Şimdi Ara

Silkroad'a Yeni Başladıgınızda Yaptıgınız Komik Şeyler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yeni baslamıstım 1 lvldim birine dedim abi nası ateş ediyoruz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastcha0s1 -- 2 Ağustos 2008; 9:35:48 >
  • bende 1 ayda 30 olmstm
  • daha önceki konulardada söylemiştim ama yine söyleyim;
    oyundan çıkmak istiyordum ama save yi bilmediğim için oyundan çıkmıyordum böylelikle pc min 2-3 gün açık olduğunu bilirim sonra arkadaşım söylemişti oto savelio die
  • ilk dc em de banlandım sandım çok kormuştum.butun force skilerini açmıştım.once coldun el yakmasıyla sonra fireninkiyle dalıodum. ve de normal'den jangandan dw deki arkadaşıma yazmaya açlışıyordum.sonradan oğrendim belli bir bolge için olduğunu.2str1in sonra 1 str 2 int glevi/spear açmıştım.giysileri tiplerine gore giyiyordum.ve aklıma gelmeyen birsuru şey daha.ne gunlerdi...
  • manyak anılar var iclerinde bu konuyu tuttum
  • ilk başladığımda zeus easydi.bende heralde bu bölüm kolay die zeusda başlamıştım

• benim arkadasım vardı 14 lv ata binip geliyodu üstünde 13 lük set vardı...

attan indi beni kasmaya götürdü ben 4 lvdim(mangyanglarla kasarsan 2 saatte :D)

arkadaşım yeoha ları kesiyodu ben köprüden geçemiom sanıodum (çünkü 10 lv moblardı)

sonra elim tab a değdi zerk açıldı annaa büyü buldum diye seviniyodum :D

16 lv oldu o char ama 1 tane bile stat vermedim veremedim :D

bütün skiller 0 da kaldı elle kasıodm :D(skillsiz)

bana bi gün siyah kutuda bişe düştü üstü parlıyodu npc ye sattım :D gitti sos<

sonra 17 lv de downhanga gittim orada bütün paramı yere atıım ıssız bi yerde (bankanın arkasındaki evin arkasında) bakalım 600 küsür k nasıl görünür diye atıım bitane maymun geldi kesmeye çalıştım :D paramı aldı kaçtı az küfür basmadım arkasından :D

sonra 17 lv de 0 gold ile downhanga esir düştüm öldüğüm zaman doğduğum yerde oraydı :D

22 lv de hotana gittim adamlar ata biniyordu(45 lik) bende bindim 10 lv lik atıma yarış yaptım :D malesef orda Muiji sülalesi beni yatırdı.

Ben pvp yapmayı bilmez bütün tuşlara basardım bi ara elim alta değdi bi baktım kılıça doönüştü bastım 37 lik bow cuya teek :D o bana :D

adım kırmızı yazıodu 20 likleri kesmiştim :D sonra kendimi asil biri sandım (adım kırmızı ya :D)

e böyle :D

Edit:Bütün yaratıklarla bi karşılaşmam vardır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lilocahit -- 3 Ağustos 2008; 14:02:07 >

• otopotu programla yapıorumdıe kafedekilere 10kya geçiriodum :)
  • bir keresinde arkadaşım sos protector armor düşürmüştü bende dedim sana 33 tane üzüm verim dedim
    oda dedi tmm dedi verdim 33 tane üzümü sosu bana verdi
  • 17 lvl deyken bandit kalesinde bandit kesiyodum.birden büyük parlak bi kutu çıktı ( SOS ) xD elime taktım mor ışıklar yanıyo wayyy süper falan demiştim o zaman ark.ların hepsinde en fazla 5 k wardı 10 ksı olana yuh paraya bak diyoduk xDxD sos u stala koydum 25 k y sattım 27 k falan param oldu ve bu parayı görünce havalara uçmuştum :D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reo_91

bir keresinde arkadaşım sos protector armor düşürmüştü bende dedim sana 33 tane üzüm verim dedim

üzüm?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhann_0093

17 lvl deyken bandit kalesinde bandit kesiyodum.birden büyük parlak bi kutu çıktı ( SOS ) xD elime taktım mor ışıklar yanıyo wayyy süper falan demiştim o zaman ark.ların hepsinde en fazla 5 k wardı 10 ksı olana yuh paraya bak diyoduk xDxD sos u stala koydum 25 k y sattım 27 k falan param oldu ve bu parayı görünce havalara uçmuştum :D:D

oda guzelmiş

• lwl 20 oldugum da aglamıştım sevinçten
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoMaDaNTe

quote:

Orjinalden alıntı: Reo_91

bir keresinde arkadaşım sos protector armor düşürmüştü bende dedim sana 33 tane üzüm verim dedim

üzüm?

Herb potları

• bende ışınlanmayı ve ışınlanma kağıdını bilmediğim için dielim pot bitti dön geri al potu gel chaki lerden geri geliodum yürüyerek sonra potları alıp gidiodum bide mesela pazarda malzeme bakcam tonla insan var tabi sırayla arıodum bütün pazarlarda alcağım eşyayı f yi baya sonra öğrendim şimdi düşündükçe gülesim gelio
  • ilk elxr weaponumu 27k ya satmıştım ve çok param olduğunu sanıyodum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: kunt69

bende ışınlanmayı ve ışınlanma kağıdını bilmediğim için dielim pot bitti dön geri al potu gel chaki lerden geri geliodum yürüyerek sonra potları alıp gidiodum bide mesela pazarda malzeme bakcam tonla insan var tabi sırayla arıodum bütün pazarlarda alcağım eşyayı f yi baya sonra öğrendim şimdi düşündükçe gülesim gelio

o zaten 1-1.5 yıl once geldi eskiden teker teker gezzer pazarlık yaparadık

• ben silahım zedelendiinde yaptırmayı bilmezdm hep yenisini alırdım 1 kerede sosu npc ye sattım 13 e kadarda weasellerde kastım vede hep 1 str 2int wermistim
  • ben se iki trader flagını birleştirirsek dragon flag a dönüşecek sanıyodum:D
  • Bende hep Manyanglarda kasardım nie lvl atlamıym die çıldırırdım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.