V

Binbaşı
28 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
358802 Gün Cezalı
356939 gün 12 s. 56 dk. kaldı
Gönderileri
herkes bir mesaj atabilir
bunu buraya açtım ama 15 days yemem heralde xd
Yarın saat 20:00'a kadar konuya mesaj atanlardan biri alır.
Kura çekildi, kazanan: Zelas, yedek: diabolik3315
yedeğe de 400rp vereyim dedim. 1 gün içinde pm atarsanız alırsınız.

edit: Yeni
Bir çekiliş daha var 14.05.2017 saat 20:00 a kadar konuya mesaj atanlardan biri alır.
edit: kazanan: emruysl pm atabilir.
Topa kayle alcaksınız. Ormana Quinn. Topta farm yaptırmazsınız, quinn olduğu için de proxy yapamaz. Oyun biter direk. Zaten bu ikisi şu an oyunun en op heroları karşıya ne gelirse alın siz direk nerflenmeden lp kasarsınız :d
Trde smurf kasıyorum jungle oynamayı biliyorum iyiyim diyen varsa nickini versin 5 oyundan 4 ünü kazancaz. Min d4 olsun.
7,2-7,5 yararlı konu
9-10 maç attım diamond eloda trden tek farkını söyleyeyim: küfür çok daha az.
flame deli gibi var. oyunculuk tr gibi hatta biraz daha kötü. Trde oyunu kazanmak istiyordu çoğu kişi burda en ufak şeyde "im in base." falan. Burda abartıldığı kadar iyi bir server değil yani.
Gerçekten elohellin dibindeyim galiba. Sezon başladı d1 e kadar hiç uğraşmadan çıktım 1 haftaya challangerim diyordum. Ama lanetlendim heralde son 10 maçtır bot lane bildiğin bronz istisnasız. 10 maçta 2 kere klede lane kaybettim onun dışında herkesi ağır ezdim. ama bota gelen adam challanger olsa da oynayışı ciddi şekilde bronz oluyor ben de ne kadar ezsem de taşıyamıyorum zaten singed oynuyorum.
Bottaki adam laneini kaybetse ama tfde damage atabilse yine taşicam ama yok. Neyse sorum şu: bu laneti nasıl kaldırcaz? Lanet olduğunu eminim çünkü 100 maçta üst üste 2-3 el üst üste boosted bot gelmemişti birden istisnasız gelmeye başladı.
Ben çok anlamıyorum vatanda şöyle bir sistem topladılar. Bir de 128GB ssd var onunla beraber 3200tl. Kullanım amacı oyun falan.

Tablo şeklinde almam lazım bilen eden var mı?
?
Hakkında
Hakkımda:
a1f3fc76844350155e96b538f83d3791e.jpgb96ea48bad2a595a5750a702325acca05.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.300
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 13.648 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 632 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.