Teğmen
13 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, razer deathadder elite kullanıyorum. Scrool kısmını çevirirken vik vik ses yapıyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu aranızda?
Merhaba arkadaşlar, yeni bir özel firmaya girdim tabiki asgari ücret ile çalışıyorum ve giyim, saç, sakal gibi çoğu şeye karışıyorlar. Sakal ve giyimi anlarım ama saça karismalari nekadar doğru? Bakımlı ve düzgün kesimli bir saçım var ve uzun değil. Siz olsaniz ne yapardiniz?
Merhaba arkadaşlar fiber internete geçiş yapıcam bunun içinde modemimi degiştiricem. Pek anlamıyorum bu modem işlerinden. 250-300Tl ye nasıl bir modem önerirsiniz ?
Merhaba,

Bu ay içerisinde Giant Talon 3 almak istiyorum fakat 24 vites olduğunu öğrendim ve bunun bana 27 vitese göre dezavantaji ne olur?
Merhaba,

Bu ay içerisinde dağ bisikleti almak istiyorum. Açıkcası çok bir bilgim yok. Fakat bu giant markasının iyi olduğunu biliyorum ve benim bütçeme uygun olarak 2 bisiklet arasında kaldım. Bunlar : Giant ATX1 (https://www.giant-bicycles.com/tr/atx-1) ve Revel 29ER 2 (https://www.giant-bicycles.com/tr/revel-29er-2) Bunların arasındaki fark nedir ?
Önerileriniz var ise benimle paylaşırmısınız. Almışken bu fiyat aralığında güzel bişey almak istiyorum.
Merhaba, başlıktada belirttiğim gibi 150-200 belki daha fazla km yapabileceğim bi bisiklet arıyorum. Çok fazla bi bilgim yok. Ilk başta dağ bisikletlerine sardim fakat araştırınca okadar yüksek sürate cikmiyor ve yol yapilamiyormus. 1500-1700 civarında hafif ,hız yapabileceğim , dayanıklı bir bisiklet arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba, bilgisayarı yeni topladım SAMSUNG FULL HD 32İNC TV'de 1920x1080 60HZ çözünürlülükte mouse yavaşlıyor 12-20 saniye sonra tekrar kendine geliyor ve bu şekilde devam ediyor. Bilgisayar yavaşlamıyor. Bu yavaşlama esnasında WİNDOWS TUŞUNA bastığımda yavaşlama bitiyor fakat tekrar ediyor. Oyunlarda herhangi bir yavaşlama olmuyor. 1280x1024 75HZ çözünürlülükte ise mouse gayet akıcı oluyor. Bu seferde 30dakika - 1 saatte bir 1sn ekran kararıp gelıyor. Her iki çözünürlülükte hem kararma hemde mouse yavaşlaması oyunlarda olmuyor. Sizce sorun ne olabilir ?
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce telefonumu sarj ederken bir anda sarj olma süresini 4-5 Saate kadar çıktığını gördüm. Normalda 1 saat 30dk ya fullenen telefon 5 saate kadar çıktı. Telefon 6 aylık daha. Bende General Mobile One telefonunun Adaptörü ve Kablosuyla , Lg nin Orj kablo ve adaptörüyle farklı kombinasyonlar yaptım. Her kombinasyonumda telefon normal şekilde sarj olurken kendi Orjinal kablo ve adaptörünü taktıgımda tekrardan 3-4 saatlere kadar çıkıyor. Bende Sony marka power bankın kısa kablosunu orj adaptöre takıp sarj ediyorum ve kısa sürede sarj oluyor.
Sizlere sormak istediğim iki-üç sorum var:

1) Kombinasyon yaparken normal şekilde sarj olurken kendi orj kablo ve adaptörünü taktığımda neden bana 3-4 saat gibi bir süre veriyor ? Sorun hangisinde çözebilmiş değilim.

2) Kullanıdığım kısa kablonun telefona herhangi bir zararı dokunur mu ?

3) Sorunun hangisinde olucağına dair bi bilgisi ve çözüm önerisi olanlar lütfen yazabilrmi ?

Okuyan - İlgi gösteren herkese Teşekkürlerimi iletiyorum.
Merhaba arkadaşlar 2015-09-17 tarihinde aliexpressden sipariş verdim. Kargo takibinde yazanlar hakkında hicbisey anlamadım nerdedir, Türkiyeye girdimi napti. Şunlar yazıyor : 2015/10/8-Desparture from Hong Kong to Turkey
2015/9/30-Arrived outward office of exchange,Hong Kong
2015/9/23-Collection,Hong Kong Processing center
2015/9/19-Hong Kong HKHK,Export of international mail
2015/9/18-China 510010, Acceptance

(Air Mail ile vermiş)
Şimdiden cevap veren herkese Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, bugun Windows 8'in yarattıgı hataları yüzüne artık gına geldi ve ücretsiz kendi magzasından yüklemeye basladım. Herşey %61 e kadar güzeldi sonra Uyumluluk Denetleniyor dedi durmaya basladı. Yaklaşık 1 saatir böyle duruyor. Bunun sorunu nedir cevaplarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 267
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 3.082 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.