. Bu yüzden siz tecrübeli arkadaşlardan da bilgi almak istedim.
    Bir süredir Dirt Rally 2.0 oynuyorum. Xbox analogu ile artık oyunda istediğimi yapamadığımı farkedince bu iş böyle olmaz dedim.
    Ayrıca F1 2020 de oynamak istiyorum

Uzunca bir süredir araştırıyorum ve bir sürü şey okudum.
    T150'den girsem mi diye bakarken okuduklarım ile teknik açıdan minimum Thrustmaster T300'den başlamam gerektiğini farkettim.
    Fakat, inanılmaz fazla "bir kaç ayda öldü" tarzı vakaya rastladım.
    Başka ne alabilirim diye baktım. Tabi ki yine fiyat yükselmeye başladı
    İşin ucu TS-PC ve Fanatec CSL Elite Starter'a doğru kayıyor. Bunlar artık ödemek istemeyeceğim fiyatlar ama en önemli derdim uzun soluklu kullanabilmek.

Şimdi bir kaç madde altına toparlayayım

• Çoğunlukta amazon.de üzerinden paylaşımlar gördüm. Neden amazon.com değil? Priz vs. problemleri mi?
    • Kendimiz bir şekilde almaya kalkarsak örnek fanatec sitesinden (20+18 = %38KDV) denmiş. Fakat, gönderi ücreti ne kadar tutuyor?
    • TR'den dist. garantili Thrustmaster al ölürse iade kısımına girmek mantıklı mı?
    • Yurtdışından aldığımda bozulduğunda tamir vs. nasıl hizmet alabilirim?
    • Şu an y.dışında çoğu cihaz stoksuz gibi görünüyor. Pandemi dolayısıyla diye düşünüyorum
      Şimdi bekle bir kaç aya şöyle, böyle (fiyat düşer, yeni model gelir vs.) olur tarzında bir tavsiyeniz var mı?
    t150 rs pro giriş için gayet yeterli bir direksiyon hangi açıdan önermiyorlar anlamadım ?

• Opinion kullanıcısına yanıt
    Otomobillerdeki gibi vergisiz fiyat uzerinden once otv daha sonra otvli fiyattan da kdv aliniyor diye aklimda kalmis kusura bakmayin.

• Arkadaşlar Thrustmaster T150 ve Logitech G29 arasında kaldım. Yabancı forumlarda Thrustmaster'ın giriş seviyesi ürünlerinin dayanıklılık olarak çok da iyi olmadığı söyleniyor. Bu doğru mu? Böyle bir şey yaşadınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.