Şimdi Ara

Silver'dan Çıkmak İçin Duo Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
6.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatırlayan hatırlar konunun ilk adı; "Silver'dan çıkmak imkansız mı?" idi. Merak etmeyin artık imkansız olmadığının farkındayım.

5 maçlık seri yakaladım. Şu an Silver V serideyim. Tek başıma da çıkacağımı düşünüyorum ama çabuk olsun istiyorum fazla kaybetmeden. Ligler sıfırlanmadan Gold olayim diyorum. Uzun süre sonra tekrar başladım oyuna.

Kısacası düzgün oynayan duo aranır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kandorfeyta -- 4 Aralık 2014; 19:15:17 >

• Biraz şans ve zaman. Duo bul ve gir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Gerçekten de imkansız.

Gümüş 4 başladım önce 24 puanken 0'a düştüm. Sonra 0 puan da tek maç kaybederek ne hikmetse oyun beni Gümüş 5'e attı. Sonra seriye çıktım seriden düştüm. Daha sonra 0 puana kadar düştüm. 70 puana çıktım. Daha sonra tekrar 0 puana düştüm. Dün tekrar 70 puana kadar çıktım ve bugün tekrar 0 puana düştüm.

Evet gerçekten de ne kadar feeder varsa beni buluyor. Adamlar ilk tanka dalıyor. Her şeyi yapıyor resmen çıldırtıyor. Nasıl çıkıyorsunuz anlamıyorum ?

aynen bensin özellikle bugün bronz mu silver mı belli değil seçim ekranında başlıyo kavga adamlar kendini ctliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: leqolas07

quote:

Gerçekten de imkansız.

Gümüş 4 başladım önce 24 puanken 0'a düştüm. Sonra 0 puan da tek maç kaybederek ne hikmetse oyun beni Gümüş 5'e attı. Sonra seriye çıktım seriden düştüm. Daha sonra 0 puana kadar düştüm. 70 puana çıktım. Daha sonra tekrar 0 puana düştüm. Dün tekrar 70 puana kadar çıktım ve bugün tekrar 0 puana düştüm.

Evet gerçekten de ne kadar feeder varsa beni buluyor. Adamlar ilk tanka dalıyor. Her şeyi yapıyor resmen çıldırtıyor. Nasıl çıkıyorsunuz anlamıyorum ?

aynen bensin özellikle bugün bronz mu silver mı belli değil seçim ekranında başlıyo kavga adamlar kendini ctliyo

Seçim ekranından çıkınca puan düşme olayı kalksın yemin ediyorum çok rahat çıkarım. Çünkü kendini belli ediyorlar orada.

• Değil ama düzeyine göre zamanı uzuyor. Tavsiyem duo girmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duo bulmalısın. Ben mesela gümüş 3 e çıktım gümüş 5ten. Sonra yine gümüş 5e düştüm ne hikmetse. Şu an gümüş 4 için serideyim ama oynamıyorum baydım. Duo bulmalısın. Benim de duom vardı bi zamanlar kız arkadaşları var diye beni sattı
  • duo girelim hadi benim de canım sıkıldı.
  • Bronz 4 te hesabı arkadaştan aldım s2 te çıkardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daedra Malthael

Bronz 4 te hesabı arkadaştan aldım s2 te çıkardım.

helal olsun hocam o zaman vallaha.

burda seni de çıkartabilirim mi iması veriliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daedra Malthael

Bronz 4 te hesabı arkadaştan aldım s2 te çıkardım.

helal olsun hocam o zaman vallaha.

burda seni de çıkartabilirim mi iması veriliyor

Olur bro atalım maç :).

• Normal hesabım platin, oyunu bırakmış bir arkadaşımın silver hesabından oynuyorum ve okadar kolay carryleniyor ki.Genellikle sana dalan bile olmuyor harita kontrolleri sıfır jungleları takip ederek çok kolay counter jungle yapılıyor totem olmadığından bot laneden çok kolay killl çıkarılıyor.(2Lİ Çalı)

BENCE silverdan çıkamayan adam silverlık oyuncudur gold'a çıkarsa orda yapamaz.

ADC oyuncusuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sypex -- 25 Nisan 2014; 21:07:46 >
  • Duo girerek ciktim ben..
    Bot pre oynadigimizda Draven-Zilean / Graves-Annie / Jinx-Shen oynadik. Bilmiyorum ne alaka ama guzel 2 li oluyor bunlar..
    Solo girersen jungle oyna Vi-Elise-Jax-Fidd gibi junglar olabilir

• Gelmiş çıkmak bence şanscılar feeder afkcılar. Yeteneksizliği kabul etmekte başlı başına bir erdem oğlum

• silver 4 0 lp yim ne zaman duo atabilirsin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

duo girelim hadi benim de canım sıkıldı.

Bak seni taşıyacak bir kişi post atmış gözünden kaçmış , abime verin bir vayne seni golda kadar götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

duo girelim hadi benim de canım sıkıldı.

bu arkadaş adamdır adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sypex

Normal hesabım platin, oyunu bırakmış bir arkadaşımın silver hesabından oynuyorum ve okadar kolay carryleniyor ki.Genellikle sana dalan bile olmuyor harita kontrolleri sıfır jungleları takip ederek çok kolay counter jungle yapılıyor totem olmadığından bot laneden çok kolay killl çıkarılıyor.(2Lİ Çalı)

BENCE silverdan çıkamayan adam silverlık oyuncudur gold'a çıkarsa orda yapamaz.

ADC oyuncusuyum.

bende galiba artık adc oyuncusu olacağım hocam. vayne'a alışmaya çalışacağım
  • Cikinca duzelicekmi saniyorsun

• aynı derttenm müzdaripim bende 12 lp geldigi halde 8 9 win streak yaparak 99 puan oldum sonra 57 düstüm 80 cıktım derken bi basladım düsüse 0 puanım suan
  • Evet zor biraz bende kuzenin hesabı bronz5 ten plata sokayım dedim 2 gunde gumus 3 anca oldum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.