Şimdi Ara

~~~YENİ DİGİMON MMO'MU GELİYOR?~~~

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar dostlar. 1 Nisan tarihinde digimon masters kore sitesinde update notu olarak bazı görseller paylaşıldı. Görseller haftaya gelecek olan güncelleme olarak not edildi ve oyun motorunu değiştirerek oyun grafiğinde büyük oranda değişikliğe gideceği ön sürüldü. Fakat sonrasında bunun 1 nisan şakası olduğu ortaya çıktı. Ardından yapımcı şirketinde bazı iş ilanları görülmüş. İşin Peşini bırakmayan fanlar firma ile iletişime geçerek olayın aslını öğrenmeye çalışmış. Soru cevap şeklinde ilerleyen diyaloglar sonucu bu görsellerin yeni bi mmorpg den alıntı olduğu öne sürüldü. Umarım doğrudur ve ilerleyen günlerde güzel bir digimon oyunu ile hep birlikte yeniden oynama şansını yakalarız. Oyuna ait olduğu öne sürülen ve sitede yayınlanan bu görselleri ayrıca diyalogları aşşağıya bırakıyorum. Hep beraber olayı tartışalım ve canlansın şu ölü forum ~~~YENİ DİGİMON MMO'MU GELİYOR?~~~ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqahmetqq -- 3 Mayıs 2021; 3:10:55 >

• Görsellerden yola çıkarak yorum yapacak olursak , biraz PS oyunlarındaki besle büyüt antrenman yaptır falan filan gibi bi oyun olacağına benziyor. Ayrıca , duyurdukları digimon survive oyununun iptal edilmesi de büyük hüsran oldu. Geçen gün youtube'da bir video izledim. Survive tanıtımı gibi birşeydi oyun hakkında bir video. Eğer gerçekten survive öyle bir oyunsa büyük rezillik olmuş. Bu oyunu da , yüksek ihtimalle onu affettirme amaçlı falan çıkaracaklarsa bununda leş olabileceğini düşünüyorum. Yaptıkları en iyi proje masters çünkü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterDeaN -- 4 Mayıs 2021; 4:54:54 >
  • Hocam bandainin çıkardığı digimon oyunları bana hep çöp gibi geliyor, survive beni hiç heyecanlandırmamıştı bile, iptal edilmeside üzmedi açıkcası. Bu oyun movegames ve gamejob ortak çalışması diye biliyorum. Tek korkum P2W olmasın yeter 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqahmetqq

Hocam bandainin çıkardığı digimon oyunları bana hep çöp gibi geliyor, survive beni hiç heyecanlandırmamıştı bile, iptal edilmeside üzmedi açıkcası. Bu oyun movegames ve gamejob ortak çalışması diye biliyorum. Tek korkum P2W olmasın yeter 😃

Movegames işin içindeyse eğer p2w olmama gibi bir imkan söz konusu olamaz diye düşünüyorum.~~~YENİ DİGİMON MMO'MU GELİYOR?~~~ 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.