Yüzbaşı
20 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 98 (Bu ay: 0)
Gönderileri

mrhb.

sistemden görüntü alamadım. cpu fanı dönüyor ramin rgb si yanıyor fakat ekran kartının fanları dönmüyor.

video ekledim. acil yardım pls.

sistem özellikleri

asus b450m pro

ryzen 3100

corsair vengeance rgb

nitro 5700xt

fsp 700 psu

vodafonenet 50mbit fiber internet abonesiyim. 21 aydir aboneligim devam ediyor. son 1 haftadir aksamlari hizim 5mbit altina dusuyor. bir haftadir sosyal medya cagri merkezi her mecradan sikayet kaydi olusturdum. cozum uretmiyorlar. ciddi berbat bir durum. aboneligimi yenilemeyi kesinlinlikle dusunmuyorum. yeni abone olacaklar tekrar dusunsunler. kesinlikle bu makyajli kampanyalara aldanmasinlar. kampanyanda belirtilen hizlari aksamlari ruyanizda gorursunuz.
bugun saat 18.50 de yemeksepeti uzerinden dominos basaksehir arterium subesine siparis verdim. saat 19.50 gibi siparisim geldi bir saat gecikesine ragmen buz gibi olan pizzayi kurye gozumun icine baka baka yalan soyleyerek `olur mu abi sicak pizza` diyerek adeta beni aptal yerine koyaram amiyane tabirle itelemeye calisti fakat geri gonderdim tabiki. bu arada yemeksepeti mobil uzerinden canli baglanti kurarak siparisin soguk ve gec geldigini ileterek hizli ve sicak bir sekilde tekrardan getirilmesini rica ettim operatorde magazaya ilettigini belirtti. neyse tekrardan beklemeye basladik. saat 20.50 de siparisin ulasmadigini gorunce tekrarda yemeksepeti mobil uzerinden operator ile baglanti kurduk fakat operator kuryeye siparisin tekrar sicak bir sekilde talep etmedigim icin siparisini gelmedigini soylediler.
iki saat icinde iki adet pizzayi bile ulastiramiyacak kisi ve kuruluslarla muhatap oldugunuzu bilerek hareket etmenizi onemle tavsiye ederim. isin kotusu bir sorun yasadiginizda karsinizda hicbir muhatap yok. iki saat ac kaldiginiz yaniniza kar kaliyor.
Atalanta HD Box cihazım ve d smart üyeliğim bulunmaktadır. yaşadığım sitede headend sistem üzerinden yayınları almaktayım. üç gündür 10969 V 30000 frekansında çok sık kırılmalar ve zaman zaman da donmalar yaşıyorum. frekansın sinyal seviyesi 94, kalite seviyesi 71 civarındadır. diğer dsmart kanallarının bulunduğu frekanslarda herhangi bir problem yaşamıyorum. mesela sinema tv lerin bulunduğu freaksın sinyal seviyesi 92, kalite seviyesi 65 olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamıyorum.

TP yi silip yeniden tarama yapmama, cihazı fabrika ayarlarına almama rağmen herhangi bir sonuç alamadım.

sorun neyden kaynaklı olabilir , yardımcı olabilir misiniz...
Bende de RC Heli merakı hat safhaya ulaştı gibi :))
yalnız daha önce hiç RC deneyimim olmadı. linkteki heli ile başlamam sizce uygun olur mu?
ayrıca malum bu araçlar uzakdoğudan geldiği için ve tecrübesiz olduğumuz çok ihtiyacım olacak yedek parçaların sipariş edilmesi konusunda deneyimli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

http://www.helibuy.com/nine-eagles-solo-pro-4ch-helicotper-rtf-p-1453.html
Merhaba arkadaşlar,
başlıkta da belirttiğim gibi sitemizde hem digiturk head end yayın sistemi hem de head end türksat ve hotbird den oluşan çift çanaklı yayın sistemi bulunmaktadır. yani anlıcanız hem çift çanaklı sistemde head end yayın hem de, digiturk uydusuyla birlikte head and yayın sistemi bulunmaktadır. Ben şu anda turksat ve hotbird ün birlikte olduğu head end yayın sistemini kullanıyorum. benim yapmak istediğim ekte de resimlerini gönderdiğim iki sistemi birleştirerek tek hattan hem eutelsat-turksat-hotbird üçlüsünü tek kabloya birleştirerek tek hat üzerinden almam şansım var mıdır? yardımcı olabilirseniz sevinirim...

merhaba sayın forumdaşlar;

bu forum altında belki buna benzer birçok örnek okumuşsunuzdur bende başımdan geçenleri anlatayım.

1 seneyi aşkındır digiturk eko spor paketi üyesiydim. ( Şubat ayına kadar) şubat ayı faturasını web üzerinden kontrol ettiğimde bir şokla karşılaştım. Normalde Ekospor 39,90 + PVR DG+ 25,90 toplam 65,80 TL ödüyordum. Fakat şubat ayında üyeliğimin dönem sonu olduğu için yeni ve fahiş ücretler üzerinden Eko Spor için 52,15 + PVR DG+ 35,37 toplam 90,27TL fatura kestiklerini gördüm. Tabii o hışımlı maile ayrı telefona ayrı sarıldım. sizin anlayacağınız dört koldan hücüm ettim ama nafile. Sonuçta o tutarı bende söke söke tahsil ettiler. Ben de bu acıyla digiturk aboneliğimi iptal ettirmek istediğimi ilettim. Ardından klasik hikaye 3 veya 4 kez iptal işlemi için aradılar her seferinde 49,90 + 19,90 fiyat teklifiyle geri dönüş yaptılar, bende kabul etmedim. Israrlar 39,90+14,90 dan fazlasını ödemeyeceğimi söyledim. En son 2 mart günü tekrar iptal kararımın hala geçerli olup olmadığını sordular ve digiturk üyeliğimi iptal ettiklerini söylediler. fakat bugün web üzerinden kontrol ettiğimde üyeliğimin 03/05/2009 tarihine kadar dondurulduğu yazısını görünce hayretler içinde kaldım.

Ne yapmaya calışıyorlar acaba bu digiturk, yoksa Süper lig ihalesi için ödeyeceği para yüzünden cümbür cemaat sapıtmaya mı başladılar anlamadım.

Uncharted 2 Among Thieves_PS3_PAL_Sıfır, Güvenlik şeritli jelatini açılmamış________89TL

http://www.sahibinden.com/ps3_uncharted_2_among_thieves_sifir_jelatinli_pal-96WQQaXQQ21454167WQQpXQQdisplayitem

God Of War Collection 1&2 _PS3_1.Bölge_Sıfır, jelatini açılmamış________74TL

http://www.sahibinden.com/ps3_god_of_war_collection_1_2_1_bolge_sifir-39WQQaXQQ22162460WQQpXQQdisplayitem

Need For Speed Shift_PS3_PAL_Sıfır, PS3 Şeritli Jelatini açılmamış________69TL

http://www.sahibinden.com/ps3_need_for_speed_shift_sifir_pal-14WQQaXQQ20767692WQQpXQQdisplayitem

F1 Championship Edition_PS3_NTCS_Sıfır, Jelatini açılmamış_____69TL

http://www.sahibinden.com/ps3_f1_championship_edition_ntsc_sifirdir-52WQQaXQQ20697879WQQpXQQdisplayitem

Call Of Duty 5 World At War_PS3_PAL_Sıfır, Kitapçık ve CD jelatinli, hmv.com dan alınmış_____64TL (1 Adet mevcut)

http://www.sahibinden.com/ps3_call_of_duty_5_world_at_war_pal_sifirdir-11WQQaXQQ20040408WQQpXQQdisplayitem

Tomb Raider Underworld_PS3_NTSC, PAL_Sıfır, Jelatini açılmamış_____39TL (1.ve 2. Bölge PS3 şeritli jelatinli olmak üzere 2 adet mevcut)

http://www.sahibinden.com/ps3_tomb_raider_underworld_sifir_jelatinli_1_bolge-99WQQaXQQ21454383WQQpXQQdisplayitem

2.El Assasins Creed 1 (1.Bölge)(Greatest Hits Versiyon)__________35TL ( Resistance 2, Call Of Duty Modern Warfare, Battlefield Bad Company ile takas olabilir )

2.El PES 2009 Pro Evolution Soccer 2.Bölge, PAL________________24TL

Hafta içi Merter, Güngören, Bahçelievler, Bakırköy, K.Çekmece; h.sonu K.Çekmece civarından elden teslim edilebilir. Takas düşünülmemektedir.

msn irtibat : gambleus@hotmail.com
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Bizim siteye Metronet firması tarafından elektrik hattı üzerinden internet hizmeti verilmesi için altyapı çalışması yapıyorlarmış. bu internet hizmeti hakkında bilgisi olan var mı? ve mümkünse superonline (quicknet) fiber internet ile karşılaştırması yapılabilirmi? teşekkürler...
2007 model d4d aracım var km si 54000 e yaklaştı. (nasıl yaklaştı farkında diilim desem yeridir. 2008 ocakta aldığımda 40,000 de idi)

50,000km bakımı ne kadar tutuyoo. daha 5 ay önce 450ytl vermiştim 40,000 bakımı için.

birde aracın ön takımlarından ufak tümsek veya çökük yerlerden geçtiğimde çok sert sesler geliyor. bunlar neyden sebep olakiii
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 348
İkinci El Bölümü Mesajları: 88
Konularının görüntülenme sayısı: 55.141 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.