Yüzbaşı
01 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba,

Mail bana ulaşıyor fakat içeriğini göremiyorum. Ne yaptıysam şu problemi çözemedim. Bütün maillerde aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Bugün fark ettim sistemimde bluetooth özelliği yok. İnternetten biraz araştırdım b460m a pro anakartına sahibim ve bu anakartta bluetooth özelliği yokmuş. Bir parça satın alıp buna takmam gerekiyor acaba bu anakart ile hangi parça uyumludur bilgisi olan var mı?

3 stilide açık pa arcana arıyorum. Satan arkadaşlar ulaşırsa sevinirim iyi forumlar.

i3 4160

h81 plus

8gb ram

Bu sisteme ucuz ekran kartı ne takılabilir?

max. 1000 tl

0

Lütfen dikkatlice okuyunuz. Öğleden sonra internetten online makroekonomi sınavına gireceğim. Dünya geneli virüs durumlarından dolayı sınavı kolay soruyorlar ama ben bu dersten hiçbir şey anlamadım.

Makroekonomide Toplam Gelir - Toplam Harcamalar (AI-AE) modeli

Kamu Bütçesi ve Maliye Politikası

Gelir ve fiyat düzeyinin belirlenmesi: Toplam talep- toplam arz (AD-as) modeli

Yukarıdaki konulara hakim ve ortalama bir sınav zorluğunda olan sınavdan yüksek not alabilecek bir forum üyesi varsa lütfen bana ulaşsın. Gerekli yüksek not alınması dahilinde iftarına o biçim 3 tane lahmacun ve ayran söylerim.

Ortalama insan IQ su üzerinde misiniz? Evde sıkılıyor musunuz? Sevap mı işlemek istiyorsunuz? Doğru başlıktasınız.
hoşçakalın
Görevi yapmayan arkadaşlar buraya nicklerini bırakırlarsa lobiye çağırabilirim.

Ayrıca beraber varsa diğer görevleride yapabiliriz.
arkadaşlar bir arkadaşım kendisine bir leptop alıcakmış yeni eskisini 250 liraya vereyim diyor bana ben onu kullanmıcam ama bir kenarda dursun diye alıcam dota falanda açıyormuş

intel core i5 3210m
2.50 ghz
4 gb ram
2 gb ekran kartı

leptop asus marka nerdeyse 5 yıldır kullanıyormuş leptopu
leptoptan muhteşem bir performans beklemiyorum yan çar açma gibi şeylerde kullanıcam 250 lira değer mi
bide bu 4gb rami 8 veya 16 ya yükseltme imkanım var mı
Merhaba arkadaşlar ekran kartım arızalandığından ötürü yeni ekran kartı alıcam bilgisayar konularında çok bilgili değilim pubg, battlefield 1, dota gibi oyunları temiz oynayabileceğim ileriki dönemde mesela bannerlord gibi oyunları oynayabileceğim bir ekran kartı önerebilir misiniz . diğer sistem parçalarını yazacağım buraya onlarda bir eksiğim varsa aslında işimi görüyorlar ama tavsiyelerinize açığım şunu geliştirebilirsin vs. şu modeli daha iyi gibi tarzı yardımcı olursanız çok sevinirim..

eski ekran kartımın modeli Asus Amd Radeon R7 265 2GB 256Bit GDDR5

i3-4160 3.60GHZ (4CPUs)

8GB ram

ASUS h-81 plus anakart

not: arkadaşlar maksimum 2000-3000 tl civarında bütçem var 2000-2500 filan olursa çok iyi olur
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.465
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 71.982 (Bu ay: 64)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 614 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.