Şimdi Ara

Silver'dan Çıkmak İçin Duo Aranıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
4
Favori
6.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duo bul biriniz jungle biriniz mid alsın emin ol cıkılıyo
  • Sadece şans meselesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Biraz şans ve zaman. Duo bul ve gir

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

quote:

Orijinalden alıntı: Sypex

Normal hesabım platin, oyunu bırakmış bir arkadaşımın silver hesabından oynuyorum ve okadar kolay carryleniyor ki.Genellikle sana dalan bile olmuyor harita kontrolleri sıfır jungleları takip ederek çok kolay counter jungle yapılıyor totem olmadığından bot laneden çok kolay killl çıkarılıyor.(2Lİ Çalı)

BENCE silverdan çıkamayan adam silverlık oyuncudur gold'a çıkarsa orda yapamaz.

ADC oyuncusuyum.

bende galiba artık adc oyuncusu olacağım hocam. vayne'a alışmaya çalışacağım

Ben Vayne'in supporta baktığını düşünüyorum birazda iyi oynadığımı düşünüyorum ama başka supportla girerken asla picklemem mesela.Lucian,Graves,Ezreal bunlarada yoğunlaş bence zaten adc olacaksan hepsini iyi oynaman gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Sadece şans meselesi

hı hı evet

@byakuya907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papy0n -- 25 Nisan 2014; 22:23:03 >
  • Flame yapma
    İyi olduğun lanede oynamaya çalışma mide akali al roam yap
  • eğer o tanka dalan adc ise ve en önünde tank varsa lütfen bişey deme. 1500 canlı adamdan focus yapmasını isteme, o adam kendini korumaya çalışıyor...
  • Tabi ya zaten hep suç başkasında. Hep feeder geliyor takıma sende hiç suç yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zor değil. Ama trolller sorun.
  • Bronze-silver düzeyinde acayip rahat carryleniyor adc ile.Normal hesabım platin arkadaş ilk 10 oyun için yardım istedi tamam dedim ama plat hesapla girersen prolar gelir ezilirim falan dedi bi bronz hesap bulduk jinxle çok rahat carryledim 10 oyun zaten bronze silver düzeyindeki adc ler genelde farm yapmayı bilmiyolar sen sadece farma odaklansan 20 dk da 140 yapsan carrylersin zaten çünkü büyük ihtimalle karşıdaki adamın farmı 60-70 falan olur eğer farmda çok iyi değilim diyosan da dragon gibi görevlere biraz daha önem verin örneğin junglerdan bota gank atmasını istersiniz adamları öldüremeseniz bile canları azalır base atarlar bu arada midi de çağırıp dragonu keserek takıma xp ve gold yönünden avantaj sağlayabilirsiniz.Bu sayede toptaki adamınız bi anda ezilirken kazanmaya başlayabilir ama genellikle böyle seneryalora ihtiyaç duymadan sadece outfarm bırakıp tflarda arkada durup en öndekine dalarak carryleyebilirsin.Sonuçta bronze

• Şu konulara ne kadar gülüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imkansız olsa nasıl altında platta elmasta adamlar olsun qnQ
  • Bronz 2'den Gümüş 1'e çıktım. Şuan serideyim 2 maç daha kazanırsam Altın olacağım.

Ben Bronz'dan Gragas(eski hali) ile çıktım. Gümüşten ise ADC ile çıkıyorum. Gümüşte ADC oynayabilen pek yok. Çok rahat eziyorsun rakibin desteği çok çok iyi değilse.
  • 20 maçta çıktım ben. Hatta inaktiflikten s2 ye atmıştı beni.
  • papy0n kullanıcısına yanıt
    Müsait olursan beraber girelim usta, Daha bir maç attım derecelide
  • Silver1'im şu an. Kritik maçlarımı açıkçası Elmas arkadaşlara oynatıyorum, seri son maçlarım gibi.

Duo'suz girmiyorum, giriyorsam da nadiren ve genelde liselilerin yattığı saatlerde giriyorum.

1 maç daha kazanırsam Silver1 serilerdeyim ama muhtemelen düşerim, henüz Gold seviyesinde oynamıyorum açıkçası.

Şayet Silverdan çıkmak istiyorsan en az Gold3 gibi seviyelerde oynayacak kalitede olman gerekiyor ki çıkabilesin. Takımına normal katkı vererek seri galibiyet alamayacağını söylemek isterim. Ciddi anlamda takımını sırtlaman lazım ki seri seri kazanıp Gold'a yükselebilesin. Bunun için de tabiki daha da geliştirmen gerekiyor oyununu. Ben yerleştirme dönemi başladım ranked atmaya bu sezon yeni oyuncu sayılırım. Silver2'den başladım, 5'e kadar hatta 5'in en dibine kadar düştüm sonrasında. İn çık in çık buralara kadar geldim. Belki yine bi duvara çarparım bilinmez ama taşımadığım maçı kazanmıyorsam üzülmüyorum. Low elo böyle bir şey alışmanı tavsiye ederim.

Ne oynadığının çok önemi yok ben Jungler veya ADC tercih ediyorum genelde. Solo veya mid oynamanın anlamı yok herkes oynuyor nasıl olsa, bizim seviyelerde ADC ve Jungler eksiği var tabi Supportlar da genelde low oluyor ama sonuçta support olduğu için bir yere kadar tolore edebiliyorsun.

• Aynıyız la.4 başladım 5e düştüm sonra tekrar 4e çıkıp tekrar 5e düştüm.5te 3 kere falan seriye çıkıp seriden düştüm.Ne olacaksa bu halimiz.Bi gold olsam kıyak olacak da,zor gibi duruyor.
  • çıkman için tüm mekaniklerine hakim olduğun şampiyonların olmalı bence
  • Gold olunca her şeyin düzeliceğini düşünenler kesinlikle yanılıyor.Bulunduğun ligdekilerin çoğu senin gibi düşünüyor, ben de iki kere silver başladım, ikisinde de çok rahat çıktım, takımdaki herkes seninle aynı seviyede oynuyor veya senden iyi oynuyor olmak zorunda değil, senden kötü oynayanların olduğu bir seviyede oyunu taşıyabiliyorsan zaten bir üst seviyeye geçmeyi hak ediyorsun demektir.
  • oynayan her türlü çıkar.eğer 200 300 oyun atıp plat,gold,silver ve varsa bronz olan orayı hakediyordur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.