Şimdi Ara

silkroad steame gelse 0dan başlarmısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şahsen 60 caple başlayıp eskisi gibi artacaksa ben başından kalkmam.

• Keşke gelse de başlasak.Arabayı satıp silk alsak.Çölde kasıp parti yapsak.Uzayan okulu bir daha uzatsak...
  • Bot olduğu sürece hiçbir cacık olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

Bot olduğu sürece hiçbir cacık olmaz.
    110 dan yukarı olmayacaksa başlarım.Tabi birde böyle saçma sapan + basma sistemi ve moblardan item düşmeme olayı olmamalı.Prooftur çevirmedir hepsi kalkmalı.Ayrıca fiyatlar dolara göre olmamalı eskiden 15 liraya aldıgın 100 silki suan 30 liraya alıyosun.Fiyat politikası uygun olmalı.Ve daha da önemlisi yaş sınırı ve hack tarzı olaylara karşı önlem alınmalı.Bir dünya para harca veletin biri gelip seni dolandırsın oyunda buna sessiz kalsın olmaz öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modality

110 dan yukarı olmayacaksa başlarım.Tabi birde böyle saçma sapan + basma sistemi ve moblardan item düşmeme olayı olmamalı.Prooftur çevirmedir hepsi kalkmalı.Ayrıca fiyatlar dolara göre olmamalı eskiden 15 liraya aldıgın 100 silki suan 30 liraya alıyosun.Fiyat politikası uygun olmalı.Ve daha da önemlisi yaş sınırı ve hack tarzı olaylara karşı önlem alınmalı.Bir dünya para harca veletin biri gelip seni dolandırsın oyunda buna sessiz kalsın olmaz öyle

Alıntıları Göster
    bu oyunu oynadığımda sadece 30 level sınırdı ve o kadar zevkliydiki SOS item düşürmek muazzam zordu zaten düşüren arkadaş oyunda kral ilan ediliyordu.
    Thief kostümlerini giyip kervanlara saldırmanın bambaşka zevki vardı.

Ve o zamanlar en güzel kavga ( Atkını takda gel öyle konuşalım )

Ama o zamanlar oyuncular oyuncu ve oyunda süperdi bundan 3 ay önce göz attım fakat aradığım o eski düzeni o eski savaşları bulamadım 120 level nedir yaw :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dostunolucak

bu oyunu oynadığımda sadece 30 level sınırdı ve o kadar zevkliydiki SOS item düşürmek muazzam zordu zaten düşüren arkadaş oyunda kral ilan ediliyordu.
    Thief kostümlerini giyip kervanlara saldırmanın bambaşka zevki vardı.

Ve o zamanlar en güzel kavga ( Atkını takda gel öyle konuşalım )

Ama o zamanlar oyuncular oyuncu ve oyunda süperdi bundan 3 ay önce göz attım fakat aradığım o eski düzeni o eski savaşları bulamadım 120 level nedir yaw :D

iSRO 60 level cap'ten başladı benim hatırladığım karıştırıyor olmayasın?

Bot olmayacaksa her türlü oynarım Steam'de. CS: GO gibi ücretli olsa da alırım. Bot olunca iş bozuluyor.
  • 1 den baslarim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanimavrupa

1 den baslarim ben
    Bende başlardım ama gerçekçi olalım bot kullanmadan 70+ capte level kasamazsınız. Yaşlarda ilerledi artık günün yarısını oyuna vermek pek mümkün değil.
  • Parti ile geceden sabaha kadar 80 capa kadar kasılır(isroda kastım) pre ile kastıktan sonra sıkıntı çıkmaz.Fakat joymaxta onu yapacak akıl varmı orası tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Parti ile geceden sabaha kadar 80 capa kadar kasılır(isroda kastım) pre ile kastıktan sonra sıkıntı çıkmaz.Fakat joymaxta onu yapacak akıl varmı orası tartışılır.
    ÇİN BLADE ÇAR 72 LW KADAR ELLE KASMAK NEDEMEK BİLİYORMUSUN SEN :D
  • Kervanımı çekerim, Alayına giderim
  • birkere oyun 40 capdan basladı diye biliyorum eskidende bot vardı bence donulmeli oyuna char bulmakta kolay millet 8 li party kasıyor artık:D
  • https://forum.donanimhaber.com/m_121999609//tm.htm#121999609

Konuya bakabilirsiniz biz 2 arkadaş 80 cap serverda başladık guild açtık 2 gündür oynuyoruz.
  • Private serverlar al birini vur ötekine. Bugün var yarın yok. Cart Sro Curt Sro. Bu oyun el değiştirmeden düzelmez imkanı yok. Premiumun geldiği gün oyunun bittiği gün oldu.
  • bot ve multi account yasaklanırsa oynanır
  • 7/24 private serverlarını oynayarak hasreti gidermeye çalışıyoruz sence steame gelse ne olur??
  • Keşke böyle bir olay olsa, ama nerdeee.
  • Sabahtan oyuna girmek için kalktıgım günler aklıma geldi. Keşke gelse.
  • Salı sabahı server checklerin açılmasını bekleyen tayfa steama gelse piyasada tozu dumana katar... GÖZÜMDE CANLANIR KOSKOCA MAZİİ :)
  • Sanki oyunu yöneten adamlar artık umursamıyor gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.